Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζω αυτό εδώ το βιβλίο, ολοκαίνουργιο, δεν έχει διαβαστεί καν:

 

 

(Συνάντηση Αθήνα, όποιος το θέλει ας ποστάρει εδώ.)

 

να ευχαριστήσω και δημόσια την nenya για την ευγενική της προσφορά.

το βιβλίο είναι εξαιρετικό αλλά πάνω απ' όλα σημαντικότερη είναι η κίνησή της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζεται κουπόνι για πατινάζ (ice skating) στο Ice N' Skate στο Αιγάλεω (είναι 50-100 μέτρα από την στάση μετρό "Ελαιώνας").

Το κουπόνι είναι για ημερήσια χρήση από δύο άτομα για όση ώρα θέλουν (και αντέχουν) και περιλαμβάνει είσοδο και πατίνια.

Δυστυχώς λήγει σήμερα και αφού ναυάγησε το σενάριο να πηγαίναμε με παρέα, μας περισσεύει.

Αν λοιπόν κάποιος ενδιαφέρεται και προλαβαίνει να πάει με την παρέα του μέχρι το βράδυ (αν θυμάμαι καλά είναι ανοιχτά από 10:00-24:00) μπορεί να εκφράσει ενδιαφέρον και να του στείλω το κουπόνι με mail. Μετά το τυπώνει και πάει.

Επειδή θα λείπω κάποιες ώρες το πρωί (θα πάω στο ice N' Skate) όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει άμεσα μήνυμα και να του το στείλω (για καμιά ωρίτσα ακόμα) αλλιώς μετά τις 1-2 το μεσημέρι όταν επιστρέψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν υπήρξε ενδιαφέρον για τον πάγο (ξέρω ότι το είπα κι εγώ τελευταία στιγμή αλλά δυστυχώς έτσι μας προέκυψε).

Οπότε μάλλον άκυρη η φάση αφού κι εγώ δεν θα είμαι κοντά σε υπολογιστή στη συνέχεια αλλά είναι και λίγο αργά για κάποιον να το κανονίσει και να προλάβει να πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ε δεν ήταν ανάγκη να περιμένεις να τα χαρίσεις ντε και καλά εδώ ρε συ...

 

Ας γινόσουνα η παραλλαγή της διαφήμισης του "αν κάποιος άγνωστος σας χαρίσει ξαφνικά λουλούδια", βγαίνοντας έξω και χαρίζοντάς τα στο πρώτο παληκάρι ή κοπελιά που θα έβλεπες (ή και στο δεύτερο ή τρίτο, μιας και σίγουρα η καχυποψία έχει περισσέψει από τότε που παιζόταν η εν λόγω διαφήμιση...).

 

Ιν φάκτ, ίσως προλαβαίνεις ακόμα...;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται

baudtec annex a ptsn ενσυρματο modem router απο οτε στο κουτι του.

και

microcom adsl router ad 2636.

ειμαι απο θεσσαλονικη και καλυτερα να τα παρουν ατομα απο εδω για να μην εχουμε μεταφορικα αποστολες και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστήσω και δημόσια την nenya για την ευγενική της προσφορά.

το βιβλίο είναι εξαιρετικό αλλά πάνω απ' όλα σημαντικότερη είναι η κίνησή της.

 

Περιμένουμε περίληψη-ανάλυση και λύσιμο αποριών  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται

baudtec annex a ptsn ενσυρματο modem router απο οτε στο κουτι του.

και

microcom adsl router ad 2636.

ειμαι απο θεσσαλονικη και καλυτερα να τα παρουν ατομα απο εδω για να μην εχουμε μεταφορικα αποστολες και τετοια.

 

αν καποιο λειτουργει σαν access point ενδιαφερομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χαρίσω κάτι, αλλά ίσως κάποιοι δεν έχουν βρει να ξεφορτωθούν κάποια παλιά pc ή περιφερειακά, οπότε μπορεί να τους χρησιμεύσει αυτό http://edufriends.gr/

Στα σχολεία, σίγουρα θα χρησιμεύσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε περίληψη-ανάλυση και λύσιμο αποριών  :P

 

Μάλλον θα περιμένετε αρκετά.

Το βιβλίο είναι πάνω από....1150 σελίδες και με γραμματοσειρά όχι ιδιαίτερα μεγάλη.

Αν συνυπολογίσει κανείς στα παραπάνω και το θέμα της ηλικίας (μου) μάλλον η ανάλυση και οι απορίες σας θα μείνουν αναπάντητες.

Αφού μέχρι να φτάσω στο τέλος θα έχω ξεχάσει την αρχή!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την motherboard Dfi lanparty dk t42rs plus. Οι πυκνωτες Δεν είναι φουσκωμένοι.το λαμπάκι ανάβει. Δεν παιρνει μπρος όμως. Όποιος θέλει να ασχοληθεί μαζί της δική του.

Να ευχαριστησω και απο εδω τον φιλο Γιωργο που μπηκε στον κοπο και μου στειλε την μητρικη.

εαν αναστηθει δικη σου φιλε μου.αλλιως ηδη εχει ζητηθει απο μελος.και παλι thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...