Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρίζεται ποντίκι Logitech λειτουργικό, παλιό, βρώμικο. Παραλαβή έξω από το μετρό χολαργός προς Αθήνα.

Επειδή δεν βλέπω να το θέλει κανένας άλλος και μένω πολύ κοντά στο μετρό Χολαργός ας το πάρω να μη πάει χαμένο (για έξτρα).

Στέλνω και πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ψηφιακός δέκτης Xoro HRT 7000 με το τηλεκοντρολ του...το χρησιμοποιώ μια στο τόσο και σήμερα μου έκανε κάτι κόλπα με την εικόνα...δεν θα ασχοληθώ περισσότερο μιας και υπάρχει άλλος δέκτης καβάτζα.
Όποιος το χρειάζεται για μπλιμπλικωμα ή για ανταλλακτικά ή το τηλεκοντρόλ ας στείλει μήνυμα. 
Μέχρι την Παρασκευή 22/12, μετά πάει για ανακύκλωση.

Μετρό κατεχάκη / πανόρμου (καθημερινές απόγευμα)
Δαχτυλίδι κηφισίας (καθημερινές πρωί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται ψηφιακός δέκτης Xoro HRT 7000 με το τηλεκοντρολ του...το χρησιμοποιώ μια στο τόσο και σήμερα μου έκανε κάτι κόλπα με την εικόνα...δεν θα ασχοληθώ περισσότερο μιας και υπάρχει άλλος δέκτης καβάτζα.

Όποιος το χρειάζεται για μπλιμπλικωμα ή για ανταλλακτικά ή το τηλεκοντρόλ ας στείλει μήνυμα. 

Μέχρι την Παρασκευή 22/12, μετά πάει για ανακύκλωση.

 

Μετρό κατεχάκη / πανόρμου (καθημερινές απόγευμα)

Δαχτυλίδι κηφισίας (καθημερινές πρωί)

Με ενδιαφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται η ηλεκτρική ξύστρα της Westcott του Lidl. Μας υπηρέτησε πιστά εδώ και καιρό, αλλά πλέον δε μας χρειάζεται, οπότε πάει στον ... επόμενο. Λειτουργικά είναι άριστη, αλλά έχει σπασμένο μπροστινό καπάκι και λείπει το καπάκι των μπαταριών. Υπάρχει κάπου στο σπίτι, είμαι σίγουρος, οπότε και ΑΝ βρεθεί θα δοθεί μαζί της. Μπορείτε να τη δείτε εδώ:

 

http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/mfRXctQnQ9mpJFwrW7hr8ug.jpg

 

Χαρίζεται επίσης και το "ατμοσφαιρικό ηχειάκι" της  Powertech, στο κουτί του, άριστο και εντελώς αχρησιμοποίητο. Είναι επαναφορτιζόμενο, έχει φωτισμό με χρώματα, ραδιόφωνο και παίζει από USB και MicroSD. ΔΕΝ είναι Bluetooth. Μπορείτε να το δείτε εδώ:

 

https://www.gctech.gr/image/cache/data/images/new%20images/powertech-pt-127-3-watt-usb-micro-sd-black-600x315.jpg

 

Είμαι Θεσσαλονίκη, Ανατολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν καποιος χρειαζεται μια τιβι 32in Sony CRT(παλαιου τυπου).Λειτουργικη με το κοντρολ της.

Το προβλημα ειναι οτι μενω 5 οροφο και ειναι πολυ βαρια και οριζοντια δεν μπαινει στο ασανσερ(καθετα ξερω οτι δεν κανει να την βαζουν) οποτε θελει 2 ατομα.Αθηνα.Κεντρο.Πλατεια Βικτωριας.

 

http://tinypic.com/r/2dsnsx0/9


Αν καποιος χρειαζεται μια τιβι 32in Sony CRT(παλαιου τυπου).Λειτουργικη με το κοντρολ της.

Το προβλημα ειναι οτι μενω 5 οροφο και ειναι πολυ βαρια και οριζοντια δεν μπαινει στο ασανσερ(καθετα ξερω οτι δεν κανει να την βαζουν) οποτε θελει 2 ατομα.Αθηνα.Κεντρο.Πλατεια Βικτωριας.

 

http://tinypic.com/r/2dsnsx0/9

 

 

ΔΟΘΗΚΕ!!!!

Επεξ/σία από Dannie
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος χρειαζεται μια τιβι 32in Sony CRT(παλαιου τυπου).Λειτουργικη με το κοντρολ της.

Το προβλημα ειναι οτι μενω 5 οροφο και ειναι πολυ βαρια και οριζοντια δεν μπαινει στο ασανσερ(καθετα ξερω οτι δεν κανει να την βαζουν) οποτε θελει 2 ατομα.Αθηνα.Κεντρο.Πλατεια Βικτωριας.

 

http://tinypic.com/r/2dsnsx0/9

Αν καποιος χρειαζεται μια τιβι 32in Sony CRT(παλαιου τυπου).Λειτουργικη με το κοντρολ της.

Το προβλημα ειναι οτι μενω 5 οροφο και ειναι πολυ βαρια και οριζοντια δεν μπαινει στο ασανσερ(καθετα ξερω οτι δεν κανει να την βαζουν) οποτε θελει 2 ατομα.Αθηνα.Κεντρο.Πλατεια Βικτωριας.

 

http://tinypic.com/r/2dsnsx0/9

 

Αν δεν σε πειραζει να την βαλω ορθια στο ασανσερ και δεν την θελει καποιος αλλος με προτεραιοτητα θα με ενδιεφερε για το εξοχικο γιατι αυτη που εχουμε εκει ειναι ΝΔ δειχνει μπλε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζονται τα παρακατω απο μενα.

παραλαβη μετα τις 17.30 απο βριλλησια και απο 9 εως 5 απο λενορμαν και εθνικη οδο στην αγια τριαδα την εκκλησια.αν καποιος ειναι επαρχια μπορω να του το στειλω ταχυδρομικως με απλο γραμμα.δεν θα δοθουν σε μελος με ημερομηνια εγγραφης μετα το ποστ αυτο.

α.ενα μπλουζακι αφορετο ειδικων δυναμεων.μεγεθος medium.1.80 ειμαι και μου κανει.μπροστα εχει και το σημα ο τολμων νικα.

β.ενα ζευγαρι καλτσες μηχανης.ειναι λιγο χοντρες ειναι νουμερο 45 και επειδη ειναι για enduro φτανουν σχεδον λιγο κατω απο το γονατο.επισης αφορετες.

και τα δυο ειναι αχρησιμοποιητα διοτι δεν φοραω τιποτα απο τα δυο.ο πρωτος που θα απαντησει εδω στελνει και pm.

ερωτησεις σε στυλ φερτα σπιτι μου η να βρεθουμε μετρο κτλ τρωνε ακυρο.εξαιρεση οποιος ερθει σταθμο δουκισης πλακεντιας

 

Καλησπέρα

 

αν δεν έχει προλάβει άλλος (ο UsualSuspect ?), με ενδιαφέρουν οι κάλτσες μηχανής.

Μένω και εγώ κοντά στο Μετρό Δουκ. Πλακεντιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται επίσης και το "ατμοσφαιρικό ηχειάκι" της  Powertech, στο κουτί του, άριστο και εντελώς αχρησιμοποίητο. Είναι επαναφορτιζόμενο, έχει φωτισμό με χρώματα, ραδιόφωνο και παίζει από USB και MicroSD. ΔΕΝ είναι Bluetooth. Μπορείτε να το δείτε εδώ:

 

https://www.gctech.gr/image/cache/data/images/new%20images/powertech-pt-127-3-watt-usb-micro-sd-black-600x315.jpg

 

Είμαι Θεσσαλονίκη, Ανατολικά.

δηλωνω ενδιαφερον για το ηχειακι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χριστουγεννιατικο    ξεσκαρταρισμα.....

 

1.Σφραγισμενο   μοντεμ   TP-LINK  TD-W896ON.

 

 

2.Aσυρματο   σετ  πληκτρολογιο/ποντικι   LOGITECH  LX 710   λιγο   μεταχειρισμενα   με   το   ασυρματο   στικακι  τους.

Τα   παρατησα   πριν   κανα   δυο   χρονια   γιατι   το  μαυρο  βελουτε   υλικο   τους   "κολαγε"   και   θελει   καθαρισμα   χωρις

να   ξερω  πως   και  τι. Λειτουργουσαν   κανονικα. Ειναι   αγγλοελληνικο.

 

 

 

3.Σφραγισμενο   κουτακι   που   ανοιγει   και  γινεται   σκακιερα   για   ταξιδια. Μεσα   "ακουγονται"  και  τα   πιονια   που  πρεπει

να   ειναι   μαγνητικα.

 

4.Σφραγισμενος   ηλιακος  φορτιστης  SOLIO  H1000    για   πολλες   εφαρμογες   που   δεν  γνωριζω.

 

 

Μεχρι   2   αντικειμενα   ο  καθενας   παρακαλω   πολυ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  καπακι   στειλτε   πμ  για   καθορισμο   προτεραιοτητας.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

 

 

 

ΚΑΛΕΣ   ΓΙΟΡΤΕΣ   ΣΕ   ΟΛΟΥΣ.

 

 

 

 

 

 

ΔΟΘΗΚΑΝ   ΟΥΛΑ!

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστουγεννιατικο    ξεσκαρταρισμα.....

 

1.Σφραγισμενο   μοντεμ   TP-LINK  TD-W896ON.

 

TD-W8960N(UN)5.0-01.jpg

 

 

2.Aσυρματο   σετ  πληκτρολογιο/ποντικι   LOGITECH  LX 710   λιγο   μεταχειρισμενα   με   το   ασυρματο   στικακι  τους.

Τα   παρατησα   πριν   κανα   δυο   χρονια   γιατι   το  μαυρο  βελουτε   υλικο   τους   "κολαγε"   και   θελει   καθαρισμα   χωρις

να   ξερω  πως   και  τι. Λειτουργουσαν   κανονικα. Ειναι   αγγλοελληνικο.

 

8019903_sa.jpg

 

 

3.Σφραγισμενο   κουτακι   που   ανοιγει   και  γινεται   σκακιερα   για   ταξιδια. Μεσα   "ακουγονται"  και  τα   πιονια   που  πρεπει

να   ειναι   μαγνητικα.

 

3a0f9b4f486b153677baa1ef3f1a7b10.jpg

 

4.Σφραγισμενος   ηλιακος  φορτιστης  SOLIO  H1000    για   πολλες   εφαρμογες   που   δεν  γνωριζω.

 

solio-1000-charger1.jpg

 

 

Μεχρι   2   αντικειμενα   ο  καθενας   παρακαλω   πολυ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  καπακι   στειλτε   πμ  για   καθορισμο   προτεραιοτητας.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΚΑΤΟΠΙΝ   ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

 

 

 

ΚΑΛΕΣ   ΓΙΟΡΤΕΣ   ΣΕ   ΟΛΟΥΣ.

 

 

A-L.jpg

 

Ενδιαφρομαι για το TP-LINK  TD-W896ON.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...