Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Οσο αφορα το τηλεκατευθυνομενο ειμαι Ηρακλειο Κρητης.Μπορεις να στειλεις αφου σου κανω καταθεση? Με δεματακι ειναι 1,5  ευρω.  μηπως το αναστησω να το δωσω σε ενα ξαδερφακι εδω :) thankx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται ενα τηλεκατευθυνομενο την τελέυταια φορα πριν χρονια λειτουργουσε και ενα κινητο για ανταλκτικα.

 

Δεν ξέρω ΠΟΥ είσαι, αλλά αν παίζει Θεσσαλονίκη, με ενδιαφέρει το τηλεκατευθυνόμενο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριεμαι τα ταχυδρομια, θα το δωσω στο φιλο απο Αθηνα (που μενω στη πραγματικοτητα), οποτε θελει ας στειλει pm να κανονισουμε δυτικα προαστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον Στέφανο (redhotstef) για το w910. Βρέθηκαν κάποια χρήσιμα ανταλλακτικά και θα δοκιμαστούν εντός των ημερών μήπως επισκευαστεί το άλλο που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται παλίος δίσκος western digital 40gb ATA!!
Το μοντέλο είναι αυτό: WESTERN DIGITAL (WD400JB) 40GB 7200RPM 8MB Buffer Ultra ATA/100, 3.5inch, 8.9ms seek, Caviar Series SE

Παραλαβή είτε από Καλλιθέα (αρχή Θησέως) ετοιμοπαράδοτος, είτε από κέντρο (πατήσια) κατόπιν συνεννοήσεως.

Επικοινωνία με π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ Πάπυρος Λαρούς, 36 τόμοι, 1963, σε πολύ καλή κατάσταση.

ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΕΙΑ "Χρυσό Σπίτι" μεγάλη, διακοσμητική, εκδόσεις Κουμουνδουρέας, αριθμός τόμων 8, σε πολύ καλή κατάσταση,

Παραλαβη απο Ελληνικο

καλησπέρα

 Είμαι Γιάννενα αν γίνεται με το κτελ και τα μεταφορικα δικά μου 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λιγο δυσκολο λογω ογκου να τις παω εκει

Εχω μιλησει και με καποιον αλλο Αν δε γινει κατι θα σε ειδοποιησω

Ευχαριστω πολυ παντως

Ευχαριστω πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται οθόνη Samsung SyncMaster 2243SN 21,5'' με το εξής πρόβλημα:

 

Κάποιες φορές λειτουργεί κανονικά και κάπιες άλλες μετά από 2 δευτερόλεπτα λειτουργείας μαυρίζει.

 

Όποιος θέλει να την πάρει και να δοκιμάσει να την φτιάξει θα είναι διαθέσημη μέχρι τέλος του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται οθόνη Samsung SyncMaster 2243SN 21,5'' με το εξής πρόβλημα:

 

Κάποιες φορές λειτουργεί κανονικά και κάπιες άλλες μετά από 2 δευτερόλεπτα λειτουργείας μαυρίζει.

 

Όποιος θέλει να την πάρει και να δοκιμάσει να την φτιάξει θα είναι διαθέσημη μέχρι τέλος του μήνα.

περιοχή;;

με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...