Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εισιτήριο απο Χανιά για Αθήνα με καράβι που λήγει στις 27/06 (σε μια βδομάδα δηλαδή).

Μαζί είναι και ένα εισιτήριο για αμάξι αλλά αυτό δεν ξέρω κατα πόσον μπορεί να χρησιμοποιηθεί απο άλλον (για το άλλο του επιβάτη όμως σίγουρα δεν υπάρχει θέμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισιτήριο απο Χανιά για Αθήνα με καράβι που λήγει στις 27/06 (σε μια βδομάδα δηλαδή).

Μαζί είναι και ένα εισιτήριο για αμάξι αλλά αυτό δεν ξέρω κατα πόσον μπορεί να χρησιμοποιηθεί απο άλλον (για το άλλο του επιβάτη όμως σίγουρα δεν υπάρχει θέμα).

Δεν μπορεις να τα κανεις open?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δηλώσω ενδιαφέρον για το 4. που δίνει ο φίλος παραπάνω (antuansupra) αλλά και για το 1 αν υπάρχουν ελπίδες για εμένα. 

 

Ευχαριστώ.

 

 

Είναι ήδη open, λήγει ο ένας χρόνος τώρα στις 27 και μετά πάει κάδο.

Και δε μπορείς να ξανακλείσεις μία ημερομηνία για Αύγουστο ξέρω γω και μετά να το ξανα ανοίξεις; :P Μη σκαλώνεις σε κάτι τέτοια, βάρα τους ανελέητα αν μιλάμε για ΑΝΕΚ είναι πολύ φούστιδες λόγω μονοπωλίου προφανώς. Και το αμάξι μπορεί να χρησιμοποιηθεί φυσικά αφού για να κλείσεις ημερομηνία πάλι από ένα ανοιχτό εισιτήριο μπορείς να δώσεις ότι πινακίδα θες, αλλα ακόμα και να κάνεις τροποποίηση ενός ήδη κλεισμένου εισιτηρίου (πινακίδα, όνομα, επίθετο τα πάντα) Άσε που δε κοιτάνε και την πινακίδα του αυτοκινήτου τις περισσότερες φορές όταν μπαίνεις μέσα... (με τόσους υπεράριθμους που βάζουν κάθε καλοκαίρι, δεν έχουν χρόνο ούτε να κλάσουν, όχι να δουν την πινακίδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήν ημέραν :P

Τώρα που είναι τα τελευταία του για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να πας εκεί καπάκι και να το κλείσεις για την ίδια μέρα που ταξιδεύεις, δεν μπορείς να πας να το κλείσεις για άλλη μέρα. Δεν βγάζεις άκρη με αυτούς, δεν παλεύω τα τρεξίματα εκεί πάνω κάτω... Το μόνο που ξέρω οτι μπορεί να γίνει είναι να παρθεί κανένα μήνα παράταση τώρα αλλά πρέπει αυτός που θα τα πάρει να πάει κεντρικά και να βρει το boss να του το κάνει... Εμένα και σε αυτήν την περίπτωση δεν μου κάνει γιατί ούτε σε έναν μήνα δεν την κάνω άρα πάλι μένει για κάδο... Άμα θέλει κανένας να δοκιμάσει be my guest.... Άμα χρειαστεί να κατέβω να δείξω ταυτότητα κιόλας εκεί πάω, δεν έχω θέμα απλά απο όσο ξέρω ο κάτοχος του εισητηρίου είναι και ο ιδιοκτήτης, δεν χρειάζονται ονόματα κτλπ

Το όνομα στο επιβατικό δεν χρειάζεται να πειραχθεί, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα βέβαια, για το αμάξι δεν ξέρω αλλά νομίζω το κοιτάνε, βέβαια όπως λες αμα έχει ουρά 50 αυτοκίνητα σιγά μην βλέπουν πινακίδες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται, αν τα θέλει κανένας, τα παρακάτω παλιά ενσύρματα router (8 Mbps download, 1 Mbps upload) με σύνδεση μόνο USB
Μαζί δίνονται και τα manuals και τα CD. 
Δεν χρειάζονται τροφοδοτικό γιατί τροφοδοτούνται από το PC μέσω USB.

1. ZTE ZXDSL 852 – από Altec (Jetpack 768).
2. Crypto F200 USB – από Forthnet (ADSL in-a-box).

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει πμ να έλθει να τα πάρει.

 

attachment.php?attachmentid=141091&d=140attachment.php?attachmentid=141092&d=140

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται, αν τα θέλει κανένας, τα παρακάτω παλιά ενσύρματα router (8 Mbps download, 1 Mbps upload) με σύνδεση μόνο USB

Μαζί δίνονται και τα manuals και τα CD. 

Δεν χρειάζονται τροφοδοτικό γιατί τροφοδοτούνται από το PC μέσω USB.

 

1. ZTE ZXDSL 852 – από Altec (Jetpack 768).

2. Crypto F200 USB – από Forthnet (ADSL in-a-box).

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει πμ να έλθει να τα πάρει.

 

attachment.php?attachmentid=141091&d=140attachment.php?attachmentid=141092&d=140

1 mbps upload; σε καθε περιοχη; δηλαδη μπορουμε και να streamaroume;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.Modem Linksys WAG200G Χωρίς τροφοδοτικό.
2.PCI WI-FI CARD BELKIN-ΕΦΥΓΕ
3.PCI ANALOG TV CARD Χωρίς παρελκόμενα
4.PCI SCSI CARD το είχα παρει από εδώ μέσα άλλα δεν το χρησιμοποίησα. Χωρίς παρελκόμενα
5.Ανεμιστήρας 120cm της Thermaltake. (κάνει λιγο φασαρία)-ΕΦΥΓΕ
6.Ανεμιστήρες (4) 80cm.αυτός που γράφει MAGIC δεν έχει βύσμα-ΕΦΥΓΕ
7.Ανεμιστήρες (4) 60cm-ΕΦΥΓΕ

 

Όποιος θέλει, έρχεται και τα παίρνει
Αθήνα
Σταθμός ΗΣΑΠ Αγίου Ελευθερίου

post-73935-0-20381500-1403293178_thumb.jpg

post-73935-0-07913900-1403293216_thumb.jpg

post-73935-0-89007500-1403293227_thumb.jpg

post-73935-0-01301100-1403293527_thumb.jpg

post-73935-0-32812700-1403293541_thumb.jpg

post-73935-0-99358500-1403293545_thumb.jpg

post-73935-0-66230800-1403293555_thumb.jpg

post-73935-0-65012900-1403295114_thumb.jpg

Επεξ/σία από antuansupra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

end

 

1.Modem Linksys WAG200G Χωρίς τροφοδοτικό.

2.PCI WI-FI CARD BELKIN

3.PCI ANALOG TV CARD Χωρίς παρελκόμενα

4.PCI SCSI CARD το είχα παρει από εδώ μέσα άλλα δεν το χρησιμοποίησα. Χωρίς παρελκόμενα

5.Ανεμιστήρας 120cm της Thermaltake. (κάνει λιγο φασαρία)

6.Ανεμιστήρες (4) 80cm.αυτός που γράφει MAGIC δεν έχει βύσμα

7.Ανεμιστήρες (4) 60cm

 

Όποιος θέλει, έρχεται και τα παίρνει
Αθήνα

Σταθμός ΗΣΑΠ Αγίου Ελευθερίου

ενδιαφερομαι για ολα τα ανεμηστηρακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...