Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή υποψιάζομαι ό,τι θα το ζητήσουν πολλοί το τραγούδι που ακούγεται στο trailer της σειράς του MEGA "Μαζί σου" είναι το:

Michael Andrews feat. Gary Jules - Mad World

Ακούγεται στο τέλος της ταινίας Donnie Darko

 

Αν θυμάμαι καλα το trailer το τραγούδι νομίζω είναι το Pure Morning από τους Placebo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή υποψιάζομαι ό,τι θα το ζητήσουν πολλοί το τραγούδι που ακούγεται στο trailer της σειράς του MEGA "Μαζί σου" είναι το:

Michael Andrews feat. Gary Jules - Mad World

Ακούγεται στο τέλος της ταινίας Donnie Darko

 

Αν θυμάμαι καλα το trailer το τραγούδι νομίζω είναι το Pure Morning από τους Placebo.

 

Ίσως να έχω δει άλλο trailer της σειράς, αλλά νομίζω πως κανένα απ' τα δύο τραγούδια δεν είναι... Θυμάμαι γυναικεία φωνή... :roll: :confused:

Όταν το ξαναδώ θα το προσέξω καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά σε όλους.Αυτές τις μέρες στο mega όταν διαφημίζει τη σειρά Singles παίζει στην αρχή ένα τραγούδι που λέει κάτι σαν am going through aaaa....Ο ερμηνευτής έχει κάπως παράξενη φωνή.Ξέρει κανείς ποιό παίζει να είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να έχω δει άλλο trailer της σειράς, αλλά νομίζω πως κανένα απ' τα δύο τραγούδια δεν είναι... Θυμάμαι γυναικεία φωνή... :roll: :confused:

Όταν το ξαναδώ θα το προσέξω καλύτερα...

 

Παίζει οι 3 μας να έχουμε δει 3 διαφορετικά trailer. Για το δικό μου είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να έχω δει άλλο trailer της σειράς, αλλά νομίζω πως κανένα απ' τα δύο τραγούδια δεν είναι... Θυμάμαι γυναικεία φωνή... :roll: :confused:

Όταν το ξαναδώ θα το προσέξω καλύτερα...

 

παιδια Καλη Χρονια κατ αρχας

αλλά εχω την αισθηση (ειμαι σιγουρη δηλ. γιατι παιζει ενας φιλος στη σειρα) οτι τραγουδαει η Παπαριζου. Ειναι ενα καινουριο κομματι που δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια Καλη Χρονια κατ αρχας

αλλά εχω την αισθηση (ειμαι σιγουρη δηλ. γιατι παιζει ενας φιλος στη σειρα) οτι τραγουδαει η Παπαριζου. Ειναι ενα καινουριο κομματι που δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.

Και εγώ αυτό έχω πετύχει. Με μία που η φωνή της μοιάζει πολύ με της Παπαρίζου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lpnnnnn...psaxnw to tragoudi mias palias diafhmishs ths coca-cola, opou einai mia kopela me ta eswrouxa,pairnei mia coca-cola k paei sto agori ths k agkaliazontai sto mpalkoni k meta ginontai skitso.. thxxx

 

Δες μήπως είναι το ''Like a rolling stone'' του Bob Dylan.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια Καλη Χρονια κατ αρχας

αλλά εχω την αισθηση (ειμαι σιγουρη δηλ. γιατι παιζει ενας φιλος στη σειρα) οτι τραγουδαει η Παπαριζου. Ειναι ενα καινουριο κομματι που δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.

 

Καλή χρονιά!

Κι είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως μπερδεύω τους Placebo με την Παπαρίζου...! :smile: Όντως πρέπει να υπάρχουν 2+ διαφορετικά trailer!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epishsss 8 8ela kapoios n m pei poios knei thn rock ektelesh tou white christmas.. aa nai k th mousikh - an yparxei - apo mia palia diafhmish ths nike p einai mia typissa p xoreuei gamata breakdance me kati terastia hxeia gyrw ths k sto telos kanei mia teleia figoura k shkwnetai apo to patwma k feugei... thxxx again..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η διαφήμιση;

 

Cristina βρήκα κάπου ότι το τραγούδι είναι το "Que seraient les Hommes" του Victor Gambard (ο οποίος έχει γράψει και το τραγούδι για την Azzaro Chrome). Μα το τραγούδι είναι ακόμα unreleashed κι έτσι δεν μπόρεσα να επιβεβαιώσω αν είναι όντως αυτό. Αν βρει κάποιος κανά δείγμα τότε το σώσαμε, αλλιώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...