Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 29/1/2018 στις 1:16 ΠΜ, mourgolukos είπε

Έχω βάλει τόσα πολλά γτ έκανα ξεκαθάρισμα σε αποθήκες κ επειδή τα έχω μες την μέση κ θέλω να φύγουν από την μεση κ έγινε χαμός από μηνύματα και πολλές δουλειές γενικότερα δεν προλαβαίνω να απαντάω ενημερώνω διαρκώς 

Αυτή την στιγμή υπάρχουν ακόμα τα 

Ψυγείο κρατημενο εκτός φορουμ

Vr cardboard κρατημενο

Λεντοταινιες κρατημενες

Κινητό s duos κρατημενο

Θήκη για το s5 κρατημενο

Xperia tipo κρατημενο

Serial infrared διαθεσιμο

Usb voip κρατημενο

Πληροφορίες στα προηγούμενα ποστ

Παρέλαβα σήμερα κι ευχαριστώ. Έχω κάποιες κάρτες μόντεμ v90 και κάποιες Lan. Θα ανεβάσω στις επόμενες μέρες λεπτομέρειες. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 14,6k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μετά από ξεκαθάρισμα στο hardware , έχω την δυντότητα να προσφέρω σε 5 παιδιά από το φόρουμ.   1) Οθόνη LG Flatron 20 ιντσών L204WT   (πλήρως λειτουργική)   2) Κάρτα γραφικών MSI gtx 580 με εξτρά

Χαριζονται   50  DVD   με   τσοντες.   Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   την   εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας.   Στειλτε   μονο   πμ.                 Απλα   οταν    δοθουν    θα   γραψ

Χαρίζονται τα 2 αριστερά μπουτακια της φωτογραφίας η ανταλλαγή με λουκάνικο

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 2/2/2018 στις 4:53 ΜΜ, Fuel7 είπε

Εχω στειλει μυνημα στον παναγιώτη να  δω τελικα  τι θα  κάνει  εαν δεν  το  θέλει  τελικα  ειναι δικο  σου.Μονο  μια  χάρη  εαν  γινεται  εαν και  το  παρειςνα  ερθεις  να  το  παρεις  μεχρι  αυριο  διοτι  εχω τεραστιο  προβλημα  με  το  χώρο(εσπασεο  θερμοσιφωνας και  μου  χει  ενα  σπιτι[email protected]#[email protected]#$!)

Ευχαριστώ για το τραπεζάκι!

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, χαρίζεται το bluetooth ακουστικό της i-tech, με τον φορτιστή του. Σχεδόν αχρησιμοποιήτο, αποθηκευμένο για μπόλικο καιρό, με αποτέλεσμα σε σημεία που το καλώδιο ήταν διπλωμένο, να ανοίξει η μόνωση :( Βέβαια, λειτουργεί κανονικά. Βρίσκομαι Αθήνα, παραλαβή μετά από συνεννόηση, αφού ολοκληρωθεί το 'πρωτόκολλο' εδώ

Φώτο:

IMG_20180203_190049.jpg
[/spoiler]
Επεξ/σία από nvnight
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, nvnight είπε

Καλησπέρα παιδιά, χαρίζεται το bluetooth ακουστικό της i-tech, με τον φορτιστή του. Σχεδόν αχρησιμοποιήτο, αποθηκευμένο για μπόλικο καιρό, με αποτέλεσμα σε σημεία που το καλώδιο ήταν διπλωμένο, να ανοίξει η μόνωση :( Βέβαια, λειτουργεί κανονικά. Βρίσκομαι Αθήνα, παραλαβή μετά από συνεννόηση, αφού ολοκληρωθεί το 'πρωτόκολλο' εδώ

IMG_20180203_190049.jpg

εχεις π.μ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ποστ για τεστ του indexing

14 λεπτά πριν, Hal9000 είπε

δοκιμάστε να γράψετε κάποιο μήνυμα σ' αυτά τα θέματα που έχετε πρόβλημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 26/1/2018 στις 9:21 ΠΜ, roybatty είπε

Αν δεν βρεθεί κάποιος από κοντά που να το θέλει,θα σου το στείλω.

να ευχαριστησω και απο εδω το μελος roybatty για την άψογη συνεργασια του και για την αποστολη του fritzbox.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 3/2/2018 στις 7:42 ΜΜ, Dynamics είπε

εχεις π.μ

Στις 3/2/2018 στις 7:38 ΜΜ, nvnight είπε

Φώτο:

Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

IMG_20180203_190049.jpg

[/spoiler]

Αποσυρομαι γτ βρήκα το δικό μου κ δουλεύει τέλεια! Καλύτερα να το πάρει κάποιος που το έχει ανάγκη Ευχαριστώ

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις ‎27‎/‎01‎/‎2018 στις 9:06 ΜΜ, dimosq είπε

Δινονται:

α) τρυπανακι τυπου dremel (practyl dm130) με καποιες κεφαλες

β) step up-down converter 300w 220-110v

Θεσσαλονικη για μια βδομαδα, μετα Αθηνα.

Ευχαριστω   πολυ   για   ολα.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 03/02/2018 στις 7:38 ΜΜ, nvnight είπε

Φώτο:

Απόκρυψη περιεχομένων

IMG_20180203_190049.jpg

[/spoiler]

Corian ο πάγκος;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 3/2/2018 στις 7:38 ΜΜ, nvnight είπε

Φώτο:

Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

IMG_20180203_190049.jpg

[/spoiler]

Αν υπάρχει το ακουστικό θα το ήθελα.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 31/1/2018 στις 11:42 ΜΜ, tigergreg είπε

Xαριζονται   τα   εξης....

1.ΤΙΜΟΝΙΕΡΑ+ΠΕΤΑΛΙΕΡΑ   ΓΙΑ   ΡS1/PS2   GEARMATIC  PRO  PS-120   φιλου.

Μην  ρωτατε   περισσοτερα   γιατι  δεν  εχω   ιδεα.

image?id=666854887533&t=3&plc=WEB&tkn=*2

image?id=666854887277&t=3&plc=WEB&tkn=*l

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ......

2.Τροφοδοτικο   ΑΤΧ  300-350W   το   οποιο   παιζει-δεν   παιζει.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΑΠΟ  ΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ   ΑΠΟ   ΕΦΕΤΕΙΟ    ΑΘΗΝΑΣ  ΚΑΤΟΠΙΝ    ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ  εντος  48ωρου.

Ποσταρετε  πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

Να ευχαριστήσω και δημόσια το Γρηγόρη για όλα. Τιμονιέρα, συνεννόηση και...κατανόηση ;)

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.