Προς το περιεχόμενο
Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)

mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 9,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Το τραγουδι που ακουγεται στο τρειλερ του without a trace απο τη μουσικη βιβλιοθηκη του σταρ. Δεν μπορεσα να το βρω στο youtube http://www.audionetwork.com/show-production-results.aspx?stype=4&ke

τιποτα, αν θες στειλε μου σε μηνυμα το mail σου για να σου το στειλω το τραγουδάκι

Για τους ίδιους λόγους με το «Name That Tune», ξεκινά από την αρχή και αυτό το θέμα που αφορά αποκλειστικά τις αναζητήσεις των τραγουδιών από διαφημίσεις κι εκπομπές τηλεόρασης και ραδιοφώνου.   Το

Δημοσιευμένες Εικόνες

την τριτη 20/3 στο so you think you can dance στη δευτερη χορογραφια τουbootcamp επαιζε ενα πολυ ωραιο rap τραγουδι!το ψαχνω απεγνωσμενα!οποιοσ ξερει να με βοηθησει πλιζ!!!!!!!!!!!ειμαι καινουριος!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τριτη 20/3 στο so you think you can dance στη δευτερη χορογραφια τουbootcamp επαιζε ενα πολυ ωραιο rap τραγουδι!το ψαχνω απεγνωσμενα!οποιοσ ξερει να με βοηθησει πλιζ!!!!!!!!!!!ειμαι καινουριος!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Geia k pali!

1. mipos xerei kaneis pos legetai to tragoudi pou paizetai stis (kainouries) diafimiseis tou "attrativo"(<sp?)

2. ta tragoudia pou paizoun gia poli ligo xron. diastima sti maria tin asximi.bsk ena apo auta psaxno alla dn exo kanena stoixeio, apla oti moiazei me rock.

thanks

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Geia k pali!

1. mipos xerei kaneis pos legetai to tragoudi pou paizetai stis (kainouries) diafimiseis tou "attrativo"(<sp?)

«Μιχάλης Ζέης - [email protected]» happy.gif

euxaristo!

Παρακαλώ! veryhappy.gif

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

την τριτη 20/3 στο so you think you can dance στη δευτερη χορογραφια τουbootcamp επαιζε ενα πολυ ωραιο rap τραγουδι!το ψαχνω απεγνωσμενα!οποιοσ ξερει να με βοηθησει πλιζ!!!!!!!!!!!ειμαι καινουριος!!!!!!!!!!!xristina εσυ που εισαι και σαινι μηπωσ ξερεισ????????????????????

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.