Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρος ότι μιλάμε για το ίδιο σήριαλ της Αλιμπέρτη. Αν είναι αυτό που έπαιζε με το Τζώρτζογλου, είναι το τραγούδι της Ηρούς, "Έτσι είμαι εγώ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hello. 8a ei8ela na rotiso gia to music pou diafimizi h vodafone pos legete?

auto to komati??

 

Άν εννοείς το τραγούδι απο την διαφήμιση της Vodafone με το slogan "Ζήσε την κάθε στιγμή" έχει αναφερθεί, και είναι το Weezer- Perfect Situation.

 

Perfect Situation - Weezer ;)

 

Μπράβο συγχρονισμός!!! :mrgreen: Lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και καλως σας βρήκα. Πρώτο μου ποστ και θα ζητήσω κάτι που έχει ήδη ερωτηθεί, αλλά μιας και δεν δόθηκε απάντηση, το ξαναγράφω, μήπως και δεν το έχει δει καποιος που το ξέρει.

Το κομμάτι από το νερό Αύρα (raindrops keep falling on my head), όχι στην κανονική του εκτέλεση ή σε όποιες άλλες κυκλοφορούν, σ' αυτήν που ακούγεται στο διαφημιστικό, ξέρει κανείς ποιο είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος ότι μιλάμε για το ίδιο σήριαλ της Αλιμπέρτη. Αν είναι αυτό που έπαιζε με το Τζώρτζογλου, είναι το τραγούδι της Ηρούς, "Έτσι είμαι εγώ".

 

σ'ευχαριστω που απαντησες αλλα εννοω το σιριαλ με τον ευθυμιαδη που ασχολειται με βιβλια,εκδοτικο οικο και η αλιμπερτη ειναι συγγραφεας...

ειναι ξενο τραγουδι οχι ελληνικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello guys! Pws eiste? Den gnorizo an exete dei tin tainia "10 logous gia na se miso" alla pisteyo oti olo kai kapoios tha etyxe na thn dei. Se mia skhnh paizei ena tragoudi pou psaxno na vro. Einai h skhnh pou h kopelia (mou diafevgei tora to onoma ths ithopoiou) einai s' ena party kai xoreyei pano sto trapezi. Ayto to traoudi pou xoreuei thelo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.ειμαι νεα χρηστης και θα'θελα να ρωτησω αν ξερει κανεις το τραγουδι των τιτλων της παλιας σειρας "το πιο γλυκο μου ψέμα" με τη Σοφια Αλιμπερτη....το εβλεπα στις επαναληψεις γι'αυτο ρωταω τωρα

 

 

Αρχικά wellcome....:-D

λοιπόν....

Στην Database υπαρχει αυτο που ζητας...

 

Diana Ross and the Supremes - You cant hurry love

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά wellcome....:-D

λοιπόν....

Στην Database υπαρχει αυτο που ζητας...

 

Diana Ross and the Supremes - You cant hurry love

 

σ'ευχαριστω πολυ!γνωριζω για την database αλλα είναι τόσα πολλα τα δεδομενα και με μικρα γράμματα που καποια ξεφευγουν...I'll have it in mind anyway!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν οι HIM έχουν κυκλοφορήσει καινούρια δουλειά? Έχω ακούσει 2 πολύ δυνατά κομάτια στο ράδιο, το ένα με μια κοπέλα που λέει πως ακούγεται σε μια ταινία και το άλλο που λέει μάλον out of my mind, αλλά στο official site τους που δοκίμαζα δε λέει τίποτα. Ξέρει κάποιος κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...