Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, mourgolukos είπε

Δικιά σου η πορδή, απο περιέργια ρώτησα περισσότερο

Το ψυγείο είναι και πάλι διαθέσιμο

Στέλνω p.m. για πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tigergreg είπε

Προσθετω   με   τους   ιδιους   ορους   και   ενα   modem/router   ZTE  ZXHN H 108N  ANNEX  A  PSTN  FORTHNET  με   το  τροφοδοτικο  και   τα   καλωδια   του   χωρις   να

γνωριζω   λειτουργικη   κατασταση   γιατι   ηταν   παρατημενο   στο  γραφειο.

hqdefault.jpg.a0714906fe6a70ff30a1d14ff720570c.jpg

Με ενδιαφέρει το ρουτερ. Έχεις Π.Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nickaras είπε

Ακυρώνω το ενδιαφέρον μου για το ψυγείο. Σύντομα κάνω εκκαθάριση την αποθήκη και θα βγάλω πραγμάτια κ γω :P

Ανυπομονώ τώρα που την άδειασα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panosno1com είπε

για της τηλεορασης θα θέλει αμαξι λογω βαρους να υποθεσω :/  Αν του μπαλκονιου ειναι αυτο που «στηριζεται» στα καγκελα του μπαλκονιου και ανοιγει , εφοσον δεν το θελει ο μουργόλυκος (διοτι εγω ειχα πει πρωτος για το τραπεζακι tv :P )τοτε με ενδιαφερει εμενα !  ^_^

(στο προηγουμενο ποστ δεν μου ειχε εμφανισει τη φωτο γμτ)

Της τηλεορασης δεν  ειναι  βαρυ(ειναι μοριοσανιδα)απλα  θελει  λιγη  προσοχη  λογω γυαλιου αλλα  θελει  σιγουρα αυτοκινητο  για  να  το  παρεις.

Το  μικρο  ειναι  το  κλασσικο  αναδιπλούμενο

Επεξ/σία από Fuel7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   και  δυο   μετασχηματιστες   για   φωτα   ξεον....

Τους   παραλαμβανεται   απο   την  εδρα   μου  πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης.

Εντος   48ωρου   απο  την  εκδηλωση    ενδιαφεροντος   παρακαλω.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   πμ.

balast-xenon-hid-system-es-8000-vertex-01b0c3ab48b20150fe-0-0-0-0-0.jpg

ΑΛΛΑΞΑΝ   ΜΕΡΙΚΟΙ   ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Fuel7 είπε

Της τηλεορασης δεν  ειναι  βαρυ(ειναι μοριοσανιδα)απλα  θελει  λιγη  προσοχη  λογω γυαλιου αλλα  θελει  σιγουρα αυτοκινητο  για  να  το  παρεις.

Το  μικρο  ειναι  το  κλασσικο  αναδιπλούμενο

Για το τράπεζι της τηλεόρασης αν δεν ενδιαφερθούν όσοι προηγούνται θα το ήθελα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cecond είπε

Για το τράπεζι της τηλεόρασης αν δεν ενδιαφερθούν όσοι προηγούνται θα το ήθελα εγώ.

Εχω στειλει μυνημα στον παναγιώτη να  δω τελικα  τι θα  κάνει  εαν δεν  το  θέλει  τελικα  ειναι δικο  σου.Μονο  μια  χάρη  εαν  γινεται  εαν και  το  παρειςνα  ερθεις  να  το  παρεις  μεχρι  αυριο  διοτι  εχω τεραστιο  προβλημα  με  το  χώρο(εσπασεο  θερμοσιφωνας και  μου  χει  ενα  σπιτι.....@#$@#$!)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πάρτο φίλε μου , είμαι και εγώ σε παρόμοια φαση με τον fuel ( οχι με θερμοσίφωνα, αυτον τον πρόλαβα και χαλασε μονο μια κουβέρτα :D ) εχω σπιτι δερλομπου  :D  απαντησα και στο μηνυμα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/1/2018 στις 1:16 ΠΜ, mourgolukos είπε

Έχω βάλει τόσα πολλά γτ έκανα ξεκαθάρισμα σε αποθήκες κ επειδή τα έχω μες την μέση κ θέλω να φύγουν από την μεση κ έγινε χαμός από μηνύματα και πολλές δουλειές γενικότερα δεν προλαβαίνω να απαντάω ενημερώνω διαρκώς 

Αυτή την στιγμή υπάρχουν ακόμα τα 

Ψυγείο κρατημενο εκτός φορουμ

Vr cardboard κρατημενο

Λεντοταινιες κρατημενες

Κινητό s duos κρατημενο

Θήκη για το s5 κρατημενο

Xperia tipo κρατημενο

Serial infrared διαθεσιμο

Usb voip κρατημενο

Πληροφορίες στα προηγούμενα ποστ

Παρέλαβα σήμερα κι ευχαριστώ. Έχω κάποιες κάρτες μόντεμ v90 και κάποιες Lan. Θα ανεβάσω στις επόμενες μέρες λεπτομέρειες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2018 στις 4:53 ΜΜ, Fuel7 είπε

Εχω στειλει μυνημα στον παναγιώτη να  δω τελικα  τι θα  κάνει  εαν δεν  το  θέλει  τελικα  ειναι δικο  σου.Μονο  μια  χάρη  εαν  γινεται  εαν και  το  παρειςνα  ερθεις  να  το  παρεις  μεχρι  αυριο  διοτι  εχω τεραστιο  προβλημα  με  το  χώρο(εσπασεο  θερμοσιφωνας και  μου  χει  ενα  σπιτι.....@#$@#$!)

Ευχαριστώ για το τραπεζάκι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, χαρίζεται το bluetooth ακουστικό της i-tech, με τον φορτιστή του. Σχεδόν αχρησιμοποιήτο, αποθηκευμένο για μπόλικο καιρό, με αποτέλεσμα σε σημεία που το καλώδιο ήταν διπλωμένο, να ανοίξει η μόνωση :( Βέβαια, λειτουργεί κανονικά. Βρίσκομαι Αθήνα, παραλαβή μετά από συνεννόηση, αφού ολοκληρωθεί το 'πρωτόκολλο' εδώ

Φώτο:

IMG_20180203_190049.jpg
[/spoiler]
Επεξ/σία από nvnight
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nvnight είπε

Καλησπέρα παιδιά, χαρίζεται το bluetooth ακουστικό της i-tech, με τον φορτιστή του. Σχεδόν αχρησιμοποιήτο, αποθηκευμένο για μπόλικο καιρό, με αποτέλεσμα σε σημεία που το καλώδιο ήταν διπλωμένο, να ανοίξει η μόνωση :( Βέβαια, λειτουργεί κανονικά. Βρίσκομαι Αθήνα, παραλαβή μετά από συνεννόηση, αφού ολοκληρωθεί το 'πρωτόκολλο' εδώ

IMG_20180203_190049.jpg

εχεις π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...