Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ωρε παιδιά!!!!!!!

Μήπως ξέρουμε πως λέγεται το τραγούδι της διαφήμισης που συμμετέχει ο Παναγιώτης Γιαννάκης... (έκανα search)!! ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα ωρε παιδιά!!!!!!!

Μήπως ξέρουμε πως λέγεται το τραγούδι της διαφήμισης που συμμετέχει ο Παναγιώτης Γιαννάκης... (έκανα search)!! ???

 

Της vodafone δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της vodafone δεν είναι;

 

Καλησπέρα ωρε παιδιά!!!!!!!

Μήπως ξέρουμε πως λέγεται το τραγούδι της διαφήμισης που συμμετέχει ο Παναγιώτης Γιαννάκης... (έκανα search)!! ???

 

weezer- perfect situation :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βάση με τα τραγούδια διαφημίσεων ανανεώθηκε σήμερα από τη MariaTs. και τον Founes. happy.gif

 

Ευχαριστούμε πολύ και τους δυο τους για την πολύτιμη βοήθειά τους με αυτήν τη χρήσιμη λίστα! veryhappy.gif

 

Μπορείτε με ένα απλό search (CTRL+F) να βρείτε το τραγούδι που ψάχνετε! happy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαούρτι Silouet // Marsheaux - Pure

 

Χε χε! Πρόλαβες την ερώτηση!!

Απλά επειδή έσπαγα το κεφάλι μου για την original version του τραγουδιού (που το χω ακούσει? που το χω ακούσει?) απλά να δώσω την πληροφορία ότι η πρώτη εκτέλεση είναι από Lighting Seeds (για όποιον ενδιαφέρεται...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδάκια, θέλω να κάνω ενα τελείως διαφορετικό request αυτή τη φορά είναι κάτι που έχω φάει μεγάλο σκάλωμα...

 

Ξέρει κανείς την δασκάλα χορού στην διαφήμιση του ΔΕΛΤΑ daily ???

 

Προσοχή! Δεν ψάχνω το track, την κοπελίτσα ψάχνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδάκια, θέλω να κάνω ενα τελείως διαφορετικό request αυτή τη φορά είναι κάτι που έχω φάει μεγάλο σκάλωμα...

 

Ξέρει κανείς την δασκάλα χορού στην διαφήμιση του ΔΕΛΤΑ daily ???

 

Προσοχή! Δεν ψάχνω το track, την κοπελίτσα ψάχνω...

 

Λοιπόν, αν λέμε για την ίδια διαφήμιση, πρέπει να είναι μια που ήταν και σε κάποιο fame story δασκάλα χορού ή κάτι τέτοιο και τώρα τελευταία έμαθα πως διαδάσκει στο τμήμα θεατρικών σπουδών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου στο Ναύπλιο. Ή ότι θα πάει να διδάξει..

Αν μάθω κάτι από αυτόν που μου το είπε θα σου πω:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια ψαχνω εδω και κατι χρονια τον τιτλο ενoς τραγουδιου το οποιο ειχε ακουστει και στη σειρα "Εισαι το ταιρι μου", στην εξης σκηνη.Στο τελευταιο επεισοδιο της σειρας ο χαρακτηρας με το ονομα παναγιωτης γεμιζει ενα περιστροφο και ολη αυτη τη διαρκεια παιζει ενα κομματι. Αυτο ειναι και το κομματι που ψαχνω.Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Genaside II - New Life IV The Hunted

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδάκια, θέλω να κάνω ενα τελείως διαφορετικό request αυτή τη φορά είναι κάτι που έχω φάει μεγάλο σκάλωμα...

 

Ξέρει κανείς την δασκάλα χορού στην διαφήμιση του ΔΕΛΤΑ daily ???

 

Προσοχή! Δεν ψάχνω το track, την κοπελίτσα ψάχνω...

 

 

xmmm... katalava poia les...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kati asxeto... o paragwgos autos (pou legame) akoma na apokalupsei to tragoudi ths Vodafone... kai malista sthn istoselida tous to exoun grapsei "sunthimatika" caramela - caramela...

edw to exei mathei olo to internet!!!!

 

 

(eimai polu kakos?????!!!!):twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρόσφατα έχουν αρχίσει να διαφημίζουν τη σειρά "Φίλοι για πάντα" με ένα καινούριο τραγούδι (όχι το Gavin DeGraw - I Don't Want To Be). Ξέρετε ποιό έιναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kati asxeto... o paragwgos autos (pou legame) akoma na apokalupsei to tragoudi ths Vodafone... kai malista sthn istoselida tous to exoun grapsei "sunthimatika" caramela - caramela...

edw to exei mathei olo to internet!!!!

 

 

(eimai polu kakos?????!!!!):twisted:

 

Μόνο με τους κακούς...

Μπείτε τώρα και εσείς στην ιστιοσελίδα του και διαδώστε το. Άντε να πούμε με τον κάθε κομπλεξάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδάκια, θέλω να κάνω ενα τελείως διαφορετικό request αυτή τη φορά είναι κάτι που έχω φάει μεγάλο σκάλωμα...

 

Ξέρει κανείς την δασκάλα χορού στην διαφήμιση του ΔΕΛΤΑ daily ???

 

Προσοχή! Δεν ψάχνω το track, την κοπελίτσα ψάχνω...

Όχι και κοπελίτσα, Κοπελάρα και μάλιστα παντρεμένηεδώ και ενάμισυ χρόνο η Χριστιάνα Μαλισιανού !!!

 

Και για να γυρίσουμε σε on topic, Μήπως άκουσε κανείς το τραγούδι από την διαφήμισή των γυαλιών ηλίου CARRERA ??? στο ΕΤ3 την είδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αν λέμε για την ίδια διαφήμιση, πρέπει να είναι μια που ήταν και σε κάποιο fame story δασκάλα χορού ή κάτι τέτοιο και τώρα τελευταία έμαθα πως διαδάσκει στο τμήμα θεατρικών σπουδών του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου στο Ναύπλιο. Ή ότι θα πάει να διδάξει..

Αν μάθω κάτι από αυτόν που μου το είπε θα σου πω:-D

 

χμ... και για να μπω εκει χρειάζεται πανελλήνιες κι έτσι? χμ...

οπως και να χει μια βολτίτσα στο Ναύπλιο θα την πάω!:-D

 

xmmm... katalava poia les...

Δεν πιστεύω να εισαι ανταγωνιστής???:evil:

 

Όχι και κοπελίτσα, Κοπελάρα και μάλιστα παντρεμένηεδώ και ενάμισυ χρόνο η Χριστιάνα Μαλισιανού !!!

Χριστίνα εεεε??? χμ... με κυνηγάει τελευταία το όνομα... λες να είναι η τυχερή?

Όσο για τον γάμο δεν μασάω... ακόμα και η θρησκεία μας μέχρι τρεις λέει τους κάνουμε.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...