Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν έχω και εγω να δώσω μια 15αρα οθόνη crt hitachi cm500et με το μόνο πρόβήμα πως έιναι λίγο θαμπή πια :(

όποις ενδιαφέρεται απο αθήνα ας στείλει ενα π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ευχαριστώ τον chriss333 για τα SMS.

 

2. ΠΕΤΡΟΣ Σ. - ο εκτυπωτής είναι διαθέσιμος αλλά όπως έγραψα και στο πρώτο post μου

Παραλαβή από το σπίτι μου (ΠεριστεροΧαϊδάρι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω κατα ποσο θα σας ενδιαφερουν αυτο που εχω να δωσω:

ειναι βιβλια-βοηθηματα για 3η και 2α λυκειου κυριως για θεωρ. κατευθυνση και τεστ και πολλα αλλα σχετικα με αυτες τις ταξεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. ΠΕΤΡΟΣ Σ. - ο εκτυπωτής είναι διαθέσιμος αλλά όπως έγραψα και στο πρώτο post μου

Όπως σου είπα δεν ξέρω τη θα κάνει ο Βαγγέλης.

Αν τον θέλει κάποιος άλλος να του τον δώσεις και άσε τον άλλο να κουρέβεται γιατί υπάρχει άτομο για να τον πάρει απο το σπίτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω κατα ποσο θα σας ενδιαφερουν αυτο που εχω να δωσω:

ειναι βιβλια-βοηθηματα για 3η και 2α λυκειου κυριως για θεωρ. κατευθυνση και τεστ και πολλα αλλα σχετικα με αυτες τις ταξεις!!!

 

Όρε redxaris, τι έμπνευση ήταν αυτή που είχες. Βέβαια το λύκειο το τελείωσα το '93 αλλά έχω βιβλία/βοηθήματα με ασκήσεις κλπ (Χημεία/Μαθηματικά/Φυσική) σχεδον ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΑ ;) Λες να τα χρειάζεται κανείς (δε νομίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέτρος Σ.

 

1. Το πρόβλημα όπως σου είπα δεν είναι αν τον δίνω ή όχι (σαφώς και τον δίνω και ας πάει και νότιο πόλο), απλά δεν μπορώ να τον μεταφέρω στο ΚΤΕΛ. Αν μπορεί να τον πάρει κάποιος από εδώ ας τον στείλει όπου θέλει.

 

2. Η αδελφή μου είναι καθηγήτρια φιλολογίας/ιστορίας κτλ. Έχει στο σπίτι ένα σωρό βιβλία (αν και νομίζω ότι τα περισσότερα είναι πανεπιστημιακά εγχειρίδια). Θα ρίξω μια ματιά.

 

3. Όποιος θέλει βιβλία με ασκήσεις Φυσικής/Χημεία/Μαθηματικών δικά του (θα πιάσουν τόπο) - Δεν νομίζω βέβαια να καλύπτουν όλη τη σημερινή ύλη Λυκείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 κωδικοί από την προσφορά της εφημερίδας "Το Βήμα" γιά 10 ώρες δωρεάν πρόσβαση μέσω HOL. Δεν είναι τίποτε σπουδαίο, αλλά ίσως κάποιοι που δεν έχουν μόνιμη σύνδεση να βολευτούν γιά λίγο.

 

Παρακαλώ μην απαντάτε εδώ. Θα δωθούν στους 2 πρώτους που θα στείλουν pm.

 

EDIT Δώθηκαν στους KeLeMaN και NoD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia' date=' den kserw an einai offtopic i oxi, alla opws kai na exei, exw 40 proskliseis gia email sto Google, to gnwsto Gmail.

 

Opoios endiaferetai as steilei pm me to email tou gia na tous steilw tin prosklisi.[/quote']

 

 

Μάλλον είσαι λίγο off topic..

Υπάρχει θέμα γι'αυτό:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=101337&highlight=gmail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω κατα ποσο θα σας ενδιαφερουν αυτο που εχω να δωσω:

ειναι βιβλια-βοηθηματα για 3η και 2α λυκειου κυριως για θεωρ. κατευθυνση και τεστ και πολλα αλλα σχετικα με αυτες τις ταξεις!!!

Με ενδιαφέρουν πολύ , ιδιαίτερα αυτά με φιλολογικό περιεχόμενο...Αν διατίθενται ακόμα...

Και χαρίζω F2G κάρτα με 100 SMS με λήξη 26/8...PM για να στείλω κωδικό σε όποιον ενδιαφέρεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...