Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που μενεις

Παπάγου.

 

Χαρίζονται τα 3 κινητά της φωτογραφίας.

Είναι μη λειτουργικά και μόνα τους (χωρίς φορτιστές).

Αν τυχόν κάποιος ενδιαφέρεται pm - αλλιώς να πάνε για ανακύκλωση..

 

ΥΓ Παραλαβή από την περιοχή μου (Παπάγου, Αθήνα)

Δόθηκαν στο φίλο 111111. Καλά μαστορέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω την παρεα! Χαριζω την (αναλογικη) φωτογραφικη Canon Prima Super 115U!Ειναι εντελως αχρησιμοποιητη (μια φορα ολη και ολη...αλλα δεν εχω την κοψια του φωτογραφου! :fear: )παρολαυτα οι λιγες φωτο που εβγαλα με αυτην ειναι απιθανες!

επειδη την εχω να σκονιζεται λεω να την δωσω σε καποιον που το εχει με τις φωτ. μηχανες!!! για Θεσσαλονικη περικαλω! :-)

Παρέλαβα την φωτογραφική, ευχαριστώ πολύ την ευγενεστατη ΛεναΛενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονιά αγαπητοί συμφορουμήτες,

 

Πέσανε στα χέρια μου κάτι μνήμες DDR1 και DDR2 παραπάνω κομμάτια απο όσα χρειάζομαι για το άμεσο μέλλον, αλλά και μια απλή κάρτα γραφικών AGP. Οι μνήμες είναι σχετικά χαμηλής χωρητικότητας απο όσο είδα (512mb) αλλά για 2ο σύστημα ή αναβάθμιση σε κανα δεινόσαυρο θα είναι μια χαρά.

Συνεπώς αν κάποιος τα χρειάζεται ας γράψει εδώ να δούμε πως θα βρεθούμε/θα σταλούν. Βρίσκομαι Μυτιλήνη και πάω ελτά αύριο.

 

Είναι λειτουργικά όσο είδα (και μου είπανε).

 

Edit 

Δώθηκαν, ευχαριστώ!

 Μετα απο παρα πολλες μερες, καταφερα να παραλαβω σημερα. Ευχαριστω και παλι τον Sheogorath, να 'σαι καλα φιλε μου! Ολα ενταξει με τις μνημες, δουλευουν μια χαρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται διαφορα βιβλια, κυριως πανεπιστημιακα μερικα ειναι αρκετα ενδιαφεροντα σχετικα με ψυχολογια ενδεικτικα κλπ...

 

πιανουν πολυ χωρο δυστηχως κ ειναι κριμα να καταληξουν στην αποθηκη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται διαφορα βιβλια, κυριως πανεπιστημιακα μερικα ειναι αρκετα ενδιαφεροντα σχετικα με ψυχολογια ενδεικτικα κλπ...

 

πιανουν πολυ χωρο δυστηχως κ ειναι κριμα να καταληξουν στην αποθηκη!!!

με ενδιαφέρει.από ποια περιοχή είσαι ;

Στέλνω πμ

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από a16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται μεταχειρισμένο φωτιστικο ασφαλειας olympia electronics 2 ετων μοντέλο GR-8.

Δε δουλευει, κατα 90% φταίει η λαμπα του που φαινεται ταλαιπωρημένη (καθως αν το χτυπησω λιγο ψιλοδουλευει), 10% η μπαταρία του ή κατι άλλο. Δε μπορώ να ασχοληθω οπότε δινεται για δοκιμες ή σε καποιον που εχει λαμπα να την βάλει. Μεχρι πριν κανενα μήνα-δίμηνο δουλευε κανονικά και αναβε για καμια 20-25' οπότε στρέφομαι προς τη λαμπα ως υποπτο.

 

Συναντηση σε σταθμο ΗΣΑΠ Βορεια Αττικης ή επι της Λ. Κηφισίας απογευματινές ωρες. Δε δυναμαι να στείλω καθως τα ταχυδρομεια πλεον στην περιοχή μου δε μενουν ανοιχτα το απόγευμα

 

Εκδηλωση ενδιαφέροντος εδω και ΠΜ

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω έναν Ε2140:  http://ark.intel.com/products/29738/Intel-Pentium-Processor-E2140-1M-Cache-1_60-GHz-800-MHz-FSB

Περιοχή Θεσσαλονίκη.Μπορώ να σας τον ταχυδρομήσω αν μου στείλετε μεταφορικά με paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φούρνος μικροκυμάτων που στο εσωτερικό του βγάζει σπίθες από το χαρτόνι και ένας βραστηρας που δεν ζεσταίνει.

 

http://www.microwave-manual.com/image/cache/data/whirlpool/whirlpool_max_28_alu-500x500.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kατσαρόλα Fest 28cm inox 18/10, όπως της φωτογραφίας αλλά με μπλε χερούλια και καπάκι. Σαράντα ευρά κάνει καινούργια. Δεν έχει τίποτα τραγικό η κακομοίρα, απλά αργεί κάπως να βράσει το νερό. Κατά τα άλλα είναι καθαρή, ατρακάριστη, σένια. Βασικά τώρα την ξαναείδα και έχει κάτι λεπτές γρατζουνιές από συρματάκι ή μεταλλικό κουτάλι. Δεν επηρεάζεται η πχοιότητα του ανοξείδωτου.

Παραλαβή από Ελευσίνα.

post-304125-0-63932600-1485809589_thumb.jpg

Επεξ/σία από idomeneas7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...