Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά συνεχίστε την καλή δουλειά. Μπορεί κανείς να βοηθήσει; :confused: Ψάχνω εδώ και πάρα πολύ καιρό την μουσική από το τρέιλερ μιας σειράς του ΑΝΤ1 που έπαιζε πέρυσι. ("Στον 'Ηλιο του Αιγαίου"). Από τότε το έχω ξανακούσει και σε τρέιλερ του "Αν μ'αγαπάς" http://www.sendspace.com/file/n2rcxz Το έχω ηχογραφήσει, όποιος θέλει ας ρίξει μια ματιά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά , μπορεί κάποιος να μου πει πια είναι η μελωδία με την κιθάρα ,που ακούγεται στην διαφήμιση της ΔΕΛΤΑ με το μοσχαράκι που περιπλανιέται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia edo kai kairo psaxno gia to tragoudi tis xsetika prosfatis diafimisis tis on telecoms.........exo kanei search me olou tou typou ta onomata pou tha mporouse to tragoudi na eixe alla den exo brei tipota.....sas parakalo as mou pei kapoios pou na kserei pos legete to tragoudi....gia tin diafimisi deite edo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις το τραγουδι των τιτλων του Rebelde way?Το τραγουδι ειναι μια μεταφραση του original στα ελληνικα,αλλα το κανονικο ειναι στα ισπανικα και το τραγουδανε οι Erre way.Αν καποιος εχει ιδεα...Ευχαριστω!

Α!Και στο χθεσινο so you think you can dance,εδειξε δεν θυμαμαι ποιο ζευγαρι,ηταν παντως το πρωτο που διαγωνιστηκε.Ποιο τραγουδι (hip hop) χορεψαν?Ξερει κανεις?

 

to tragoudi legetai para cosas buenas ,sthn ellada cd ton erreway den kikloforoyn alla mporis na to vris apo to limewire i kapio allo programa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χθες ειδα την ταινια του ρουβα και ακουστηκαν αρκετα καλα τραγουδια.αν καποιος ξερει καποιο απο αυτα ας μας δωσει τα φωτα του.ααα και ωραια ταινια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geiasas, psaxnw edw kai kairo na vrw ti mousiki apo tin athlitiki Kyriaki.

Den exo katholou stoixeia pou kai pws! :(

Mipws kserei kaneis?

 

Sas eyxaristo para poly.

 

Την μουσική αυτή ξέρω ότι την έχει συνθέσει ο Χρήστος Λεοντής...τώρα χρονολογίες...ή που μπορείς να την βρείς δεν είμαι σίγουρος...αλλά ας είναι καλά το google...πάντως έχω την εντύπωση πως είναι μόνο για την εκπομπή και υπάρχει μόνο το συγκεκριμένο απόσπασμα....

 

btw...έκανες search ;;;....ίσως και να βρείς κάτι παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mηπως ξερει καποιος τουσ τιτλουσ των ελληνικων τραγουδιων που εχουν παιξει μεχρι τωρα ως εισαγωγη και στους τιτλουσ τελουσ στη σειρα της ΕΤ1 ανυποτακτεσ καρδιες-rebelde way. Η μουσικη ειναι απο τους Εrreway , αλλα τα εχουν κανει με ελληνικουσ στιχουσ μερικα και τα τραγουδαει καποιος/α . ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...