Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το νήμα εξυπηρετεί συγκεκριμένο σκοπό. Προορίζεται αποκλειστικά για τη δωρεά αντικειμένων. Απαγορεύεται να ζητάτε να σας χαρίσουν κάτι, ακόμη κι αν είστε παλιά μέλη που έχετε δώσει εδώ μέσα ένα βουνό πράγματα, και ο λόγος είναι απλός: αν αφήσουμε εσάς, πρέπει να αφήσουμε και όλους τους άλλους. Τη συνέχεια, τη μαντεύετε...

Απορίες σχετικά με τεχνικά χαρακτηριστικά των αντικειμένων προς δωρεά, αποκλειστικά με pm προς τους δωρητές, ώστε να εξασφαλίζεται η καλύτερη ροή του νήματος. Ειδικά τεχνικές απορίες για εγκαταστάσεις λογισμικού, προσαρμογές υλικού κτλ. δεν είναι δυνατόν να μπαίνουν στη ροή του νήματος.

Όταν εντοπίζετε κάποιο πρόβλημα στη ροή του νήματος, στείλτε άμεσα αναφορά. 

Παρακαλώ για τη συνεργασία όλων: υπήρχε θέμα στο νήμα από το Σάββατο και σήμερα μόλις λάβαμε ειδοποίηση. 

 

 

  • Like 6
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Χαρίζεται τηλεόραση 21" LG, μοντέλο RE-21FB30RX, σαν αυτή που θα δείτε εδώ. (Η αγγελία δεν είναι δική μου). Το τηλεκοντρόλ είναι ψιλοχάλια, αλλά λειτουργικό και το πρόβλημα της είναι ότι τον τελευταίο καιρό, μαύριζε η οθόνη και έπρεπε να κουνήσω το καλώδιο του scart, που σύνδεε τον αποκωδικοποιητή, για να δείξει σωστά εικόνα. Πιθανά να θέλει κάνα καθάρισμα και να είναι οκ, αλλά εγώ πήρα καινούργια, οπότε δεν πρόκεται να ασχοληθώ καθόλου με αυτήν.

Όποιος την θέλει θα πρέπει να έρθει με αυτοκίνητο να την παραλάβει από Ηλιούπολη, κοντά στο Metro mall. Θα προτιμηθουν άτομα που έχουν συμμετοχή στο τοπικ.

Ποστάρετε πρώτα εδώ και μετά στείλτε πμ για συνεννόνηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται τροφοδοτικό ATX 350W T&P - MEIJI

Μεταχειρισμένο, λειτουργικό, σε καλή κατάσταση φαίνεται, δεν έχει ανοιχτεί. Δεν έχει SATA παροχές, μόνο molex, ΑΛΛΑ χαρίζω και 2 ανταπτοράκια για να κάνετε τη δουλειά σας.

Μετρό Αιγάλεω, χέρι με χέρι, όποιος ενδιαφέρεται.

Υ.Γ. 

Δόθηκε

Επεξ/σία από Doubt
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το τροφοδοτικό από τον φίλο Κώστα -  @Doubt και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.

Επίσης τον ευχαριστώ για τη χρήσιμη πληροφορία ότι το 20άπινο τροφοδοτικό μπορεί να δουλέψει την 24άπινη motherboard που έχω.

Απλώς το κουμπώνεις και μένουν τα τελευταία 4 πιν στον αέρα, και δουλεύει μιά χαρά. Αν το ήξερα πρίν λίγες μέρες δεν θα έκανα την ανάλογη "εγχείριση" σε ένα άλλο 20άπινο προσθέτοντας τα 4 που δεν είχε...B)

 

egxeirish_trofodotiko.jpg

 

 

Μάθαμε κάτι και σήμερα...:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, tsiv said:

Παρέλαβα το τροφοδοτικό από τον φίλο Κώστα -  @Doubt και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.

Επίσης τον ευχαριστώ για τη χρήσιμη πληροφορία ότι το 20άπινο τροφοδοτικό μπορεί να δουλέψει την 24άπινη motherboard που έχω.

Απλώς το κουμπώνεις και μένουν τα τελευταία 4 πιν στον αέρα, και δουλεύει μιά χαρά. Αν το ήξερα πρίν λίγες μέρες δεν θα έκανα την ανάλογη "εγχείριση" σε ένα άλλο 20άπινο προσθέτοντας τα 4 που δεν είχε...B)

 

Μάθαμε κάτι και σήμερα...:D

επισης υπαρχει και ανταπτορας απο 20 σε 24.

να χαρισω ακομα μια φορα κατι και εγω.

2 κωδικοι για what's up. ειναι για 5gb +500 mbyte καθε μηνα για 9 μηνες για youtube και spotify ή μπορει καποιος με τον ιδιο κωδικο για 9 μηνες καθε μηνα να εχει 2gb+500 mbytes για facebook,instagram,twitter.

πρωτα απανταει εδω και μετα μου στελνει  τον κωδικο με Pm.ενας κωδικος ανα ατομο.αν θα τον χρησιμοποιησετε για youtyube/spotify ή για instagram,fb,twitter το αποφασιζετε εσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται εκτυπωτής φωτογραφιών Epson Stylus Photo R200 όπως ακριβώς τον βλέπετε. Τελευταία φορά που χρησιμοποιήθηκε ήταν πριν 2 χρόνια και ήταν λειτουργικός, αλλά για τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. Δεν υπάρχουν τα καλώδιά του και γι αυτό δεν μπορώ να τον δοκιμάσω κιόλας. Όποιος ενδιαφέρεται να ασχοληθεί, το μόνο που έχει να κάνει είναι να περάσει από το χώρο μου (Αθήνα, Καλλιθέα) και να τον παραλάβει. Κλασικά πρώτα εδώ και μετά PM.  

epson.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα κ από εμένα! Χαρίζονται κομμάτια από σαλόνι hyundai accent του 2001 (κάνουν σε μοντέλα 2000-2005 τα περισσότερα κομμάτια αν όχι όλα)! 

Λοιπόν:

-Τιμόνι  σε αυτή την άθλια δυστυχώς κατάσταση (δεν νομίζω πως θα το θέλει κάποιος)

-Αερόσακος από το ίδιο τιμόνι 

-Η κονσόλα μαζί με το ρολόι, πρέπει να έχω κ τα κουμπιά π της λείπουν (πίσω φώτα ομίχλης κ θέρμανσης για πίσω τζάμι) αλλά δν θυμάμαι σίγουρα (για τα χειριστήρια του κλιματισμού δεν ξέρω τι υπάρχει, αν τα θέλει κάποιος θα κοιτάξω να δω που τα έχω βάλει όσα έχω), είναι ταλαιπωρημένη!:P

-Η ποτηροθήκη που νομίζω πως είναι εντάξει, ανοιγοκλείνει κανονικά, δεν θυμάμαι να είχε πρόβλημα (αλλά δεν κόβω κ το κεφάλι μου :P)

Πρώτα εδώ και μετά PM! Τα στέλνω όπου θέλετε!:)

aer.jpg

potiroth.jpg

tim.jpg

κονσολα.jpg

Επεξ/σία από chrv80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεται εκτυπωτής Canon Bubble jet s200. Είναι αχρησιμοποίητος την τελευταία τριετία. Παρέχεται μαζί με τα drivers του για W10 σε ηλεκτρονική μορφή. Είτε χρειάζεται μελάνια , είτε καθάρισμα/ αντικατάσταση κεφαλής δέχεται κανονικά εντολές, αλλά δεν βγάζει χρώμα. Τον είχα βάλει να τυπώσει αλλά το χαρτί έβγαινε λευκό και δεν ασχολήθηκα παραπάνω. Δεν περιέχεται το καλώδιο USB-A to USB-B που χρειάζεται για τα δεδομένα και το manual. Κέντρο Αθήνας. Όποιος ενδιαφέρεται στέλνει pm.

410M6EJ1RDL._SY355_.jpg.88d0f45c2ab910324be70d56eff94c83.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chrv80 είπε

Καλησπέρα κ από εμένα! Χαρίζονται κομμάτια από σαλόνι hyundai accent του 2001 (κάνουν σε μοντέλα 2000-2005 τα περισσότερα κομμάτια αν όχι όλα)!

-Αερόσακος από το ίδιο τιμόνι 

 

Σας στελνω ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...