Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Htan to idio kommati pou epaikse otan htan o fwths sto dromo me thn katerina?An nai prepei na tan apo coldplay,htan k auto me piano..

 

μηπως κανεις ειδε singles , τωρα πριν λιγο τελειωσε !!

 

εκει που ηταν ο περιστεροπουλος με αποστολια , που εβαλα ενα κομματι , με πιανο καταπληκτικο το εχω ακουσει και σε αλλα επεισοδια singles αλαλ και σε ταινιες !!!

 

ποιο ειναι ?>??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφημιζεται ενα ποτο.Το σκηνικο λαμβανει χωρα σε ενα υπαιθριο μπαρακι το καλοκαιρι.Ξεκιναει με σιγανο beat και καταληγει σε απολυτο dance κομματι,ενω ο barman στηβει λεμονακι στο ποτηρι.Ποιο ειναι το τραγουδι μπορει να βοηθησει κανενας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφημιζεται ενα ποτο.Το σκηνικο λαμβανει χωρα σε ενα υπαιθριο μπαρακι το καλοκαιρι.Ξεκιναει με σιγανο beat και καταληγει σε απολυτο dance κομματι,ενω ο barman στηβει λεμονακι στο ποτηρι.Ποιο ειναι το τραγουδι μπορει να βοηθησει κανενας?

 

αυτο μου θυμιζει το bacardi, μηπως λες αυτο? :confused: αν ναι ειναι το bacardi mohito song

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Htan to idio kommati pou epaikse otan htan o fwths sto dromo me thn katerina?An nai prepei na tan apo coldplay,htan k auto me piano..

 

 

 

oxi δεν ειναι coldplay ειναι μια κλασικη θεικη μελωδια , ορχηστρικο ,, ? ? ποιο ειναι σιγουρα καποιος το ξερει ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια και χαρά σας !

1) Την Πέμτη και Σάββατο (Ε) στο so you think you can dance, όταν χόρεψε η Λίζα ακούστηκε το Wild Horses αλλά δεν βρήκα αυτήν την εκτέλεση που μοιάζει με της Jewel (piano acoustic) αλλά δεν είναι. Καμιά ιδέα κάποιος ??? sample

 

2)Και ένα update για ένα τραγούδι από την σειρά Μαργαρίτα. έχω sample

 

Εύχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μου θυμιζει το bacardi, μηπως λες αυτο? :confused: αν ναι ειναι το bacardi mohito song

 

Αυτο ειναι ευχαριστω!Μονο που ειναι "Mojito".Εφαγα τον κοσμο και τελικα το βρηκα ως Bacardi Mojito song.thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* Διαφήμιση Vodafone CU A LOT, με ταινιάκι που έχει γυριστεί εκτός Ελλάδος και ένα κομμάτι που λέγεται Caramella.

 

* Trailer του Mega για το τούρκικο σήριαλ, έχει ένα dance κομματάκι που δεν έχω ιδέα τι είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

* Διαφήμιση Vodafone CU A LOT, με ταινιάκι που έχει γυριστεί εκτός Ελλάδος και ένα κομμάτι που λέγεται Caramella.

 

/quote]

 

 

Αυτό θα ρωτούσα τώρα.Σίγουρα λέγετε έτσι;;Ωραιά...

Λέει κτ με caramella....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς ποιο κομμάτι παίζει στη διαφήμιση της SEAT με το σκίουρο που ανεβαίνει πάνω στο γόνατο του τύπου και του λέει για τις δόσεις;;; Είναι σχετικά πρόσφατη διαφήμιση... Έχω φάει τον κόσμο και δε το βρίσκω με τίποτα!!! Ελεήστε...

Σας δίνω και το σχετικό link στο youtube. Όσοι μπορείτε δώστε 27'' από το χρόνο σας μπας και βγάλουμε άκρη... ευχαριστώ! http://www.youtube.com/watch?v=3_rnppC6igM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...