Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα χαρίζονται! ακουστικα zte type HMZ1-OMTP-3.5 , τα στέλνω ταχυδρομικά ή με κουριερ με δικα σας εξοδα . 

( τα ενα λογω ακουστικά ειναι καινουργια εμειναν απο το κινητο του πατερα μου που χαλασε και μου ειναι αχρηστα , ητανε μαζι με το κινητο vodafone 353 που του επεσε και εσπασε η οθονη , μου ειναι αχρηστα και τα ανεβασα αμα τα θελει ο καποιος )

classifieds-176091-0-92114200-1511437068.jpg

classifieds-176091-0-95465500-1511437097.jpg

Επεξ/σία από johnmegarythmos
προσθηκη φωτογραφιων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, johnmegarythmos είπε

καλησπέρα χαρίζονται! ακουστικα zte type HMZ1-OMTP-3.5

 

Kαλησπέρα φίλε μου!  Με ενδιαφέρουν :)

Ανανέωση 19/02: Tελικά βρήκα ακουστικά, οπότε ας τα πάρει κάποιος άλλος που τα χρειάζεται :)

Καλή Σαρακοστή σε όλους!

Επεξ/σία από newmail115
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/11/2018 στις 3:06 ΜΜ, roybatty είπε

Χαρίζω ένα σετάκι 478  με επεξεργαστή Pentium 4 3GHz hyperthreading,μητρική Gigabyte 8IPE1000-G και μια κάρτα γραφικών Gigabyte FX5200 128MB.Δεν έχει φουσκωμένους πυκνωτές,το δοκίμασα με δικές μου μνήμες και είναι οκ.Παράδοση Θεσσαλονίκη κέντρο.

Δεν είχα επικοινωνία με το μέλος που το ζήτησε,οπότε αν το θέλει κάποιος άλλος από Θεσσαλονίκη ας μου πει (δυστυχώς δεν βρήκα κουτί για να το στείλω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, roybatty είπε

Δεν είχα επικοινωνία με το μέλος που το ζήτησε,οπότε αν το θέλει κάποιος άλλος από Θεσσαλονίκη ας μου πει (δυστυχώς δεν βρήκα κουτί για να το στείλω).

roybatty αμα αποφασισεις να στειλεις Λαρισα θα τ ηθελα το σετακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα παρακάτω. Τα μελάνια τα έχω πολύ καιρό. Το magenta έχει ανοίξει. Είναι για τη σειρα XP της Epson. Είναι το Epson 26 Multipack + 1 black φωτογραφικό. Και δύο επεξεργαστές. Ένας pentium 4 3Ghz και ένας AMD  Turion 64 X2 από laptop βγαλμένος.

Ο Pentium 4 θα σταλθεί στον Darkito.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, caveneo είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω. Τα μελάνια τα έχω πολύ καιρό. Το magenta έχει ανοίξει. Είναι για τη σειρα XP της Epson. Είναι το Epson 26 Multipack + 1 black φωτογραφικό. Και δύο επεξεργαστές. Ένας pentium 4 3Ghz και ένας AMD  Turion 64 X2 από laptop βγαλμένος.

Ο Pentium 4 θα σταλθεί στον Darkito.

ενδιαφερομαι για τον turion

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, caveneo είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω. Τα μελάνια τα έχω πολύ καιρό. Το magenta έχει ανοίξει. Είναι για τη σειρα XP της Epson. Είναι το Epson 26 Multipack + 1 black φωτογραφικό.

Αν κάνουν για τον Epson XP-312 για τον οποίο χρειάζομαι μελάνια (έχω σκοπό να αγοράσω στις επόμενες εβδομάδες), θα με ενδιέφερε πολύ. Στέλνω άμεσα και πμ.

EDIT: Μάλλον άκυρο από εμένα, βλέπω (γενικώς στο ιντερνετ) ότι η σειρά 18 είναι για τον δικό μου εκτυπωτή.

Επεξ/σία από jonkyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται smartphone Turbo X G-510 (με σπασμένη οθόνη).

Μου είχε χαριστεί μέσω του συγκεκριμένου νήματος πριν από 2-3 χρόνια σε αυτή την κατάσταση από τον tigergreg. Το χρησιμοποίησα, έκανα τη δουλειά μου και μια που πλέον δεν μου χρειάζεται είπα να συνεχίσει το "ταξίδι" του.

Στην πραγματικότητα η σπασμένη οθόμη δείχνει λιγότερο "τρομακτική" από τις φωτογραφίες και ειδικά όταν είναι αναμμένη δεν την προσέχεις τόσο πολύ (ίσως και να το συνήθισα βέβαια). Λειτουργικά δεν παρουσιάζει κάποιο θέμα και ανταποκρίνεται στα "αγγίγματα" κανονικά. Ακόμα και η αίσθηση στην αφή των ραγισμάτων δεν είναι ιδιαίτερη.

Μοναδικό ουσιαστικό πρόβλημα υπάρχει για τους τρελαμένους με τις selfies αφού το ένα ράγισμα περνάει πάνω από την εσωτερική κάμερα και χαλάει τις φωτογραφίες.

Αρκετά στιβαρό κινητό με καλά στοιχεία για την εποχή του όπως το ότι είναι δίκαρτο (2 sim) οι οποίες είναι ενεργές και, σε αντίθεση με τη συνήθεια ακόμα και σε ακριβά κινητά, είναι και οι δύο κανονικού μεγέθους και τελείως άσχετες με την πρόσθετη μνήμη την οποία παίρνει κανονικά (σε άλλο slot).

Λόγω Turbo X δεν μπαίνει στο Play Store (μπαίνει στο αντίστοιχο του Πλαισίου το οποίο βέβαια δεν συγκρίνεται από καμία άποψη) αλλά υπάρχει διαδικασία "παράκαμψης" στο ιντερνετ την οποία ποτέ δεν δοκίμασα/επιβεβαίωσα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω της γνωστής διαδικασίας (πρώτα post εδώ και μετά συνεννόηση μέσω pm) και παραλαβή ΜΟΝΟ από Νέα Σμύρνη

t1.jpg

t2.jpg

t3.jpg

Επεξ/σία από haris_216
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Χαρίζεται smartphone Turbo X G-510 (με σπασμένη οθόνη).

Μου είχε χαριστεί μέσω του συγκεκριμένου νήματος πριν από 2-3 χρόνια σε αυτή την κατάσταση από τον tigergreg. Το χρησιμοποίησα, έκανα τη δουλειά μου και μια που πλέον δεν μου χρειάζεται είπα να συνεχίσει το "ταξίδι" του.

Στην πραγματικότητα η σπασμένη οθόμη δείχνει λιγότερο "τρομακτική" από τις φωτογραφίες και ειδικά όταν είναι αναμμένη δεν την προσέχεις τόσο πολύ (ίσως και να το συνήθισα βέβαια). Λειτουργικά δεν παρουσιάζει κάποιο θέμα και ανταποκρίνεται στα "αγγίγματα" κανονικά. Ακόμα και η αίσθηση στην αφή των ραγισμάτων δεν είναι ιδιαίτερη.

Μοναδικό ουσιαστικό πρόβλημα υπάρχει για τους τρελαμένους με τις selfies αφού το ένα ράγισμα περνάει πάνω από την εσωτερική κάμερα και χαλάει τις φωτογραφίες.

Αρκετά στιβαρό κινητό με καλά στοιχεία για την εποχή του όπως το ότι είναι δίκαρτο (2 sim) οι οποίες είναι ενεργές και, σε αντίθεση με τη συνήθεια ακόμα και σε ακριβά κινητά, είναι και οι δύο κανονικού μεγέθους και τελείως άσχετες με την πρόσθετη μνήμη την οποία παίρνει κανονικά (σε άλλο slot).

Λόγω Turbo X δεν μπαίνει στο Play Store (μπαίνει στο αντίστοιχο του Πλαισίου το οποίο βέβαια δεν συγκρίνεται από καμία άποψη) αλλά υπάρχει διαδικασία "παράκαμψης" στο ιντερνετ την οποία ποτέ δεν δοκίμασα/επιβεβαίωσα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω της γνωστής διαδικασίας (πρώτα post εδώ και μετά συνεννόηση μέσω pm) και παραλαβή ΜΟΝΟ από Νέα Σμύρνη

t1.jpg

t2.jpg

t3.jpg

δηλωνω ενδιαφερον εγω σου στελνω μνμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Χαρίζεται smartphone Turbo X G-510 (με σπασμένη οθόνη).

Μου είχε χαριστεί μέσω του συγκεκριμένου νήματος πριν από 2-3 χρόνια σε αυτή την κατάσταση από τον tigergreg. Το χρησιμοποίησα, έκανα τη δουλειά μου και μια που πλέον δεν μου χρειάζεται είπα να συνεχίσει το "ταξίδι" του.

Στην πραγματικότητα η σπασμένη οθόμη δείχνει λιγότερο "τρομακτική" από τις φωτογραφίες και ειδικά όταν είναι αναμμένη δεν την προσέχεις τόσο πολύ (ίσως και να το συνήθισα βέβαια). Λειτουργικά δεν παρουσιάζει κάποιο θέμα και ανταποκρίνεται στα "αγγίγματα" κανονικά. Ακόμα και η αίσθηση στην αφή των ραγισμάτων δεν είναι ιδιαίτερη.

Μοναδικό ουσιαστικό πρόβλημα υπάρχει για τους τρελαμένους με τις selfies αφού το ένα ράγισμα περνάει πάνω από την εσωτερική κάμερα και χαλάει τις φωτογραφίες.

Αρκετά στιβαρό κινητό με καλά στοιχεία για την εποχή του όπως το ότι είναι δίκαρτο (2 sim) οι οποίες είναι ενεργές και, σε αντίθεση με τη συνήθεια ακόμα και σε ακριβά κινητά, είναι και οι δύο κανονικού μεγέθους και τελείως άσχετες με την πρόσθετη μνήμη την οποία παίρνει κανονικά (σε άλλο slot).

Λόγω Turbo X δεν μπαίνει στο Play Store (μπαίνει στο αντίστοιχο του Πλαισίου το οποίο βέβαια δεν συγκρίνεται από καμία άποψη) αλλά υπάρχει διαδικασία "παράκαμψης" στο ιντερνετ την οποία ποτέ δεν δοκίμασα/επιβεβαίωσα.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσω της γνωστής διαδικασίας (πρώτα post εδώ και μετά συνεννόηση μέσω pm) και παραλαβή ΜΟΝΟ από Νέα Σμύρνη

t1.jpg

t2.jpg

t3.jpg

με ενδιαφέρει πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται 4 κωδικοί COSMOTE DEALS for YOU έχουν χρησιμοποιηθεί μόνο για Village Cinemas

Edit 21/2 : 2 κωδικοί ακόμα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, DZ-Photographer είπε

Χαρίζονται 4 κωδικοί COSMOTE DEALS for YOU έχουν χρησιμοποιηθεί μόνο για Village Cinemas

Edit: 3 κωδικοί ακόμα δόθηκε ο ένας.

Εάν περισσέψει 1 κωδικός θα με ενδιέφερε. Thanx!

Να υπενθυμίσω ότι υπάρχουν ακόμα τα 3 πράγματα στο post για όποιον ενδιαφέρεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...