Προς το περιεχόμενο

Problima me Crypto Adsl Router F300


gdanikas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

genikos ta crypto trone merika kolimata me ton sigxronismo.poles fores prepei na ta xanaperaseis alles fores na ta xanaperaseis me tous new drivers pou bgenoun kai alles fores na pas sto ikonidio access runner control panel kai na kaneis allages apo ekei ston tropo pou tha sigxronizei.gia to f200 milame oxi gia to f300.tha prepei na ginoun allages sto line setyp stin proti kai triti epilogi sto modulation kai adsl head end allios.poles fores ama ginoun apo ekei allages sigxronizei pio grigora i den antimetopizeis ta problimata tou na min sigxronizei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην ξεχνάτε και μένα... Από προχτές είμαι κι εγώ φανατικός υποστηρικτής του USR9105.prie.gif prie.gif

 

Το promotion το κάνω ευχαρίστως και τζάμπα!icon_brrr.gif icon_brrr.gif

 

Εικόνισμα πρέπει να φτιάξουμε στο USR μου φαίνεται! (Το έχω 1 μέρα και 10 ώρες uptime να δουλεύει με 200-260 connections και είναι σταθερότατο. Απότι φαίνεται δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί του για reboot κλπ... Από δω και πέρα όσο αντέχουν τα windows...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην ξεχνάτε και μένα... Από προχτές είμαι κι εγώ φανατικός υποστηρικτής του USR9105.prie.gif prie.gif

 

Το promotion το κάνω ευχαρίστως και τζάμπα!icon_brrr.gif icon_brrr.gif

 

Εικόνισμα πρέπει να φτιάξουμε στο USR μου φαίνεται! (Το έχω 1 μέρα και 10 ώρες uptime να δουλεύει με 200-260 connections και είναι σταθερότατο. Απότι φαίνεται δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί του για reboot κλπ... Από δω και πέρα όσο αντέχουν τα windows...)

 

iremia paidia.usr einai oxi cisco.diladi ama parete cisco ti tha kanete?tha anapsete kai keraki stin eklisia???oti einai kalitero apo jetspeed kai apo crypto kai oti antexei pio pola connection auto ennoite.as einai kala kai to qos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...