Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα..θελω να ρβτησω κατι..εμενα που μ εχει χαλασει το βυσμα το πρασινο πισω στην μοναδα και δεν κανει επαφη καθολου και το εχω δεμενα με λαστιχο ψιλο κοντρα για να υπαρχει επαφη και να εχω ηχο στα ηχεια αυτη η καρτα κανει?καρτα ειναι η κατι αλλο ?θα την αναγνωριζει το πσ αν την βαλω πανω και συνδεσω τα ηχεια εκει?μιλαω παντα για την τελευταια φωτο που δειχνει ο villasg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά κάνετε quote ολόκληρο κατεβατό? Έλεος. Βάλτε spoiler ή αναφερθείτε στο nickname.

 

Συμφωνώ απόλυτα.

Πολλά νήματα του Inosmnia θα είχαν τις μισές, αν όχι λιγότερες, σελίδες αν δεν γινόταν quote όλο το post.

Προσωπικά quotάρω μόνο το σημείο στο οποίο απαντώ ή την αρχή (πρώτη σειρά) του post ακολουθούμενη από "........................" όταν αναφέρομαι σε όλο το post.

Μια όμως που αναφέρθηκε το "spoiler" (αν και off-topic) μπορεί κανείς να μου πει πως γίνεται (ή να με κατευθύνει κάπου να το ψάξω);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα..θελω να ρβτησω κατι..εμενα που μ εχει χαλασει το βυσμα το πρασινο πισω στην μοναδα και δεν κανει επαφη καθολου και το εχω δεμενα με λαστιχο ψιλο κοντρα για να υπαρχει επαφη και να εχω ηχο στα ηχεια αυτη η καρτα κανει?καρτα ειναι η κατι αλλο ?θα την αναγνωριζει το πσ αν την βαλω πανω και συνδεσω τα ηχεια εκει?μιλαω παντα για την τελευταια φωτο που δειχνει ο villasg

Ναι, αλλά θα χάσεις τον ήχο απο το frontpanel. Δεν είναι κάρτα ήχου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και παλι, χαριζονται τα εξης.

 

1) xbox 360 hdd caddy oem http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/mNUzJl1gPQQ6MrUFVoIXAqA.jpg

 

2) Θηκη για cd μαρκας avec 208 θεσεων http://images.e-shop.gr/images/ANA/BIG/ANA.CAS1035.jpg

 

3) Βαση για κολλητηρι https://grobotronics.com/images/detailed/2/SolderingStandZD10E.jpg

 

Μια ευκαιρια για να μην πανε στα σκουπιδια. Οποιος τα χρειαζεται ας μου στειλει PM. Περναει και τα παιρνει απο Καισαριανη-καραβελ. Προϋπόθεση: να εχει ξαναχαρισει κατι στο παρελθον.

Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτιδήποτε είναι μέσα στα <spoiler>  </spoiler> αλλά αντί για <> βάλε αγκύλες [ ] .

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ

 

[πολύ  :-) ]

 

 

υγ δεν μου βγήκε αλλά που θα πάει :-)

 

 

είμαι εντάξει τελικά :-).

Ευχαριστώ και πάλι

 

Επεξ/σία από haris_216
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα   ΧΑΡΊΖΕΤΑΙ καναπές 3 θεσιος βρίσκεται στην πευκη .  το ειχα ξαναβάλει πιο παλιά για χάρισμα αλλά δεν έφυγε και επειδή ειναι κρίμα να πάει σκουπίδια κάνω άλλη μια προσπάθεια.

 

 http://www.insomnia.gr/classifieds/various/variousvarious/851346-%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα   ΧΑΡΊΖΕΤΑΙ καναπές 3 θεσιος βρίσκεται στην πευκη .  το ειχα ξαναβάλει πιο παλιά για χάρισμα αλλά δεν έφυγε και επειδή ειναι κρίμα να πάει σκουπίδια κάνω άλλη μια προσπάθεια.

 

 http://www.insomnia.gr/classifieds/various/variousvarious/851346-%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1/

στέλνω μια για ενα φιλο

 

ακυρο

Επεξ/σία από georgeps21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο την βοηθεια και στήριξη που ελαβα απο διάφορα μελή σε ενα Pc που έφτιαξα για να κάνω δώρο σε ενα παιδάκι [ σε αυτο το post ] ηρθε η σειρα μου να συνεισφέρω και εγώ όπως μπορώ .

 

Ξέρετε τα κλασσικά, όποιος τα χρειάζεται πρώτα Post εδώ και μετά pm και έπειτα , κανονίζουμε και περνάει και τα παίρνει απο Πλατεία Αμερικής ή Αγιο Νικόλαο Αχαρνών ( ειμαι ανάμεσα ) απογευματινές ώρες

 

Προϋπόθεση: να έχει ξανά-χαρίσει κάτι στο παρελθόν ή να είναι παλιό/ενεργό μέλος στο φόρουμ.

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

 

ATAPI δεν έχω να δοκιμάσω εάν λειτουργεί

2 ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΠΑΛΙΕΣ ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

4 MNHMEΣ ΠΑΛΙΕΣ

 

 

 

 

 

Ευχαριστω   πολυ  για   τα   πραγματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομάδα.

 

Χαρίζεται Samsung Galaxy S3, δε δουλεύει η οθόνη... χωρίς φορτιστή. Δείχνει ότι ανάβει αλλά η οθόνη δεν ανταποκρίνεται.

 

Post εδώ και μετά pm. Παραλαβή από Παιανία/Κάτζα. Αν κάποιος θέλει το στέλνω με courier με δικά του έξοδα.

Θα δοθεί σε άτομο που έχει δώσει κάτι στο παρελθόν

 

Διευκρίνηση: η οθόνη έπαψε να δουλεύει μετά από πέσιμο

Αποσυρω το ενδιαφερον!

Οποιος το θελει, ειναι και παλι ελευθερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται DVDRW για λαπτοπ, Sata συνδεση, δεν εχει την προσοψη μπροστα, θα πρέπει να βάλετε του λαπτοπ σας. Προτεραιότητα έχουν ατομα που είναι ενεργά στο νήμα.

Παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι (πλησίον του ΗΣΑΠ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται DVDRW για λαπτοπ, Sata συνδεση, δεν εχει την προσοψη μπροστα, θα πρέπει να βάλετε του λαπτοπ σας. Προτεραιότητα έχουν ατομα που είναι ενεργά στο νήμα.

Παραλαβή από τον χώρο μου στο μαρούσι (πλησίον του ΗΣΑΠ)

Έχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...