Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται παιδες!χαριζω ενα ξυπνητηρι παυλα ραδιοφωνο παυλα φορτιστη για Iphone....εγω Iphone δεν εχω, ξυπνητηρι δεν θελω βγαζω σπυρια, ραδιοφωνο εχω στο κινητο μου....XD εχει μεγαλες ενδειξεις και ειναι τελειο για καποιον ηλικιωμενο (και μη) που θελει να εχει ενα ραδιοφωνακι διπλα στο κομοδινο του...για τον φορτιστη ουδεν σχολιο....δυστυχως οδηγιες χρησης δεν εχω, ηταν δωρο που ανοιχτηκε και αποθηκευτηκε αμεσως οποτε και ειναι ολοκαινουριο...για Θεσσαλονικη, αν καποιος θελει να του στειλω τα εξοδα δικα του! :-) post-418150-0-98209900-1512303223_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται παιδες!χαριζω ενα ξυπνητηρι παυλα ραδιοφωνο παυλα φορτιστη για Iphone....εγω Iphone δεν εχω, ξυπνητηρι δεν θελω βγαζω σπυρια, ραδιοφωνο εχω στο κινητο μου....XD εχει μεγαλες ενδειξεις και ειναι τελειο για καποιον ηλικιωμενο (και μη) που θελει να εχει ενα ραδιοφωνακι διπλα στο κομοδινο του...για τον φορτιστη ουδεν σχολιο....δυστυχως οδηγιες χρησης δεν εχω, ηταν δωρο που ανοιχτηκε και αποθηκευτηκε αμεσως οποτε και ειναι ολοκαινουριο...για Θεσσαλονικη, αν καποιος θελει να του στειλω τα εξοδα δικα του! :-) attachicon.gif IMG_20171203_140354.JPG

 

 

Λένα καλησπέρα από Θεσσαλονίκη. Θα μ΄ενδιέφερε το ραδιόφωνο.

 

Αν με τον κατάλληλο adaptor φορτίζει και lightning θα το κρατήσω. Αν όχι, θα το ξαναχαρίσω εδώ.

 

Σου στέλνω και PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται παιδες!χαριζω ενα ξυπνητηρι παυλα ραδιοφωνο παυλα φορτιστη για Iphone....εγω Iphone δεν εχω, ξυπνητηρι δεν θελω βγαζω σπυρια, ραδιοφωνο εχω στο κινητο μου....XD εχει μεγαλες ενδειξεις και ειναι τελειο για καποιον ηλικιωμενο (και μη) που θελει να εχει ενα ραδιοφωνακι διπλα στο κομοδινο του...για τον φορτιστη ουδεν σχολιο....δυστυχως οδηγιες χρησης δεν εχω, ηταν δωρο που ανοιχτηκε και αποθηκευτηκε αμεσως οποτε και ειναι ολοκαινουριο...για Θεσσαλονικη, αν καποιος θελει να του στειλω τα εξοδα δικα του! :-) attachicon.gif IMG_20171203_140354.JPG

Στη σειρα και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην ομάδα.

 

Χαρίζεται Samsung Galaxy S3, δε δουλεύει η οθόνη... χωρίς φορτιστή. Δείχνει ότι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανταποκρίνεται.

 

Post εδώ και μετά pm. Παραλαβή από Παιανία/Κάτζα. Αν κάποιος θέλει το στέλνω με courier με δικά του έξοδα.

Θα δοθεί σε άτομο που έχει δώσει κάτι στο παρελθόν

 

Διευκρίνηση: η οθόνη έπαψε να δουλεύει μετά από πέσιμο

post-39268-0-54058800-1512317173_thumb.jpg

Επεξ/σία από Tsino
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα.

 

Χαρίζεται Samsung Galaxy S3, δε δουλεύει η οθόνη... χωρίς φορτιστή. Δείχνει ότι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανταποκρίνεται.

 

Post εδώ και μετά pm. Παραλαβή από Παιανία/Κάτζα. Αν κάποιος θέλει το στέλνω με courier με δικά του έξοδα.

θΑ με ενδιεφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα.

 

Χαρίζεται Samsung Galaxy S3, δε δουλεύει η οθόνη... χωρίς φορτιστή. Δείχνει ότι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανταποκρίνεται.

 

Post εδώ και μετά pm. Παραλαβή από Παιανία/Κάτζα. Αν κάποιος θέλει το στέλνω με courier με δικά του έξοδα.

παιρνω σειρα και εγω αν δν κατσει με τους παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο την βοηθεια και στήριξη που ελαβα απο διάφορα μελή σε ενα Pc που έφτιαξα για να κάνω δώρο σε ενα παιδάκι [ σε αυτο το post ] ηρθε η σειρα μου να συνεισφέρω και εγώ όπως μπορώ .

 

Ξέρετε τα κλασσικά, όποιος τα χρειάζεται πρώτα Post εδώ και μετά pm και έπειτα , κανονίζουμε και περνάει και τα παίρνει απο Πλατεία Αμερικής ή Αγιο Νικόλαο Αχαρνών ( ειμαι ανάμεσα ) απογευματινές ώρες

 

Προϋπόθεση: να έχει ξανά-χαρίσει κάτι στο παρελθόν ή να είναι παλιό/ενεργό μέλος στο φόρουμ.

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

 

ATAPI δεν έχω να δοκιμάσω εάν λειτουργεί

2 ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΠΑΛΙΕΣ ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

4 MNHMEΣ ΠΑΛΙΕΣ

REMOTE & WIFI STICK ΑΠΟ POPCORNHOUR A100 / A110

 

WD GREEN 10TB ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
DSCN0616.jpg

 

TOSHIBA 320GB ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
DSCN0639.jpg

 

 

MODEM 56K
DSCN0645.jpg

 

Δεν ξερω πως το λενε
DSCN0646.jpg

 

Screen protector Απο Nokia X6

DSCN0647.jpg

Επεξ/σία από villasg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα.

 

Χαρίζεται Samsung Galaxy S3, δε δουλεύει η οθόνη... χωρίς φορτιστή. Δείχνει ότι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανταποκρίνεται.

 

Post εδώ και μετά pm. Παραλαβή από Παιανία/Κάτζα. Αν κάποιος θέλει το στέλνω με courier με δικά του έξοδα.

Θα δοθεί σε άτομο που έχει δώσει κάτι στο παρελθόν

 

Διευκρίνηση: η οθόνη έπαψε να δουλεύει μετά από πέσιμο

Με ενδιαφέρει και εμένα περνω σειρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο την βοηθεια και στήριξη που ελαβα απο διάφορα μελή σε ενα Pc που έφτιαξα για να κάνω δώρο σε ενα παιδάκι [ σε αυτο το post ] ηρθε η σειρα μου να συνεισφέρω και εγώ όπως μπορώ .

 

Ξέρετε τα κλασσικά, όποιος τα χρειάζεται πρώτα Post εδώ και μετά pm και έπειτα , κανονίζουμε και περνάει και τα παίρνει απο Πλατεία Αμερικής ή Αγιο Νικόλαο Αχαρνών ( ειμαι ανάμεσα ) απογευματινές ώρες

 

Προϋπόθεση: να έχει ξανά-χαρίσει κάτι στο παρελθόν ή να είναι παλιό/ενεργό μέλος στο φόρουμ.

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

 

ATAPI δεν έχω να δοκιμάσω εάν λειτουργεί

DSCN0614.jpg

 

WD GREEN 10TB ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

DSCN0616.jpg

 

2 ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΠΑΛΙΕΣ ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

DSCN0617.jpg

 

DSCN0618.jpg

 

TOSHIBA 320GB ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

DSCN0639.jpg

 

REMOTE & WIFI STICK ΑΠΟ POPCORNHOUR A100 / A110

DSCN0640.jpg

 

4 MNHMEΣ ΠΑΛΙΕΣ

DSCN0644.jpg

 

MODEM 56K

DSCN0645.jpg

 

Δεν ξερω πως το λενε

DSCN0646.jpg

 

Screen protector Απο Nokia X6

DSCN0647.jpg

με ενδιαφέρει το REMOTE & WIFI STICK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...