Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρέσει που το διαφημίζεις κιόλας έ αφού είναι τόσο καλό κομμάτια να γίνει θα το πάρω τύλιξε το και έρχομαι. :P

Περιμενω να μου στειλεις pm για να ορισουμε ραντεβου Captain. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν κάτσει, ψήνομαι κι εγώ.

Φυσικά μετά μπύρας ε.

   Σορρυ Luci προλαβε ο καπεταν Φουρτουνας. :devil:

 

Αλλα για την μπυρα ειμαι μεσα,θα παρω μαζι και 6 μαθητριες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μπορούμε να χαρίσουμε και κατεστραμένο σκληρό πχ και κατεστραμένη κάρτα γραφικών; (για αρχάριο τεχνικό μήπως θέλει να τα ανοίξει) .Ρωτάω τώρα, και θα τα αναρτήσω όταν οργανοθώ, και δω τι έχω να δώσω στο σύνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μπορούμε να χαρίσουμε και κατεστραμένο σκληρό πχ και κατεστραμένη κάρτα γραφικών; (για αρχάριο τεχνικό μήπως θέλει να τα ανοίξει) .Ρωτάω τώρα, και θα τα αναρτήσω όταν οργανοθώ, και δω τι έχω να δώσω στο σύνολο

 

Γιατί όχι. Χάρισε εσύ ότι νομίζεις και αν βρεθεί κάποιος που να τα χρειάζεται, βρέθηκε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος σεισμοπαθεις  εδω απο Κεφαλλονια Ληξουρι ψαχνει του δωσουνε ενα    πυργο για ιντερνετ και  να μπορουν να το στειλουν(ο προηγουμενος οπως και το σπιτι του γκρεμιστικαν απο το σεισμο ) Διωρθωστε με αν ειμαι  σε λαθως topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μπορούμε να χαρίσουμε και κατεστραμένο σκληρό πχ και κατεστραμένη κάρτα γραφικών; (για αρχάριο τεχνικό μήπως θέλει να τα ανοίξει) .Ρωτάω τώρα, και θα τα αναρτήσω όταν οργανοθώ, και δω τι έχω να δώσω στο σύνολο

Ο δίσκος μπορεί να είναι πολύ χρήσιμος για κάποιον. Δες εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καθαρισμός αποθήκης συνέχεια...</p>

<p>Τίποτα δεν είναι λειτουργικό.  Κάποια είναι κανιβαλισμένα.</p>

<p>Τα βάζω εδώ πριν τα στείλω στον κάδο μήπως θέλει κάποιος πλαστικά / ανταλλακτικά κλπ.</p>

<p>Παρακαλώ PM.</p>

<p>Παραλαβή από Αγία Παρασκευή.</p>

<p> </p>

<p>HP laserjet 1012.  Ήταν 110V και τον βάλανε στα 220V</p>

<p>Dream DM500-S δεν έχω ιδέα σε τι κατάσταση είναι.</p>

<p>TV by Avermedia PAL TV M0B0-M με καμένο tuner.</p>

<p>2γραμμό τηλέφωνο άγνωστης κατάστασης AP2002 BCS series</p>

<p>Nova PVR3001 μάλλον χωρίς δίσκο (αν έχει θα είναι IDE).</p>

<p>Topfield TF7710HDPVR η πλακέτα έχει σκασμένους πυκνωτές και το frontpanel έχει κάψει το ολοκληρωμένο του VFD.</p>

<p>DVD United DVD7080 ανάβει αλλά δεν διαβάζει δισκάκια.</p>

<p>Philips HFC141 fax.  Άγνωστη κατάσταση.</p>

<p>Ασύρματο τηλέφωνο Sagem D15t με χαλασμένη οθόνη (ανάβει αχνά).</p>

<p>Ασύρματο τηλέφωνο GE Thomson CE21858GE3-A δεν ανάβει.</p>

<p>LG DVD recorder DR7900 μάλλον θέλει κεφαλή.</p>

<p>LG DVD/HDD recorder RH7800H με σκληρό IDE 160Gb μάλλον θέλει κεφαλή.</p>

<p>2x Nova Panasat IRD1110</p>

<p>Yamaha DVD-S540 ότι βλέπετε έχει μείνει.</p>

<p>Connex Tigin AB σασί με σκασμένους πυκνωτές.</p>

<p>Panasat DSD910 για ανταλλακτικά.</p>

<p>2x CISCO Aironet 1200 (είναι b μόνο) χωρίς τροφοδοτικά.</p>

<p> </p>

<p></p>

<p></p>

<p></p>

<p></p>

<p></p>

<p></p>

<p></p>

<p> </p>

 

Καλησπερα με ενδιαφερουν τα cisco αν υπαρχουν ακομα στελνω pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα απο τον φίλο @benign και τον ευχαριστώ πολύ.Νόμιζα οτι με δούλευε όταν μου έλεγε οτι το έχει χρησιμοποιήσει αυτό είναι λες και το πήρες απο κατάστημα.Ο θεός να τον έχει καλά να του χαρίζει πληκτρολόγια :P και ότι άλλο επιθυμεί.Ζητώ συγνώμη απο τον έξω από 'δω  :fear:  :devil: επιφυλάσσομαι για κανένα κόκορα γαρνιρισμένο με ερυθρά αιμοσφαίρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που πηρα φορα,χαριζω το game Neverwinter Nights 2 ,γνωστο rpg. Ισχυει για συναντηση στον ηλεκτρικο σταθμο Ανω Πατησια. Απο οτι καταλαβα οι κανονισμοι λενε οτι προηγηται οποιος αναφερει πρωτος εδω οτι ενδιαφερεται και μετα στειλει p.m. οποτε περιμενω. :)

 

(Σκοπευω να χαρισω στο μελλον games,βιβλια, μουσικα cds,σκακιστικο υλικο και αλλα πραγματα, ολα τα εχω σε μια αποθηκουλα στο σπιτι,αλλα θα τα ψαχνω σιγα σιγα,οποτε ζητω συγνωμη αν τα γραφω λιγα,λιγα. :( )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Σκοπευω να χαρισω στο μελλον games,βιβλια, μουσικα cds,σκακιστικο υλικο και αλλα πραγματα, ολα τα εχω σε μια αποθηκουλα στο σπιτι,αλλα θα τα ψαχνω σιγα σιγα,οποτε ζητω συγνωμη αν τα γραφω λιγα,λιγα. :( )

 

Μα τι πράγματα είναι αυτά απαράδεκτον

:P Καλύτερα για να μας κρατάς σε αγωνία. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα απο τον φίλο @benign και τον ευχαριστώ πολύ.Νόμιζα οτι με δούλευε όταν μου έλεγε οτι το έχει χρησιμοποιήσει αυτό είναι λες και το πήρες απο κατάστημα. 

 

O Mπη είναι Κύριος με κεφαλαίο/ μπολντ/ μέγεθος 48 το Κάππα. Κι ο λόγος του εγγύηση. Όπως άλλωστε διαπίστωσες ιδίοις όμμασι.

 

 

 

Απο οτι καταλαβα οι κανονισμοι λενε οτι προηγηται οποιος αναφερει πρωτος εδω οτι ενδιαφερεται και μετα στειλει p.m.

 

...για την ιστορία πάντως, δεν "το λένε οι κανονισμοί". Είναι διαδικασία που μπορεί να ζητήσει ο δωρίζωντας (και που στην πράξη πολλοί ακολουθούν/θεωρούν "σωστή").

Είναι επιλογή τεσπα αλλά όχι υποχρέωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας!

 

Χαρίζεται δορυφορικό πιατο αλουμινίου offset αγορασμενο από το Lidl (7ετίας νομίζω) σε πολύ καλή κατάσταση διαστάσεων 80Χ75 εκ. (όταν το χρησιμοποιούσα έπιανε και τον δύσκολο ΑΣΤΡΑ 19.2Ε με πολλή καλή εικόνα εκτός από τις περιπτώσεις που είχε καταιγίδα).

Μαζί δίνονται το lnb της maximum που είχα τότε αγοράσει (δεν θυμάμαι μοντέλο αλλά ήταν σίγουρα 0,2 db), μπράτσο γαλβανιζέ με όλα τα παρελκόμενα για την στήριξη του πιάτου σε μπαλκόνι, καλώδιο 20 μέτρα, και δέκτης ψηφιακός (παλιού τύπου όχι hd μιας και μιλάμε για 7ετία) yumatu mx series σε πλήρη λειτουργία τα πάντα!

Παραλαβή από βύρωνα- πλατεία υμηττού (λόγω όγκου).

Στείλτε πμ όποιος ενδιαφέρεται για να ξεκινήσει με τη δορυφορική.

 

Ευχαριστώ!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...