Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δίνεται το γραφείο για υπολογιστή που φαίνεται παρακάτω.

Έχει αγοραστεί από το Πλαίσιο και είναι, όπως φαίνεται, σε άψογη κατάσταση.

Δυστυχώς για καθαρά πρακτικούς λόγους (όγκος) πρέπει να φύγει γρήγορα (μέχρι αύριο) αλλιώς πάει για τον κάδο.

Καταλαβαίνω ότι είναι πολύ κοντά το deadline αλλά σήμερα αποφασίσαμε να το δώσουμε και σίγουρα δεν μπορεί να περιμένει μές τη μέση για καιρό.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται και μπορεί να το παραλάβει μέχρι αύριο από τη Νέα Σμύρνη, ας ποστάρει εδώ και μετά pm

 

http://i326.photobucket.com/albums/k428/haris_216/2014-06-29185909_zps17334cef.jpg[/url]" />

 

 

Ευχαριστώ πολύ τον φίλο Χάρη για το γραφείο, βρήκε ήδη νέο χώρο :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όπως ειχα πει στο αντίστοιχο θεμα με τα παιχνίδια εδώ στο ινσομνια χαριζω τα εξης παιχνίδια για χβοχ 360. Όλα αυθεντικα φυσικα: 

 

Mortal Kombat (το τελευταιο) - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fifa 11 - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fifa 12 - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fuel - dvd only

Aliens Vs. Predator - dvd only

1 controller xbox 360 black edition

 

Παραλαβη από περιοχη μου πολύ βορεια προαστια. Δεν κατεβαινω αθηνα, δεν στελνω με ταχυδρομειο. Εχω περιορισμενο χρονο.

Τα παιχνδια δουλευουν δοκιμασμένα και είναι όλα PAL. PM mec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως ειχα πει στο αντίστοιχο θεμα με τα παιχνίδια εδώ στο ινσομνια χαριζω τα εξης παιχνίδια για χβοχ 360. Όλα αυθεντικα φυσικα: 

 

Mortal Kombat (το τελευταιο) - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fifa 11 - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fifa 12 - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fuel - dvd only

Aliens Vs. Predator - dvd only

1 controller xbox 360 black edition

 

Παραλαβη από περιοχη μου πολύ βορεια προαστια. Δεν κατεβαινω αθηνα, δεν στελνω με ταχυδρομειο. Εχω περιορισμενο χρονο.

Τα παιχνδια δουλευουν δοκιμασμένα και είναι όλα PAL. PM mec

Με ενδιαφέρει το controller, στέλνω π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως ειχα πει στο αντίστοιχο θεμα με τα παιχνίδια εδώ στο ινσομνια χαριζω τα εξης παιχνίδια για χβοχ 360. Όλα αυθεντικα φυσικα: 

 

Mortal Kombat (το τελευταιο) - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fifa 11 - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fifa 12 - dvd case/dvd όλα κομπλε

Fuel - dvd only

Aliens Vs. Predator - dvd only

1 controller xbox 360 black edition

 

Παραλαβη από περιοχη μου πολύ βορεια προαστια. Δεν κατεβαινω αθηνα, δεν στελνω με ταχυδρομειο. Εχω περιορισμενο χρονο.

Τα παιχνδια δουλευουν δοκιμασμένα και είναι όλα PAL. PM mec

 

 

Mε ενδιαφέρει το πακέτο και εμένα ( Αν Βέβαια αλλάξει κάτι με το παιδί που τα ζήτησε πρώτο) στέλνω pm.

 

Αποσύρω λόγο έλλειψης χρόνου ( ευχαριστώ πάντως)

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ!"

 

Εχτες φαγαμε κατι πιτσες, απο αυτες που ειναι στις τρεις η μια δωρο, και εχουν μεινει τρια κουτια (διαστασεις 40χ40χ7 cm). Ελεγα να τα πεταξω σημερα στον καδο της ανακυκλωσης, αλλα ευτυχως που προλαβα και ειδα το θεμα. Οποιος θελει , του τα στελνω και με αντικαταβολη.

 

Aλλα στα σοβαρα τωρα. ο τιτλος δεν θα επρεπε να ειναι(;)... "Μην πουλατε τιποτα! Χαριστε το εδω!".....

 

Αλλα για να μην ειμαι και off topic, χαριζεται φορτιστης sony ericsson Που εχει και υποδοχη για ακουστικα. Ερχεστε δυτικα προαστια και το παιρνετε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω τους

 

Just Gamer

Poincareγρ

Sinzio

Materia Defender

Maxodore2017

 

για το ενδιαφερουν τους. τα παιχνδια δοθηκαν στον Ιπνος που ηταν απολυτα συνεπης με το ραντεβου του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-206817-0-42205600-1404416179_thumb.jpg

 

MIO168 στο κουτί του με διάφορα (φορτιστή, βάση για αυτοκίνητο, βάση φόρτισης από PC κλπ κλπ)

Όποιος περνάει από Αγία Παρασκευή, χάρισμά του!

 

Είναι σε καλή κατάσταση, άγνωστο πως είναι η μπαταρία του. Ο διακόπτης ON/OFF είναι κλειστός.

 

Στείλτε PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifmio168.jpg

 

MIO168 στο κουτί του με διάφορα (φορτιστή, βάση για αυτοκίνητο, βάση φόρτισης από PC κλπ κλπ)

Όποιος περνάει από Αγία Παρασκευή, χάρισμά του!

 

Είναι σε καλή κατάσταση, άγνωστο πως είναι η μπαταρία του. Ο διακόπτης ON/OFF είναι κλειστός.

 

Στείλτε PM.

 

Καλησπέρα

 

με ενδιαφέρει το μηχάνημα μια και μένω Αγία Παρασκευή, αναρωτιέμαι όμως αν έχει κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης ή αν θα μπορούσα να του βάλω ένα νόμιμο IGo (σε SD κάρτα) που έχει ξεμείνει από παλαιότερο WinMobile κινητό που χάλασε;

 

ΥΓ: Σκόπιμα δεν στέλνω ΡΜ πριν διευκρινιστεί αυτό που ρώτησα πιο πάνω, ώστε αν  εμφανιστεί κάποιος πιο σίγουρος, να μπορεί να το προλάβει

 

ΥΓ2: Πρόλαβε ο sargio01 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifmio168.jpg

 

MIO168 στο κουτί του με διάφορα (φορτιστή, βάση για αυτοκίνητο, βάση φόρτισης από PC κλπ κλπ)

Όποιος περνάει από Αγία Παρασκευή, χάρισμά του!

 

Είναι σε καλή κατάσταση, άγνωστο πως είναι η μπαταρία του. Ο διακόπτης ON/OFF είναι κλειστός.

 

Στείλτε PM.

 

Απορια--> Ειναι και κινητο?  Αν ναι και δεν το παρει καποιος απο τους συμφορουμιτες με ενδιαφερει να δοκιμασω να το κανω gps tracker :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον hexenlord για τη γενναιόδωρη προσφορά του και την άψογη συννενόηση!

 

Εγώ βασικά το contoller ήθελα, αλλά αφού πήγαιναν πακέτο τα πήρα όλα :P

 

Αν δεν βρουν στέγη τα games θα επανέλθω εν ευθέτω χρόνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-206817-0-37585300-1404502855_thumb.jpg

 

 

HP L7680

Χάρισμα σε όποιον περάσει από Αγία Παρασκευή.

Έχει πρόβλημα - τις περισσότερες φορές δεν ξεκινάει με κάποιο error.  Αν ξεκινήσει δουλεύει.

Δυστυχώς δεν έχω ιδέα αν έχει μελάνια / τροφοδοτικό ή αν το duplexer υπάρχουν.  Αν το κουνήσω από την θέση του, θα το στείλω στον κάδο.

Είναι αρκετό καιρό παροπλισμένο σε υπόγειο.

 

Παρακαλώ PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώσω ενδιαφέρον για το πολυμηχάνημα; Αν δε το χρειαστώ όμως θα το ξαναχαρίσω εδώ αλλά θα έχει αλλάξει ολίγον η περιοχή :P

 

Μπα άκυρο, πολύ πιθανό να μη μου χρησιμεύσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...