Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαριζεται κουτι για mini και micro atx μητρικες.οπως θα δειτε στη φωτο εχει μια μικρη τρυπα στο πισω μερος γιατι επρεπε να περασει το καλωδιο της σειριακης που ειχα βαλει και δεν ενοχλει με κανενα τροπο την σωστη λειτουργια του κουτιου.περιλαμβανει και τροφοδοτικο αλλα δεν θυμαμαι ποσα watt ειναι.γενικα δεν ειναι για pc επιδοσεων αλλα για οικονομικα και μικρα pcakia.ο λογος που το δινω ειναι οτι το τροφοδοτικο κανει υπερβολικη φασαρια για τα γουστα μου.τοσο καιρο χρησιμοποιουνταν σε ενα project και βρισκοταν εκτος σπιτιου οποτε δεν ενοχλουσε.τωρα που εμεινε αν το θελει κανεις του το δινω.υποψιν οτι δεν παιρνει ολες τις micro μητρικες.αν ειναι πλατια ισως να μην την χωραει.το κουτι βρισκεται στην κρητη και συγκεκριμενα στον αγιο νικολαο αν καποιος ειναι κοντα και το θελει.δεν εχω κανενα προβλημα να το στειλω οπου να ναι αλλα οχι με ταχυδρομειο.αν υπολογιζω καλα βαση βαρους τα μεταφορικα μπορει να ειναι καπου στα 8μιση ευρω με κουριερ για οποιοδηποτε μερος της ελλαδος.αν ενδιαφερθει κανεις θα μπορεσω να μαθω και το ακριβες ποσο των μεταφορικων.την διαδικασια την γνωριζετε,εδω και Pm μετα

 

με ενδιαφέρει φίλε μου σου στέλνω Pm 

Άκυρο και από μένα λόγο απόστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαριζεται κουτι για mini και micro atx μητρικες.οπως θα δειτε στη φωτο εχει μια μικρη τρυπα στο πισω μερος γιατι επρεπε να περασει το καλωδιο της σειριακης που ειχα βαλει και δεν ενοχλει με κανενα τροπο την σωστη λειτουργια του κουτιου.περιλαμβανει και τροφοδοτικο αλλα δεν θυμαμαι ποσα watt ειναι.γενικα δεν ειναι για pc επιδοσεων αλλα για οικονομικα και μικρα pcakia.ο λογος που το δινω ειναι οτι το τροφοδοτικο κανει υπερβολικη φασαρια για τα γουστα μου.τοσο καιρο χρησιμοποιουνταν σε ενα project και βρισκοταν εκτος σπιτιου οποτε δεν ενοχλουσε.τωρα που εμεινε αν το θελει κανεις του το δινω.υποψιν οτι δεν παιρνει ολες τις micro μητρικες.αν ειναι πλατια ισως να μην την χωραει.το κουτι βρισκεται στην κρητη και συγκεκριμενα στον αγιο νικολαο αν καποιος ειναι κοντα και το θελει.δεν εχω κανενα προβλημα να το στειλω οπου να ναι αλλα οχι με ταχυδρομειο.αν υπολογιζω καλα βαση βαρους τα μεταφορικα μπορει να ειναι καπου στα 8μιση ευρω με κουριερ για οποιοδηποτε μερος της ελλαδος.αν ενδιαφερθει κανεις θα μπορεσω να μαθω και το ακριβες ποσο των μεταφορικων.την διαδικασια την γνωριζετε,εδω και Pm μετα

Σου στέλνω π.μ,ενδιαφέρομαι.

 

αποσύρομαι.

Επεξ/σία από coolerman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται κουτι για mini και micro atx μητρικες.οπως θα δειτε στη φωτο εχει μια μικρη τρυπα στο πισω μερος γιατι επρεπε να περασει το καλωδιο της σειριακης που ειχα βαλει και δεν ενοχλει με κανενα τροπο την σωστη λειτουργια του κουτιου.περιλαμβανει και τροφοδοτικο αλλα δεν θυμαμαι ποσα watt ειναι.γενικα δεν ειναι για pc επιδοσεων αλλα για οικονομικα και μικρα pcakia.ο λογος που το δινω ειναι οτι το τροφοδοτικο κανει υπερβολικη φασαρια για τα γουστα μου.τοσο καιρο χρησιμοποιουνταν σε ενα project και βρισκοταν εκτος σπιτιου οποτε δεν ενοχλουσε.τωρα που εμεινε αν το θελει κανεις του το δινω.υποψιν οτι δεν παιρνει ολες τις micro μητρικες.αν ειναι πλατια ισως να μην την χωραει.το κουτι βρισκεται στην κρητη και συγκεκριμενα στον αγιο νικολαο αν καποιος ειναι κοντα και το θελει.δεν εχω κανενα προβλημα να το στειλω οπου να ναι αλλα οχι με ταχυδρομειο.αν υπολογιζω καλα βαση βαρους τα μεταφορικα μπορει να ειναι καπου στα 8μιση ευρω με κουριερ για οποιοδηποτε μερος της ελλαδος.αν ενδιαφερθει κανεις θα μπορεσω να μαθω και το ακριβες ποσο των μεταφορικων.την διαδικασια την γνωριζετε,εδω και Pm μετα

 

Μπαινω και εγω στη σειρα :) και ημουν χθες Σισυ διπλα σου χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Draytek Vigor 2700VG, της Altec με το original firmware ΚΑΜΜΕΝΟ (μάλλον).

Το είχα κλειστό για τις διακοπές των Χριτουγέννων και όταν γύρισα δεν άνοιξε. Το ξεβίδωσα και με το πολύμετρο βλέπω ότι πάει τάση μέχρι ένα σημείο αλλά μέχρι εκεί φτάνουν και οι γνώσεις μου. Χωρίς κεραία και τροφοροτικό.

 

Tornado Webjet 128 ISDN Modem Το έχω χρόνια από ένα φίλο και κάθεται. Λογικά δουλεύει. Έχει σειριακή πόρτα.

(ναι το link είναι από μουσείο μιας και μοντέλο '98 θεωρητικά, το cd με τους drivers λέει 2002)

 

Είμαι Αιγάλεω - Αγία Μαρίνα. Ή το κανονίζουμε πως και που.

 

 

Παρελήφθει το Vigor την περασμένη τετάρτη, νομίζω, αλλά δεν έχω προλάβει να το δω ακόμα, 1000 ευχαριστώ.! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται    κινητο    BLACKBERRY   8800   σε   καλη   κατασταση  χωρις   μπαταρια   και   φορτιστη.

Ειναι   της   VODAFONE   οποτε  ειναι   πιθανον   να  ειναι   κλειδωμενο   στο   δικτυο.

Μην   με   ρωτησετε   περισσοτερα    γιατι   ειναι   φιλου   και   δεν   γνωριζω.

Το   παραλαμβανετε    ΜΟΝΟ   στην   εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο   στην   λεωφορο   αλεξανδρας.

Οποιος   ενδιαφερθει   ποσταρει   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στελνει   πμ  για   συνεννοηση.

Μπορω   σημερα   μεχρι  τις   10  το  βραδυ   διαφορετικα   απο   τριτη.

 

Blackberry_8800.jpg

 

 

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

 

Οταν   δηλωνουμε   ενδιαφερον   για   καποιο   αντικειμενο   φροντιζουμε   για   την  παραλαβη   του    σε   ευλογο   χρονικο   διαστημα.

Οχι   το   καπαρωνουμε   λεκτικως   και  μετα   περα   βρεχει.....

Πιθανοτατα   να   υπηρχαν   και   αλλοι   ενδιαφερομενοι   που  με   αυτον   τον  τροπο  να   πηραν  δρομο.

Το   κινητο   υπαρχει   ακομα   και  θα   δοθει   εως   σημερα   το  βραδυ   στην   εδρα   μου    διαφορετικα   θα   το  χαρισω   στην    χρυση   ευκαιρια   οπου   σιγουρα   θα   γινει   τηλεφωνικος    χαμος...

Αυτος   ειναι  αλλωστε   και  ο  βασικος   λογος   που  το  βαζω   εδω.

Οχι   να   παρακαλαμε   κιολας.......

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Χαριζεται    κινητο    BLACKBERRY   8800   σε   καλη   κατασταση  χωρις   μπαταρια   και   φορτιστη.

Ειναι   της   VODAFONE   οποτε  ειναι   πιθανον   να  ειναι   κλειδωμενο   στο   δικτυο.

Μην   με   ρωτησετε   περισσοτερα    γιατι   ειναι   φιλου   και   δεν   γνωριζω.

Το   παραλαμβανετε    ΜΟΝΟ   στην   εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο/αρειο   παγο   στην   λεωφορο   αλεξανδρας.

Οποιος   ενδιαφερθει   ποσταρει   πρωτα   εδω   και  αμεσα   στελνει   πμ  για   συνεννοηση.

Μπορω   σημερα   μεχρι  τις   10  το  βραδυ   διαφορετικα   απο   τριτη.

 

Blackberry_8800.jpg

 

 

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

 

Οταν   δηλωνουμε   ενδιαφερον   για   καποιο   αντικειμενο   φροντιζουμε   για   την  παραλαβη   του    σε   ευλογο   χρονικο   διαστημα.

Οχι   το   καπαρωνουμε   λεκτικως   και  μετα   περα   βρεχει.....

Πιθανοτατα   να   υπηρχαν   και   αλλοι   ενδιαφερομενοι   που  με   αυτον   τον  τροπο  να   πηραν  δρομο.

Το   κινητο   υπαρχει   ακομα   και  θα   δοθει   εως   σημερα   το  βραδυ   στην   εδρα   μου    διαφορετικα   θα   το  χαρισω   στην    χρυση   ευκαιρια   οπου   σιγουρα   θα   γινει   τηλεφωνικος    χαμος...

Αυτος   ειναι  αλλωστε   και  ο  βασικος   λογος   που  το  βαζω   εδω.

Οχι   να   παρακαλαμε   κιολας.......

Αυτο σημαινει οτι ειναι ακομα διαθεσιμο; δεν το θελω, απλως να γινει σαφες
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   οθονη   tft   15in   lcd   ασπρο   χρωμα  με   καμμενο   τροφοδοτικο  απ  οσο   μ  ενημερωσε   ο  τεχνικος.

Παραλαβη   ΜΟΝΟ  στην  εδρα   μου   πισω   απο  εφετειο/αρειο   παγο.

Απο   δευτερα   η  τριτη   ομως   γιατι  θαμαι   εκτος   αθηνων.

Ποσταρετε  πρωτα   εδω   και  μετα  στειλτε   αμεσως   πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   οθονη   tft   15in   lcd   ασπρο   χρωμα  με   καμμενο   τροφοδοτικο  απ  οσο   μ  ενημερωσε   ο  τεχνικος.

Παραλαβη   ΜΟΝΟ  στην  εδρα   μου   πισω   απο  εφετειο/αρειο   παγο.

Απο   δευτερα   η  τριτη   ομως   γιατι  θαμαι   εκτος   αθηνων.

Ποσταρετε  πρωτα   εδω   και  μετα  στειλτε   αμεσως   πμ.

Μηπως ειναι κανενας πυκνωτης μονο και αξιζει να την φτιαξεις?

 

Αν και μικρη ολο και καπου χρειαζεται να χαριστει μετα. Αν δεν θες να ασχοληθεις περναω δευτερα τριτη να την παρω μπας και ειμαι τυχερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζεται   οθονη   tft   15in   lcd   ασπρο   χρωμα  με   καμμενο   τροφοδοτικο  απ  οσο   μ  ενημερωσε   ο  τεχνικος.

Παραλαβη   ΜΟΝΟ  στην  εδρα   μου   πισω   απο  εφετειο/αρειο   παγο.

Απο   δευτερα   η  τριτη   ομως   γιατι  θαμαι   εκτος   αθηνων.

Ποσταρετε  πρωτα   εδω   και  μετα  στειλτε   αμεσως   πμ.

Καλησπέρα,

Αν, για οποιοδήποτε λόγο, ακυρώσει ο φίλος serdakis, ενδιαφέρομαι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

 

Οταν   δηλωνουμε   ενδιαφερον   για   καποιο   αντικειμενο   φροντιζουμε   για   την  παραλαβη   του    σε   ευλογο   χρονικο   διαστημα.

Οχι   το   καπαρωνουμε   λεκτικως   και  μετα   περα   βρεχει.....

Πιθανοτατα   να   υπηρχαν   και   αλλοι   ενδιαφερομενοι   που  με   αυτον   τον  τροπο  να   πηραν  δρομο.

Το   κινητο   υπαρχει   ακομα   και  θα   δοθει   εως   σημερα   το  βραδυ   στην   εδρα   μου    διαφορετικα   θα   το  χαρισω   στην    χρυση   ευκαιρια   οπου   σιγουρα   θα   γινει   τηλεφωνικος    χαμος...

Αυτος   ειναι  αλλωστε   και  ο  βασικος   λογος   που  το  βαζω   εδω.

Οχι   να   παρακαλαμε   κιολας.......

ΑΚΥΡΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζω το post μου γιατι δεν θέλω να τα πετάξω. Καλύτερα να τα πάρει κάποιος. Για το περίπτερο έκανα πλάκα οκ :P

 

 

Στέλνω διστακτικά πμ για το 1, να τα πούμε!

 

Ντάξει παρέλαβα μια οθόνη μες τη βρώμα, αλλα τι να γίνει. Αγενέστατος κιόλας, 

 

ΥΓ. Πλακα κάνω, όλα τέλεια, η οθόνη απόλυτα λειτουργική. Από αυτή σας γράφω τώρα!ευχαριστώ πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...