Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μουσική στην αρχή από ένα trailer από το ''Βέρα στο δεξι'' :S (αφείστε τα έχω χάσει από τν ίωση),που έδειχνε εκεί με τν πυροβολισμό,πιό τραγούδι ήταν;Παιζόταν τώρα πρόσφατα.

Μέσα στα Χριστούγεννα είχε ένα trailer με ένα πυροβολισμό, δεν ξέρω αν εννοείς αυτό.

Αν ναι, τότε μάλλον αυτό που θέλεις είναι το «New Born» των Muse σε remix του Paul Oakenfold.

Θα το βρεις στο OST του SwordFish. blink.gif

 

Μπορείς να το ακούσεις εδώ για να δεις αν όντως είναι αυτό που ψάχνεις. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέσα στα Χριστούγεννα είχε ένα trailer με ένα πυροβολισμό' date=' δεν ξέρω αν εννοείς αυτό.

Αν ναι, τότε μάλλον αυτό που θέλεις είναι το «[b']New Born[/b]» των Muse σε remix του Paul Oakenfold.

Θα το βρεις στο OST του SwordFish. blink.gif

 

Μπορείς να το ακούσεις εδώ για να δεις αν όντως είναι αυτό που ψάχνεις. blink.gif

 

Απαπα,είμαι απαρέδεκτος,έχω το album κ ούτε που το κοίταξα,γιαυτό κάπου έλεγα ότι τα ήξερα από παλιά...Ευχαριστώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι το «New Born» των Muse σε remix του Paul Oakenfold.

Θα το βρεις στο OST του SwordFish. blink.gif

Μια και το'φερε η κουβέντα, ξέρει κανένας ποιά σχέση έχει αυτό το κομμάτι με το "God is a dj" (Faithless). Ο Oakenfold αντέγραψε Faithless, ή το ανάποδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera (kalimera) paidia kai xronia polla!!!!!!

Exw faei kollima edw kai polyyyyyy kairo me ti mousiki apo mia diafimisi tou bacardi pou sto telos leei "there's latin spirit in everyone"... Ekana kai edw anazitisi kai mou vrike mono tin kainourgia (bacardi mohito i kati tetoio) pou den einai auto pou psaxnw...!

TO KSEREI KANEIS AYTO TO TRAGOYDI POY LEW???

 

 

Αυτο δε το ξερει κανενας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused: :confused: Γειά σας i am new! Μήπως ξέρει κανείς το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση της cosmote? Αυτή που μία παρέα παίζει paintball. Ευχαριστώ

 

Νέος ή παλιός, το search this topic λειτουργεί για όλους...

Τέλος πάντον, επειδή είσαι και φρέσκο μέλος

 

Fedde Le Grande - Put Your Hands Up For Detroit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να έχω δει άλλο trailer της σειράς, αλλά νομίζω πως κανένα απ' τα δύο τραγούδια δεν είναι... Θυμάμαι γυναικεία φωνή... :roll: :confused:

Όταν το ξαναδώ θα το προσέξω καλύτερα...

 

 

nai mou fainete oti einai h paparizou na po thn alitheia. ego ex odei pantos 2 trailer to 1 me thn gynaikeia fonh (moiazei me ths paparizou, fainete oraio tragoudaki) kai to allo einai ton placebo pou ypothike prin...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera se olous kai kali xronia kiolas! guys den kserw an eimai sto swsto seimio alla psaxnw apegnwsmena to kommati apo kto trailer tou mega gia ti seira mazi sou! to kommati apokleietai na to vrw giti tha einai sto veo album tis paparizou kai einai akikloforito! alla toulaxiston an mporw na katevasw apo kapou to tv spot....

 

 

thank you prokatavolika.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...