Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Mπη είναι Κύριος με κεφαλαίο/ μπολντ/ μέγεθος 48 το Κάππα. Κι ο λόγος του εγγύηση. Όπως άλλωστε διαπίστωσες ιδίοις όμμασι.

Ενας απλος ανθρωπος ειμαι με πολλες στιγμες μικροτητας,τιποτε το ιδιαιτερο.Υπαρχουν πολυ καλυτερα παιδια εδω,πιο δικαια,πιο ευγενικα και απο καθε αποψη ανωτερα σε ολα απο μενα.(Εσυ εισαι ενα απο αυτα. :) )

 

Μονο στο ποιοτικο trolling ειναι δυσκολο να με ξεπερασουν αλλα τωρα τελευταια λογω κρισης δεν ασχολουμαι πολυ με αυτο το χομπυ.  :devil:  (Δεν εχω ορεξη.)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα σας!

 

Χαρίζεται δορυφορικό πιατο αλουμινίου offset αγορασμενο από το Lidl (7ετίας νομίζω) σε πολύ καλή κατάσταση διαστάσεων 80Χ75 εκ. (όταν το χρησιμοποιούσα έπιανε και τον δύσκολο ΑΣΤΡΑ 19.2Ε με πολλή καλή εικόνα εκτός από τις περιπτώσεις που είχε καταιγίδα).

Μαζί δίνονται το lnb της maximum που είχα τότε αγοράσει (δεν θυμάμαι μοντέλο αλλά ήταν σίγουρα 0,2 db), μπράτσο γαλβανιζέ με όλα τα παρελκόμενα για την στήριξη του πιάτου σε μπαλκόνι, καλώδιο 20 μέτρα, και δέκτης ψηφιακός (παλιού τύπου όχι hd μιας και μιλάμε για 7ετία) yumatu mx series σε πλήρη λειτουργία τα πάντα!

Παραλαβή από βύρωνα- πλατεία υμηττού (λόγω όγκου).

Στείλτε πμ όποιος ενδιαφέρεται για να ξεκινήσει με τη δορυφορική.

 

Ευχαριστώ!

ενδιαφερομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας!

 

Χαρίζεται δορυφορικό πιατο αλουμινίου offset αγορασμενο από το Lidl (7ετίας νομίζω) σε πολύ καλή κατάσταση διαστάσεων 80Χ75 εκ. (όταν το χρησιμοποιούσα έπιανε και τον δύσκολο ΑΣΤΡΑ 19.2Ε με πολλή καλή εικόνα εκτός από τις περιπτώσεις που είχε καταιγίδα).

Μαζί δίνονται το lnb της maximum που είχα τότε αγοράσει (δεν θυμάμαι μοντέλο αλλά ήταν σίγουρα 0,2 db), μπράτσο γαλβανιζέ με όλα τα παρελκόμενα για την στήριξη του πιάτου σε μπαλκόνι, καλώδιο 20 μέτρα, και δέκτης ψηφιακός (παλιού τύπου όχι hd μιας και μιλάμε για 7ετία) yumatu mx series σε πλήρη λειτουργία τα πάντα!

Παραλαβή από βύρωνα- πλατεία υμηττού (λόγω όγκου).

Στείλτε πμ όποιος ενδιαφέρεται για να ξεκινήσει με τη δορυφορική.

 

Ευχαριστώ!

 

Aν δεν κατσει με το φιλο ενδιαφερομαι και εγω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κέρδισα ένα κουπόνι απο wind για 100 λεπτά ομιλίας πρός όλους για 15 ημέρες και μπαίνει για την κλήρωση 100 τυχερών που δίνει 1000 λεπτά πρός όλους κάθε μήνα για καρτοκινητό. Οποιος-α θέλει ας μου στείλει πμ να του δώσω τους κωδικούς. Προσοχή μόνο για καρτοκινητό και όχι για καρτοσυμβόλαιο και σύνδεση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κέρδισα ένα κουπόνι απο wind για 100 λεπτά ομιλίας πρός όλους για 15 ημέρες και μπαίνει για την κλήρωση 100 τυχερών που δίνει 1000 λεπτά πρός όλους κάθε μήνα για καρτοκινητό. Οποιος-α θέλει ας μου στείλει πμ να του δώσω τους κωδικούς. Προσοχή μόνο για καρτοκινητό και όχι για καρτοσυμβόλαιο και σύνδεση!

Καλησπέρα σας,με ενδιαφέρει.Σας στέλνω πμ για διευκρινίσεις.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πακετο του δορυφορικου πιατου πήγε στον artshadows!!! (βάσει προτεραιότητας ενδιαφεροντος εννοείται)

Καλες λήψεις και ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα Dazzle DVC-80.
Είναι άκρως λειτουργικό αλλά δεν βρήκα οδηγούς για Windows 7, κι αφού έχω δεν το χρησιμοποιώ πια λέω να το δώσω.
Η συσκευή είναι μια usb κάρτα εισόδων για να περνάτε εύκολα εικόνα και ήχο από άλλες συσκευές.
Υπάρχουν για όποιον χρειάζεται και κάποια καινούρια καλώδια s-video, στο σακουλάκι τους.

Θεσσαλονίκη, δημαρχείο Παύλου Μελά (Σταυρούπολη).
Για αποστολή, μόνο με την μέθοδο των φακέλων ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα Dazzle DVC-80.

Είναι άκρως λειτουργικό αλλά δεν βρήκα οδηγούς για Windows 7, κι αφού έχω δεν το χρησιμοποιώ πια λέω να το δώσω.

Η συσκευή είναι μια usb κάρτα εισόδων για να περνάτε εύκολα εικόνα και ήχο από άλλες συσκευές.

Υπάρχουν για όποιον χρειάζεται και κάποια καινούρια καλώδια s-video, στο σακουλάκι τους.

 

Θεσσαλονίκη, δημαρχείο Παύλου Μελά (Σταυρούπολη).

Για αποστολή, μόνο με την μέθοδο των φακέλων ΕΛΤΑ.

 

Αν δεν τελεσφορησει με το φιλο "pesis" τοτε θα ενδιαφερομουν κι εγω.

 

 

Γ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα Dazzle DVC-80.

Είναι άκρως λειτουργικό αλλά δεν βρήκα οδηγούς για Windows 7, κι αφού έχω δεν το χρησιμοποιώ πια λέω να το δώσω.

Η συσκευή είναι μια usb κάρτα εισόδων για να περνάτε εύκολα εικόνα και ήχο από άλλες συσκευές.

Υπάρχουν για όποιον χρειάζεται και κάποια καινούρια καλώδια s-video, στο σακουλάκι τους.

 

Θεσσαλονίκη, δημαρχείο Παύλου Μελά (Σταυρούπολη).

Για αποστολή, μόνο με την μέθοδο των φακέλων ΕΛΤΑ.

Εάν είμαι τυχερός και δεν γίνει κάτι με τους πιο πάνω με ενδιαφέρει άμεσα και μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω ένα Dazzle DVC-80.

Είναι άκρως λειτουργικό αλλά δεν βρήκα οδηγούς για Windows 7, κι αφού έχω δεν το χρησιμοποιώ πια λέω να το δώσω.

Η συσκευή είναι μια usb κάρτα εισόδων για να περνάτε εύκολα εικόνα και ήχο από άλλες συσκευές.

Υπάρχουν για όποιον χρειάζεται και κάποια καινούρια καλώδια s-video, στο σακουλάκι τους.

 

Θεσσαλονίκη, δημαρχείο Παύλου Μελά (Σταυρούπολη).

Για αποστολή, μόνο με την μέθοδο των φακέλων ΕΛΤΑ.

 

Ας μπω και εγω στην σειρα αν και δεν το βλεπω. :) Tρελη ζητηση η καρτα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...