Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα την διαφήμιση για το Opel Zafira. Το τραγούδι που ακούγεται είναι το γνωστό 'Walking On Sunshine' όχι όμως με την ερμηνεία από τους Katrina and the waves που το γνωρίζουμε. Ακουγόταν αντρική φωνή. Έμοιαζε λίγο με του Bono. Γνωρίζει κανείς πια είναι αυτή η εκδοχή; :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΣΟΣ παιδια!!!! τραγουδι απο τη τελευταια διαφημηση για κάτι παιδικες τροφές "ΓΙΩΤΗΣ", δεν ειναι popακι, μελωδικο είναι, με νανουρισμα μοιαζει περισσοτερο, γι αυτο και το θελω, χαζευει η μπεμπα μολις τ'ακουει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το κομμάτι τίτλων της σειράς του ΑΝΤ-1 'Σ'αγαπώ για πάντα' και πριν κάνα 2 χρόνια του 'Σ'αγαπώ μ'αγαπάς' του Mega;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia gnwrizei kaneis to tragoudi apo thn kaivourgia diafhmhsh ths Volkswagen Jetta ?

 

Δες και άκουσε τις διαφημίσεις από εδώ. Λέει στο κουτάκι κάτω τίτλους καλλιτέχνη και τραγουδιού. Αν δεν είναι αυτό πες μου, γιατί δε την έχω δει τη διαφήμιση εδώ. ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

man_with_no_name είδα λίγο πριν μια διαφήμιση αυτοκινήτου αλλά δεν πρόσεξα ποιο ήταν, αλλά ακουγόταν το: Two Princes - Spin Doctors. Aυτό να είναι άραγε; b95.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den einai auth h diafhmhsh.auth pou lew egw einai enas tupos me thn kopela tou se ena jetta pou kanei kontres(peripou) sta fanaria mazi me enan allon tupo me jetta kai h kopela koitaei me aporia.pisteuw na katalabes me thn perigrafh.euxaristw pantws

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια.Όπως είχα πει ψάχνω το τραγούδι που παίζει στις διαφημίσεις της Q-Telecom.Επίσης ψάχνω τα σήματα αρχής στις ειδήσεις της ΝΕΤ.Θέλω,επίσης και τα σήματα του Mega Channel που έπαιζαν το 1989-1999 στο κανάλι (τα πρώτα)και τα σήματα από τις ειδήσεις του Mega.Γεια και χαιρετίσματα σε όσους γιορτάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

Μήπως κάποιος ξέρει να μου πει αν γνωρίζει το κομμάτι που παιζόταν χθές στην σειρά του Παπακαλιάτη "Δυο μέρες μονο". Λέω για αυτο που έπαιξε προς το τέλος, για αρκετή ώρα 2-3 λεπτά και είναι ορχιστρικό (βιολί και πιάνο νομίζω).

Γενικά το έχω ξανακούσει αρκετές φορές αλλα δεν ξέρω ποιο είναι.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...