Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, sakura22 είπε

Χαρίζεται ένα παλιό κουτί desktop (πριν καταλήξει στην ανακύκλωση).

Δεν ξέρω αν δουλεύει το front panel (έδειχνε θερμοκρασίες/ ώρα κλπ). Επίσης η μια πλαϊνη όψη έχει σε ένα μέρος τζαμάκι με μια τρύπα στη μέση για ανεμιστήρα.

Εδώ φωτογραφίες: https://imgur.com/a/styz65D

Περιοχή: αθήνα

υγ: αν καταλήξει στην ανακύκλωση γνωρίζει κανείς αν πάνε σε ειδικό μέρος (όπως άλλα ηλεκτρονικά) ή στους μπλε κάδους;

Απλα   να   προσθεσω   οτι   το  συγκεκριμενο   κουτι   μπορει   να   γραφει   INOVATOR   αλλα   ειναι   της   THERMALTAKE   προφανως   φασον   παραγγελια.

Εδωσα   ενα   ιδιο   προπερσι   και   οταν   ειχαν   ερθει   ηταν   πανακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dhmak είπε

Mediamrkt, πλαίσιο έχουνε εκτός απο κάδο για μπαταρίες και λάμπες και κάδο για τις λοιπές συσκευές (τηλεοράσεις, σίδερα, πιστολάκια, έχω δει, εκεί αφήνω ότι δεν θέλω)

Λογικά και οι υπόλοιπες αλυσίδες θα έχουνε.

Οι τύποι που ψάχνουν τους κάδους της γειτονιάς, μόνο ανακύκλωση δεν κάνουν, καλύτερα να το αφήσεις σε ειδικούς κάδους που αυτοί, που θα το διαχειριστούν, θα το κάνουν πιο υπεύθυνα.

Και σε συνοικιακα μαγαζια εχουν.. (στο δικο μου εχω) απλα καθε μερα τσακωνομαι με τον καθε παπαρα που παει να πεταξει μεσα σκουπιδια κτλ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dhmak είπε

Mediamrkt, πλαίσιο έχουνε εκτός απο κάδο για μπαταρίες και λάμπες και κάδο για τις λοιπές συσκευές (τηλεοράσεις, σίδερα, πιστολάκια, έχω δει, εκεί αφήνω ότι δεν θέλω)

Λογικά και οι υπόλοιπες αλυσίδες θα έχουνε.

Kαι ορισμένα καταστήματα Σκλαβενίτη έχουν. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται εκτυπωτής Samsung ML-2165 με πιθανό πρόβλημα. Ο εκτυπωτής μου δώθηκε από γνωστό σαν χαλασμένος αλλά δεν υπάρχει το toner του για να τον δοκιμάσω έτσι ώστε να σιγουρευτώ. Φαίνετε να πέρνει ρεύμα σωστά αλλά ανάβει το λαμπάκι σφάλματος (ίσως να φταίει το ότι δεν έχει toner πάνω).  Βρίσκομαι Καστοριά και μπορώ να κάνω αποστολή πανελλαδικά αν και δεν νομιζώ πως συμφαίρει και πολύ. 

 

image_preview.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται

Ενα λάπτοπ το οποίο είχα πάρει από εδώ, έβαλα 30αρι σκληρό και βρήκα drivers για κάρτα γραφικών win7 x64. Έχει πρόβλημα με το πληκτρολόγιο και δεν έχει τροφοδοτικό.

Ένα κινητό με σπασμένη οθόνη με μάλλον καλή μητρική και μπαταρία.

Ένα τάμπλετ vivaco στο οποίο έσπασε ο μικρός το πλαστικό της οθόνης αλλά δουλεύει ακόμα.

 

Παραλαβή από το σπίτι μου.

Αθήνα Πετρούπολη

SM-J730F-DS.jpg

SM-J730F-DS (2).jpg

SM-J730F-DS (3).jpg

Laptop.jpg

Laptop (2).jpg

Laptop (3).jpg

Tablet.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, teledomenet είπε

Χαρίζονται

Ενα λάπτοπ το οποίο είχα πάρει από εδώ, έβαλα 30αρι σκληρό και βρήκα drivers για κάρτα γραφικών win7 x64. Έχει πρόβλημα με το πληκτρολόγιο και δεν έχει τροφοδοτικό.

Ένα κινητό με σπασμένη οθόνη με μάλλον καλή μητρική και μπαταρία.

Ένα τάμπλετ vivaco στο οποίο έσπασε ο μικρός το πλαστικό της οθόνης αλλά δουλεύει ακόμα.

Παραλαβή από το σπίτι μου.

Αθήνα Πετρούπολη

SM-J730F-DS.jpg

SM-J730F-DS (2).jpg

SM-J730F-DS (3).jpg

Laptop.jpg

Laptop (2).jpg

Laptop (3).jpg

Tablet.jpg

Με ενδιαφερει το laptop και το Tablet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, teledomenet είπε

Το λάπτοπ και το τάμπλετ έφυγαν.

Να ευχαριστησω τον teledomenet και την γυναικα του την Αλεξανδρα για το laptop και το tablet και για ολα οσα μας εχουν χαρισει για το μωρο που περιμενουμε. :rolleyes:

Το καροτσι το εφτιαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Να ευχαριστησω τον teledomenet και την γυναικα του την Αλεξανδρα για το laptop και το tablet και για ολα οσα μας εχουν χαρισει για το μωρο που περιμενουμε. :rolleyes:

Το καροτσι το εφτιαξα.

 

Μαλον δεν προλαβαμε......... :D ............να σας ζησει το παιδακι........

 

Επεξ/σία από dukepapass
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, dukepapass είπε

Μαλον δεν προλαβαμε......... :D ............να σας ζησει το παιδακι........

Δινω το Tablet δεν θα το κρατησω τελικα απλα του εβγαλα την οθονη αλλα δουλευει με ποντικι και καλωδιο OTG

Αυτος ειναι ο κωδικος της οθονης HK90DR2027 βρηκα με 11 ευρω ebay

 

Οποιος το θελει απο το σπιτι μου Χρυσουπολη Περιστερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν ένας 10ρης και ενας 40ρης δισκος με μονοψηφιο health.Αχρηστοι ειναι αλλα ποτέ δεν ξερεις.Εγω ήδη ανοιξα εναν μονο και μονο για να δω πως ειναι μέσα!

Επίσης χειριστηριο από HD media player Netgear NeoTV 550

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/4/2018 στις 12:13 ΠΜ, nik0laus είπε

Ας αδειάσω κι εγώ λίγο το ντουλάπι μου.....

Χαρίζεται ένα λάπτοπ ΗΡ nx5000 .

Είναι σκέτο δηλαδή δεν έχει τροφοδοτικό, δίσκο (το tray υπάρχει) , cd/dvd  drive  και λείπει ένα πληκτρο.

Από ότι θυμάμαι είναι  λειτουργικό , ίσως μόνο να θέλει κόλλημα το maxim 1987 chip (γνωστο πρόβλημα σε αυτή τη σειρά της ΗΡ) , δυστυχώς δεν έχω τροφοδοτικό για να το δοκιμάσω...

Καλησπέρα Νικόλαε. Θά ἤθελα,νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τό Laptop HP nx5000,ἐφόσον εἶναι ἀκόμη διαθέσιμο. Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, teledomenet είπε

Χαρίζονται

Ενα λάπτοπ το οποίο είχα πάρει από εδώ, έβαλα 30αρι σκληρό και βρήκα drivers για κάρτα γραφικών win7 x64. Έχει πρόβλημα με το πληκτρολόγιο και δεν έχει τροφοδοτικό.

Ένα κινητό με σπασμένη οθόνη με μάλλον καλή μητρική και μπαταρία.

Ένα τάμπλετ vivaco στο οποίο έσπασε ο μικρός το πλαστικό της οθόνης αλλά δουλεύει ακόμα.

Παραλαβή από το σπίτι μου.

Αθήνα Πετρούπολη

SM-J730F-DS.jpg

SM-J730F-DS (2).jpg

SM-J730F-DS (3).jpg

Laptop.jpg

Laptop (2).jpg

Laptop (3).jpg

Tablet.jpg

Καλησπέρα.Εαν υπάρχει το κινητο ακόμα με ενδιαφερει.Μπορώ να περάσω από Πετρούπολη άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...