Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.

 

Λοιπόν δίνω:

 

1)Οθόνη CRT 15' Viewsonic

2)TV Thomson CRT 14' (χωρίς τηλεκοντρόλ)

3)Printer Canon ip4950 (Παίρνει ρεύμα, δεν τυπώνει. Ίσως να μπορεί να τον φτιάξει κάποιος)

 

Όποιος θέλει κατι ας στείλει pm αλλα παραλαβή μόνο Αθήνα και συγκεκριμένα μετρό Αλίμου. Άμα θέλετε κερνάτε τπτ από το περίπτερο που έχει δίπλα :P

 

Θυμίζω το post μου γιατι δεν θέλω να τα πετάξω. Καλύτερα να τα πάρει κάποιος. Για το περίπτερο έκανα πλάκα οκ :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θυμίζω το post μου γιατι δεν θέλω να τα πετάξω. Καλύτερα να τα πάρει κάποιος. Για το περίπτερο έκανα πλάκα οκ :P

Στέλνω διστακτικά πμ για το 1, να τα πούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ενα κινητο sony ericsson w205 Με 2 μπαταριες σε νορμαλ κατασταση.αν το θελει κανεις αλλιως να παει για Recycle.μαζι με φορτιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαρίζω αυτήν την Lcd  για sony xperia J

απ' όσο θυμάμαι την είχα αλλάξει προληπτικά με καινούρια μαζί με το digitizer,και μου έμεινε η οθόνη η "μαμά"

πρώτα πόστ εδώ και μετά π.μ για όποιον του είναι χρήσιμη!

καλή ανάσταση & καλό πάσχα σε όλο τον κόσμο,με υγεία!

 

 

SAM_0564.jpgSAM_0565.jpgSAM_0566.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται    κινητο    BLACKBERRY   8800   σε   καλη   κατασταση  χωρις   μπαταρια   και   φορτιστη.

Ειναι   της   VODAFONE   οποτε  ειναι   πιθανον   να  ειναι   κλειδωμενο   στο   δικτυο.

Μην   με   ρωτησετε   περισσοτερα    γιατι   ειναι   φιλου   και   δεν   γνωριζω.

Το   παραλαμβανετε    ΜΟΝΟ   στην   εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο   στην   λεωφορο   αλεξανδρας.

Οποιος   ενδιαφερθει   ποσταρει   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στελνει   πμ  για   συνεννοηση.

Μπορω   σημερα   μεχρι  τις   10  το  βραδυ   διαφορετικα   απο   τριτη.

 

Blackberry_8800.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται κινητο BLACKBERRY 8800 σε καλη κατασταση χωρις μπαταρια και φορτιστη.

Ειναι της VODAFONE οποτε ειναι πιθανον να ειναι κλειδωμενο στο δικτυο.

Μην με ρωτησετε περισσοτερα γιατι ειναι φιλου και δεν γνωριζω.

Το παραλαμβανετε ΜΟΝΟ στην εδρα μου πισω απο εφετειο/αρειο παγο στην λεωφορο αλεξανδρας.

Οποιος ενδιαφερθει ποσταρει πρωτα εδω και αμεσα στελνει πμ για συνεννοηση.

Μπορω σημερα μεχρι τις 10 το βραδυ διαφορετικα απο τριτη.

 

Blackberry_8800.jpg

Με ενδιαφέρει πολύ φίλε μου... Μπορώ από Τρίτη όμως αν δεν έχεις πρόβλημα. Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται    κινητο    BLACKBERRY   8800   σε   καλη   κατασταση  χωρις   μπαταρια   και   φορτιστη.

Ειναι   της   VODAFONE   οποτε  ειναι   πιθανον   να  ειναι   κλειδωμενο   στο   δικτυο.

Μην   με   ρωτησετε   περισσοτερα    γιατι   ειναι   φιλου   και   δεν   γνωριζω.

Το   παραλαμβανετε    ΜΟΝΟ   στην   εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο   στην   λεωφορο   αλεξανδρας.

Οποιος   ενδιαφερθει   ποσταρει   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στελνει   πμ  για   συνεννοηση.

Μπορω   σημερα   μεχρι  τις   10  το  βραδυ   διαφορετικα   απο   τριτη.

 

Blackberry_8800.jpg

2ος στη σειρα αν δεν το παρει ο φιλος @barman_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΠΑΛΙ για όποιον ενδιαφέρεται

 

Χαρίζεται g-tattoo skin για το Lumia 625 (Nokia).

Παραλαβή από Χαλάνδρι

 

 

2yEtuzms.jpg (δεν είναι και η καλύτερη φωτογραφία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται κουτι για mini και micro atx μητρικες.οπως θα δειτε στη φωτο εχει μια μικρη τρυπα στο πισω μερος γιατι επρεπε να περασει το καλωδιο της σειριακης που ειχα βαλει και δεν ενοχλει με κανενα τροπο την σωστη λειτουργια του κουτιου.περιλαμβανει και τροφοδοτικο αλλα δεν θυμαμαι ποσα watt ειναι.γενικα δεν ειναι για pc επιδοσεων αλλα για οικονομικα και μικρα pcakia.ο λογος που το δινω ειναι οτι το τροφοδοτικο κανει υπερβολικη φασαρια για τα γουστα μου.τοσο καιρο χρησιμοποιουνταν σε ενα project και βρισκοταν εκτος σπιτιου οποτε δεν ενοχλουσε.τωρα που εμεινε αν το θελει κανεις του το δινω.υποψιν οτι δεν παιρνει ολες τις micro μητρικες.αν ειναι πλατια ισως να μην την χωραει.το κουτι βρισκεται στην κρητη και συγκεκριμενα στον αγιο νικολαο αν καποιος ειναι κοντα και το θελει.δεν εχω κανενα προβλημα να το στειλω οπου να ναι αλλα οχι με ταχυδρομειο.αν υπολογιζω καλα βαση βαρους τα μεταφορικα μπορει να ειναι καπου στα 8μιση ευρω με κουριερ για οποιοδηποτε μερος της ελλαδος.αν ενδιαφερθει κανεις θα μπορεσω να μαθω και το ακριβες ποσο των μεταφορικων.την διαδικασια την γνωριζετε,εδω και Pm μετα

post-76546-0-86247800-1429112895_thumb.jpg

post-76546-0-38803300-1429112920_thumb.jpg

post-76546-0-53058600-1429112941_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...