Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιθανότατα λες το Weapon από Matthew Good. Ελπίζω να βοήθησα

 

ναι ευχαριστω πολυ!!!:-D

 

 

ευχαριστω παρα πολυ!! πραγματικα με εσωσες απο πολυ ψαξιμο!!! god bless u!!!!B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια διορθωση.Ο συνθέτης λέγεται ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΕΝΤΕΛΗΣ - ZED και οχι Γιωργος.Ειναι φιλος μου.Οποιος θελει περισσότερες πληροφοριες για τον ΖΕD μπορει να τις βρει στο http://www.oxyzed.gr που ειναι το Studio του. Εκει θα ακουσετε και αλλες μουσικες του ZED!!!!

To CD θα κυκλοφορησει απο την SONY BMG συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hola!

ψαχνω τη μουσική απο ένα σποτακι που παίζει για τις εκπομπές που θα προβληθούν τον ιούνιο, είναι αυτό το σποτάκι που ξεκινά με το αγώνας για επιβίωση, φυλές στο κόσμο κοκ. Μου ακουγόταν σα delerium αλλά δε βρήκα κάτι. Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην,χαρηκα που μπηκα στην παρεα σας.κατα δευτερον,σωστε με.ψαχνω απεγνωσμενα να βρω το τραγουδι happy hippo σε ελληνικη εκτελεση.που μπορω να το βρω?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια όποιος ψάχνει το καμμάτι απο την διαφήμημη του conn-x, που είναι κάτι τύποι και τρέχουν σε ένα λιβάδι χαρούμενοι! ειναι το: Come Together των Beatles από το αλμπουμ Abbey Road

Thanx αλλα δεν ακούγεται το πρωτοτυπο των Beatles. Το ερωτημα είναι ποιος τραγουδάει την επανεκτέλεση.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ξανα ρωτησει για την διαφημιση με θεμα το air contition mitsubishi αλλα δεν.... Ειναι ενα παιδακι που σπρωχνει ενα καραβακι μεσα στη θαλασσα και παιζει μια μελωδια οσο δειχνει το ταξιδι της βαρκουλας μεσα στη θαλασσα. Γνωριζει κανεις κατι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς το τραγούδι της τελευταίας διαφήμισης της forthnet με το connx?

 

Της forthnet με το conn-x; Άλλο πρέπει να εννοείς μάλλον...το τραγούδι που λες πρέπει να ειναι το: The Beatles - Come together

 

Ξέρει κανείς να μου πεί το τραγούδι που έπεσε στους τίτλους τέλους των singles;

 

Γεια σας παιδιά ξέρει κανείς το πώς λέγετε το τραγούδι που παίζει στην καινούργια διαφήμιση τις wind ενόψει 2008 μιλάω έτσι…;;;

 

Εαν λες αυτην με την ενωση της με την tellas θα το βρεις στην 504 σελιδα...οσο για αυτο με την μουσικη και το κατεβασμα τραγουδιων ειναι το: Kwan - Tainted love:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα! ψαχνω το τραγουδι που ειναι στην διαφημιση της τελευταιας εκπομπης "αλλαξε το" που θα ειναι στην ζαχαρω... μηπως το ξερει κανεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας...

Μπορει καποιος να μου πει αν ξερει ποιο ειναι το τραγουδι απο την διαφημιση της Vodafone με το σταθερο(αυτη με το παιδι απο το delivery με το μηχανακι)

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

γνωρίζει κανείς πως λέγεται το κομμάτι που ξεκινάει πάντα τις εκπομπές του ο Στάικος στον Free FM 98? Έχει καμία σχέση με Rythm Section? Κάτι τέτοιο νομίζω ότι τον άκουσα να λέει αλλά δεν είμαι σίγουρος

 

Thaaanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...