Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα θες βοήθεια φίλε μου, δίνεις ένα απόσπασμα που ακούγεται το σημείο που θέλεις. Άσε που δεν επιτρέπονται λινκς για σειρές και ταινίες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικα με καποιον που ρωτησε για το τραγουδι απο τα υπεροχα πλασματα. η τραγουδιστρια λεγεται Nathalie Cordone και ο τιτλος του τραγουδιου ειναι Hasta Siempre. Αν βρει καποιος κατι σχετικα με το τραγουδι απο το τελευταιο διαφημιστικο της Skoda Fabia , pleeeeeeeeeeeeeeease ενημερωστε μας! Βλεπω πως αρκετοι εχουμε κολλησει με το συγκεκριμενο κομματι :-D .ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω το song απο skoda παιδια βοηθεια εχω παθει κολλημα βαζω το site να παιζει ολη μερα για να το ακουω το θελω στο κινητο αντε καποιος να το βρει γρηγορα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω το song απο skoda παιδια βοηθεια εχω παθει κολλημα βαζω το site να παιζει ολη μερα για να το ακουω το θελω στο κινητο αντε καποιος να το βρει γρηγορα !!!!

 

Το καταλάβαμε ρε συ. Έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με καποιον που ρωτησε για το τραγουδι απο τα υπεροχα πλασματα. η τραγουδιστρια λεγεται Nathalie Cordone και ο τιτλος του τραγουδιου ειναι Hasta Siempre. Αν βρει καποιος κατι σχετικα με το τραγουδι απο το τελευταιο διαφημιστικο της Skoda Fabia , pleeeeeeeeeeeeeeease ενημερωστε μας! Βλεπω πως αρκετοι εχουμε κολλησει με το συγκεκριμενο κομματι :-D .ευχαριστω
.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ,αυτό ειναι που έψαχνα.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες είδε κανείς τους 31 δρόμους? Ψάχνω το κομματάκι που ακούστηκε όταν έπεφταν οι τίτλοι τέλους.

 

Νομίζω πως ακούστηκε αυτο:

 

«E.S. Posthumus - Nara»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...