Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, Fuel7 είπε

Να  υτπενθυμησω,ότι  εχω  ένα  τραπεζάκι για  τηλεοραση  και  στερεο, μια  τηλεοραση  μικρη  CRT.
Επισεις  να  αναφερω οτι  εχω και  μια  web κάμερα logitech, δεν  θυμαμαι το  μοντελο 

Για  το  τραπεζακι  και  την τηλεοραση  ενδιαφερθηκαν  καποιοι  αλλα δεν υλοποιησαν  το  ενδιαφέρον τους.
 Για  οποιον  ενδιαφερει  να  παραλαβει  βρισκομαι  Πειραια  και  πρεπει  να  ερθει  απο  εδω για  να  παραλάβει.δυστηχως δεν  εχω μεταφορικο  για  να  μπορέσω να  μοιρασω διαδρομες και  να  εξυπηρετισω!
 

Αν δεν εχει δοθει ενδιαφερομε για την webcam.

Στις 1/24/2018 στις 1:54 ΜΜ, Tsino είπε

Χαρίζεται η παρακάτω κάμερα. 

πλήρως λειτουργική με καλώδιο σύνδεσης με υπολογιστή και φορτιστή

Δεν περιλαμβάνεται SD card

https://1drv.ms/i/s!AqeyS38Q-l4SqUQ1A7fElMqblmYx

https://1drv.ms/i/s!AqeyS38Q-l4SqVObvj2dwqtL-KI9

Παραλαβή από Παιανία ή με courrier χρέωση παραλήπτη

Αν υπάρξει μεγάλο ενδιαφέρον θα κάνω κλήρωση

Χαρακτηριστικά

http://www.photographyblog.com/pages/reviews/reviews_sanyo_xacti_vpc_c1ex.php

Δήλωση ενδιαφέροντος εδώ και μετά pm

αν δεν εγινε ακομα η κληρωση βαλε κ μενα αδερφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, mourgolukos είπε

Εφυγε

Fuel συνεννοούμαστε μέσω μηνύματος 

Ευχαριστώ πολύ τον Γιώργο aka Ardo για τα πραγμαάκια. 

Οι τηλεοράσεις είναι κρατημένες προς το παρόν απο Serdakis και fuel

Επίσης χαρίζονται πάλι ο ψηφιακός αποκωδικοποιητής χωρις το τηλεχειριστήριο που πήρα α΄πο τον Γιώργο μιας και δνε εβγαλα ακρη απο το λίγο που ασχολήθηκα, και το VOIP 

Thank you. παρελαβα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SilverMachine είπε

Αν δεν εχει δοθει ενδιαφερομε για την webcam.

αν δεν εγινε ακομα η κληρωση βαλε κ μενα αδερφε.

την κραταω για  εσενα λοιπον

3 ώρες πριν, panosno1com είπε

Mπορεις να μ στειλεις (ή βαλε στο τοπικ αν θες) μια φωτο του τραπεζακίου ? ( :P ) και στο περιπου τις διαστασεις αν θες? ευχαριστω !

θα σου στειλω φωτογραφια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2018 στις 8:59 ΜΜ, ardo είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω

1. 1 .   Ψηφιακός δέκτης F&U  MPFD3467H  με τηλεχειριστήριο, δεν λειτουργεί, αναβοσβήνει το πράσινο λαμπάκι.

2.  2.   Ψηφιακός δέκτης LEGEND SD, χωρίς τηλεχειριστήριο, δεν γνωρίζω αν λειτουργεί.

3.  3.   Φορτιστής ολων των μπαταριών TRONIC (παλιό μοντέλο του Lidl).

 

     4.    UCONNECT voip για Skype.

5.  5.   Κινητο Turbo G420 χαλασμένο.

 

Παραλαβή απο το σπίτι μου, κοντά στον σταθμό ΗΣΑΠ Αμαρουσίου.

IMG_20160903_111241αα.jpg

IMG_20160903_140841α.jpg

Turbo g420 .jpga.jpga.jpg

Ευχαριστώ πολύ για το φορτιστή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/25/2018 στις 1:50 ΜΜ, gnarkill είπε
Χαρίζονται τα παρακάτω
creative  κάρτα ήχου
Θεσσαλονίκη

Αν δεν προχωρήσει το θέμα με τον φίλο από Καστοριά,
δηλώνω ενδιαφέρον για την κάρτα ήχου.
Προσωπική παραλαβή.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2018 στις 1:50 ΜΜ, gnarkill είπε
Χαρίζονται τα παρακάτω 
Crypto camera
1.10m micro usb
1 hub usb 2 4 θύρες
belkin στικάκι n
creative  κάρτα ήχου
Θεσσαλονίκη

IMG_20180125_133038.jpg

Και εγω στην σειρά για την creative , άρχισε και κανει νουμερα η onboard μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφού καθάρησα την μία εξωτερική αποθήκη και δεν βρεθηκε γάτα τελικά, βγαινουν και τα εξής

  • Κουτί με διαφορα τηλεφωνικά ethernet και μακρυ utp καλώδιο φιλτράκια σπλιτερ κλπ -DISCOBOYMINIMAL
  • 2 σακούλες με ασύρματα τηλέφωνα, δεν γνωρίζω πόσα λειτουργούν εχει siemens panasonic ericsson κλπ είναι πάνω από 8 συσκευές, αν θελει τα παιρνει κάποιος να τα δοκιμάσει και να τα μοιράσει. ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΝΟ
  • χειριστήριο microsoft πρακτικά καινούριο μιας και ειναι ζήτημα να έχει παίξει 10 ώρες αφού δεν βόλεψε ποτέ. Θέλει πιάσιμο με γάντια έχει 2 δακτυλα χώμα πανω του  -TENASEN
  • Jeteye με βύσμα σειριακό με τους οδηγούς του. αν δεν απατώμαι είναι υπέρυθρες για καποιο λόγο. Δεν δουλευτηκε ποτέ, το έφαγε η ντουλάπα
  • Τροφοδοτικό Μουλτιράμα 300 βατ 20πινο λογικά λειτουργικό για να το εχω κρατήσει -DISKOBOYMINIMAL
  • διάφορα καλώδια PATA για δισκους και floppy
  • 2 bridges CF νομίζω
  • καλώδιο Firewire -Firewire
  • καλώδια μινι usb και ένα υπερβολικά μικρο νομίζω κάμερας -DISKOBOYMINIMAL
  • βίσματα αντάπτορες ήχου - DISCOBOYMINIMAL
  • ενα σακουλάκι με διάφορα λαμπάκια καλωδιάκια βάσεις μπαταρίας και λαμπας και ενα solarpanel μεσα δωρο :P από την παιδική μου ηλικία που διαλούσα οτι έβρισκα και μετά έφτιαχνα φακούς και φωτιστικά . Τα μοτεράκια δυστηχώς είχαν τόσο σκουριά πάνω τους που θα έπρεπε να κάνετε αντιτετανικό στα παιδιά πριν τα πιάσουν με γάντια εργασίας οπότε τα πέταξα
  • λάμπα φθορίου χαμηλής τάσης Blacklight νομίζω δούλευε με 6 βόλτ απευθείας. Μήκος βλέπετε περίπου ποσο είναι  -DISKOBOYMINIMAL
  • πλακέτα controller από στέρεο αυτοκινήτου. Είναι καινούρια, την είχα παραγγείλει αφού μου χάλασε το στέρεο αλλά μέχρι να έρθει πήρα άλλη πηγή και την φούνταρα  -SERDAKIS
  • Τροφοδοτικό 22βόλτ μάλλον από το μόντεμ το Thomson που έδωσα πρόσφατα  -SERDAKIS
  • Οθόνη 6.5 ίντσες. Είναι από πηγή αυτοκινήτου και αυτή, την πήρα κοψοχρονιά στο ebay στα 15 ευρώ και σκόπευα να την κάνω να δουλευει με VGA αλλά παρόλο που τα έχει μαρκαρισμένα μέσα στην πλακέτα τις επαφές για τα καλώδια δεν ασχολήθηκα ποτέ. -SERDAKIS

Ισχύει ότι πάντα, παραλαβή από τον χώρο μου Μαρούσι ή κατόπιν συνεννόησης στον πειραιά

 

Photos Here https://drive.google.com/open?id=1aTioMSVQBv7b7GQiwNiB3oT44AAtj8gp

 

Επίσης ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ. Αν δεν ενδιαφερθέι κανένας ως τελος εβδομάδας θα πάνε κάδο

Επεξ/σία από mourgolukos
added κρατημένα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mourgolukos είπε

χειριστήριο microsoft πρακτικά καινούριο μιας και ειναι ζήτημα να έχει παίξει 10 ώρες αφού δεν βόλεψε ποτέ. Θέλει πιάσιμο με γάντια έχει 2 δακτυλα χώμα πανω του

Eνδιαφέρομαι για το χειριστήριο. Στέλνω pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα , ενδιαφερομαι για τα συγκεκριμενα. αν δεν βρεθει καποιος να τα θελει απο αθηνα , θα μπορουσες να τα στειλεις θεσσαλονικη?

  • Κουτί με διαφορα τηλεφωνικά ethernet και μακρυ utp καλώδιο φιλτράκια σπλιτερ κλπ
  • Τροφοδοτικό Μουλτιράμα 300 βατ 20πινο λογικά λειτουργικό για να το εχω κρατήσει
  • καλώδια μινι usb και ένα υπερβολικά μικρο νομίζω κάμερας
  • βίσματα αντάπτορες ήχου
  • λάμπα φθορίου χαμηλής τάσης Blacklight νομίζω δούλευε με 6 βόλτ απευθείας. Μήκος βλέπετε περίπου ποσο είναι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ενδιαφερει η οθονη. Εχει καποιο εισοδο?

το μακρύ UTP , και η πλακετα της οθονης
Προσθέτω και το τροφοφοτικο 22V :)

Επεξ/σία από serdakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, discoboyminimal είπε

καλησπερα , ενδιαφερομαι για τα συγκεκριμενα. αν δεν βρεθει καποιος να τα θελει απο αθηνα , θα μπορουσες να τα στειλεις θεσσαλονικη?

  • Κουτί με διαφορα τηλεφωνικά ethernet και μακρυ utp καλώδιο φιλτράκια σπλιτερ κλπ
  • Τροφοδοτικό Μουλτιράμα 300 βατ 20πινο λογικά λειτουργικό για να το εχω κρατήσει
  • καλώδια μινι usb και ένα υπερβολικά μικρο νομίζω κάμερας
  • βίσματα αντάπτορες ήχου
  • λάμπα φθορίου χαμηλής τάσης Blacklight νομίζω δούλευε με 6 βόλτ απευθείας. Μήκος βλέπετε περίπου ποσο είναι

Επειδή έχουν μαζευτεί πολλά και θέλω να τα ξεφορτωθώ θα στα στείλω. Δες και τα προηγούμενα μήπως θες κάτι. Στείλε ΜΝΜ για λεπτομέριες

4 λεπτά πριν, serdakis είπε

Με ενδιαφερει η οθονη. Εχει καποιο εισοδο?

Αν είχε έτοιμη είσοδο θα την κρατούσα να την δουλεψω. Πρέπει να φτιάξεις εισοδο, Εχει επαφες μέσα RGB Vsync G +12V +5V κλπ. Αν γνωρίζεις λίγα από ηλεκτρονικά και ασχοληθείες θα την κάνεις λειτουργική 

Επεξ/σία από mourgolukos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρομαι για την οθονούλα, στέλνω, και άμα δεν κάτσει σε άλλον κανονίζουμε.

Επεξ/σία από SouLSLayeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mourgolukos είπε

Επειδή έχουν μαζευτεί πολλά και θέλω να τα ξεφορτωθώ θα στα στείλω. Δες και τα προηγούμενα μήπως θες κάτι. Στείλε ΜΝΜ για λεπτομέριες

Αν είχε έτοιμη είσοδο θα την κρατούσα να την δουλεψω. Πρέπει να φτιάξεις εισοδο, Εχει επαφες μέσα RGB Vsync G +12V +5V κλπ. Αν γνωρίζεις λίγα από ηλεκτρονικά και ασχοληθείες θα την κάνεις λειτουργική 

Τελεια. Με μερικες κολλήσεις θα ειναι ετοιμη :) Σου εχω στειλει και ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης χαρίζονται   Κρατημένα

Λεντοταινία RGB μη αδιαβροχη γυρω στα 2 μέτρα 

Λεντοταινία ζεστό λευκο αδιάβροχη γύρω στα 2μιση μέτρα συνολικά 

Η δευτερη θελει καλό καθαρισμα διότι ήταν κάτω από ντουλάπια κουζίνας και έχει κιτρινήσει από τα μαγειρέματα

Επεξ/σία από mourgolukos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...