Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, PCharon είπε

Τροφοδοτικό Thermaltake, εξωτερικό DVD-RW και καλώδιο VGA/DVI ΔΟΘΗΚAN.

Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά που συναντηθήκαμε σύντομα και με διευκόλυναν να τακτοποιήσω το χώρο μου.

Ευχαριστώ τους mods του insomnia για την ευκαιρία που μας δίνουν να χαρίσουμε.

Παρακαλώ να μου πει κάποιος αν υπάρχει και topic ανταλλαγής και δεν το ξέρω.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Υ.Γ. Εύχομαι να  επωφεληθείτε, ακόμα και να τα πουλήσετε αλλού δε με νοιάζει. Σημασία έχει πως η καλύτερη ανακύκλωση είναι η επανάχρηση ολόκληρου του αντικειμένου από κάποιον που έχει ανάγκη να το βάλει κάπου ενώ εγώ είμαι καλυμμένος και το έχω στο συρτάρι μου. Το να τα κάνω εγώ εξαρτήματα, πχ το ωραίο ανεμιστηράκι του τροφοδοτικού, το θεώρησα κακή ιδέα. Ας χρησιμοποιηθούν κι όταν χαλάσουν ρίχτε τα στην ανακύκλωση συσκευών!

Ανταλλαγές μόνο στις αγγελίες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστώ πολύ τον Ανδρέα για το τροφοδοτικό και το καλώδιο!

άψογος και με περίμενε κιόλας, ότι και να πω είναι λίγο!

να είσαι καλά :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2018 στις 1:55 ΜΜ, georgetso είπε

Χαριζονται δύο πολυμηχανήματα:
Link.png Site: http://www.e-shop.gr/lexmark-prospect-pro205-p-PER.450591'>LexmarkProspect Pro 205 , με fax,wifi κτλ, πλήρως λειτουργικός, αλλα ύστερα απο αναβάθμιση δεν αναγνωρίζει τα "συμβατά" μελάνια αλλα μόνο τα γνήσια (υπάρχει βέβαια ένα αγγλικό site που έχει νέας γενιάς συμβατά, που λειτουργουν ακόμα και μετά την αναβάθμιση του firmware). Αν θυμάμαι καλά είχε εμφανίσει και error με την κεφαλή αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Link.png Site: http://www.e-shop.gr/epson-stylus-sx105-p-PER.450628'>EpsonStylus SX105 , πολυμηχάνημα, με καινούργια μελάνια (χρησοιμοποιήθηκαν μόνο για καθαρισμό κεφαλής, καθότι η μαύρη κεφαλή είναι βουλωμένη (clogged). Τρόποι για να καθαρίσει υπάρχουν (χωρίς κόστος). Το μηχάνημα έχει αποσυναρμολογηθεί σε μια προσπάθεια να καθαριστεί η κεφαλή, αλλά ουσιαστικά σφιξιμο οι βίδες θέλουν. 

Επικοινωνία με πμ, παραλαβή από περιοχή Πατησίων. 

Καλησπέρα σας. Παρέλαβα σήμερα ἀπό τόν georgetso  καί τόν εὐχαριστῶ πάρα πολύ. ᾿Ελπίζω μόνο,ὁ ἀδέξιος χειρισμός μου κατά τήν παραλαβή τοῦ μηχανήματος,πού προκάλεσε τό σπάσιμο στό πλαστικό τῆς ὑποδοχῆς τοῦ χαρτιοῦ,νά μήν ἐπηρεάσει τήν λειτουργικότητά του. Σέ εὐχαριστῶ καί πάλι Γεώργιε καί σοῦ εὔχομαι νά σοῦ ζήσει ὁ γιός σου νά εἶναι πολύχρονος καί καλότυχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2018 στις 7:18 ΜΜ, tigergreg είπε

Χαριζεται   επιγειος   αποκωδικοποιητης  LEGENT  HD  TUNER  MAX   με   τ/χ   και   προβλημα....

Οταν   ανοιγει   αναβοσβηνει   το  πρασινο   λαμπακι  και  δεν  ξεκιναει.

DSC_0150-Small.jpg?fit=720,480

Παραλαβη   μονον   στην  εδρα   μου   πισω   απο   το   εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου    κατοπιν   συνεννοησης.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  στειλτε   αμεσα   πμ.

ΔΟΘΗΚΕ!

Παρέλαβα τον αποκωδικοποιητή από τον Γρηγόρη (@tigergreg) και αφού άλλαξα τον χαλασμένο πυκνωτή λειτουργεί ξανά κανονικά. :)

Ευχαριστώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα σας. Παρέλαβα σήμερα ἀπό τόν georgetso  καί τόν εὐχαριστῶ πάρα πολύ. ᾿Ελπίζω μόνο,ὁ ἀδέξιος χειρισμός μου κατά τήν παραλαβή τοῦ μηχανήματος,πού προκάλεσε τό σπάσιμο στό πλαστικό τῆς ὑποδοχῆς τοῦ χαρτιοῦ,νά μήν ἐπηρεάσει τήν λειτουργικότητά του. Σέ εὐχαριστῶ καί πάλι Γεώργιε καί σοῦ εὔχομαι νά σοῦ ζήσει ὁ γιός σου νά εἶναι πολύχρονος καί καλότυχος.

Γιώργο και εγώ σ’ευχαριστω για την υπομονή σου, όπως και τον Βαγγέλη που πήρε τον EPSON. Μακάρι να σας φανούν χρήσιμα τα μηχανήματα γιατί ήταν κρίμα να πάνε για ανακύκλωση.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/4/2018 στις 1:41 ΜΜ, sotirisl είπε

Καλησπέρα σε όλους,

Έχω ένα μικρό νερό-χελωνάκι, τον Στέφανο, μήκους 8 εκατοστών. Όποιος ζωόφιλος μπορεί να δεσμευτεί ότι θα τον προσέχει και θα τον φροντίζει, του τον χαρίζω.

Σε ευχαριστουμε πολυ Σωτηρη για το χελωνακι!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα εξής:

  • Arcade Legends Sega Mega Drive Volume II (σαν αυτό, χωρίς AC adapter και καπάκι μπαταριών, του βάζω μπαταρίες και δεν ανάβει)
  • Θήκη πλαστική για iPhone 6 (Holo)
  • Θήκη λαστιχένια για κινητό Newman N1
  • GamePro τεύχη: #58, #66
Επεξ/σία από iPnos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimosq είπε

Δινεται φορητο ραδιοφωνο Sony / FM,MW,SW,LW. Αθηνα κατα προτιμηση.

https://www.whathifi.com/sony/icf-sw35/overview

M   ενδιαφερει  και   εμενα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...