Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλους! επειδή ψάχνω ψάχνω αλλά δεν γίνεται τίποτα, ανανεώνω την παράκληση. ψάχνω το τραγούδι από τη διαφήμηση του νέου VW JETTA TSI, με τους παρατημένους παλιούς κινητήρες. τραγουδάει γυναίκα και είναι γαλλικό. όποιος ξέρει... ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

Νομιζω πως ειναι το ιδιο που παιζοταν και παλαιοτερα (οχι για το Jetta) το Le plus beau de quartier tis Carla Bruni.

Για τσεκαρε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

geia xara...psaxno ena aggliko tragoudi pou to eixa akousei sta egglimata kai tragoudagan sigoura enas antras kai mia ginaika mporei kai perissoteroi omos..to mono pou thimamai apo ta logia einai pou elege sinexeia "...haidi haidi ho..."..den ksero an boithao katholou kai an thimizo kati se kapoion...den thimimai tipota allo distixos...

 

File prepei na psaxneis to "Minnie the Moocher" apo Blues Brothers, an kai mporeis na to vreis se arketes ekteleseis apo pollous....

 

as kanoume kai mia prospatheia na vroume to tragoudaki apo to ZAGORI gia ta xrhmata pou mazevoun....efxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File prepei na psaxneis to "Minnie the Moocher" apo Blues Brothers, an kai mporeis na to vreis se arketes ekteleseis apo pollous....

 

as kanoume kai mia prospatheia na vroume to tragoudaki apo to ZAGORI gia ta xrhmata pou mazevoun....efxaristw

 

oxi file to minnie the moocher to exo den einai auto..basika auto pou psaxno einai allou stil pio xaroumeno...einai diskolo na brethei to ksero:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως ειναι το ιδιο που παιζοταν και παλαιοτερα (οχι για το Jetta) το Le plus beau de quartier tis Carla Bruni.

Για τσεκαρε το

 

 

 

το κοίταξα, δεν είναι αυτό... :( το ψάξιμο συνεχίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα κι απο εμένα. Μόλις παρακολούθησα στο σπόρ plus (σπόρ+) ένα αφιέρωμα στο wrc υπό την μουσική υπόκρουση ενός φοβερού κομματιού στο οποίο σε κάποια στίγμη ακούγονται τα λόγια so take a look at me now. Όποια βοήθεια δεκτή.

Merci Beaucoup!

 

Να ψάχνεις Stereophonics - Dakota;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ τους insomniacs. Μήπως γνωρίζει κανείς το κομμάτι που έχει η Στεφανίδου στην αρχή της εκπομπής της; Έπαιξε πάρα πολύ και στο πρωτάθλημα πατινάζ της Βαρσοβίας, τις προηγούμενες ημέρες. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε πιο ειναι το τραγουδι στη διαφημιση που λεει <<στην ευρωπη διψανε για μπαλα ,στην αφρικη διψανε για ..>>

 

αυτό θα ρωτούσα κ γω μόλις τώρα!

στην αγγλία διψάνε για μπάλλα...στην κένυα διψάνε..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερει κανενας τον τιτλο του τραγουδιου απο την διαφημηση του lipton tea που παιζει αυτον τον καιρο στην τηλεοραση???Δεν πιστευω να το βρω σε καμμια σελιδα με τραγουδια διαφημησεων γιατι εχω ψαξει.Καλα ε super τραγουδακι δεν ειναι?εχω παθει την πλακα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερει κανενας τον τιτλο του τραγουδιου απο την διαφημηση του lipton tea που παιζει αυτον τον καιρο στην τηλεοραση???Δεν πιστευω να το βρω σε καμμια σελιδα με τραγουδια διαφημησεων γιατι εχω ψαξει.Καλα ε super τραγουδακι δεν ειναι?εχω παθει την πλακα μου!

 

Πρώτα από όλα καλώς ήρθες. happy2.gif

 

Κατά δεύτερον, τραγούδια διαφημίσεων ψάχνουμε σε τούτο εδώ το topic. blink.gif

 

Και για το τέλος, σου έχω μια έκπληξη... blink.gif

 

Μάλλον αυτό που ζητάς είναι το «This Love» από Maroon 5 και έχει ειπωθεί ξανά, οπότε μάλλον δεν έχεις ψάξει καλά... tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...