Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mipos 3erei kaneis ta tragoudia pou akoustikan sto "latremenoi mou geitones" (22/11)? 1 itan otan i Liza kai o Aris itan e3o apo to sxoleio kai i Liza arnithike na girisoun mazi sto spiti... thanks in advance

 

otan i liza einai sto dwmatio kai einai stenaxwrimeni paizei to "Empty Rooms" tou Gary Moore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μας έσωσες!!!1000 ευχαριστώ εκ μέρους μου!το έψαχνα καθημερινά μανιωδώς:devil: ευχαριστώ και πάλι

 

tipota den kanei...eimai filh parepiptontos!!:-) kai elpizw na vroume kai ena diko mou kommati apo th diafhmish tou sony ericksson to deutero...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aloha! mhpws kserei kaneis poio einai to tragoudi pou akougetai sth diafhmish tou grande punto? ena italiko..

 

 

Στη διαφήμιση του Fiat με το κόκκινο αυτοκίνητο, (νομίζω είναι το Fiat Bravo), παίζει ένα ιταλικό ακουστικό κομμάτι, και είναι : ''Gianna Nannini - Meravigliosa Creatura (Acustica)'

 

Αρκετά ωραίο και σου μένει με το που το ακούς:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kserei kaneis pws legetai to tragoudi apo tin diafimisi twn goody's to link http://www.youtube.com/watch?v=ugcSKveYhjw parkatw exei tin diafimisi... den einai me ta misa swmata! to psaxnw polu kairo k kapou diavasa pws mallon exei graftei mono gia ta goody's!

euxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους! Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω χειμωνιάτικα αν θυμάται κανείς το τραγούδι από καλοκαιρινή διαφήμηση παγωτού της algida (dark chocolate νομίζω). Είναι μια μαύρη καλονή που τρώει παγωτό και το τραγούδι είναι μάλλον με αφρικάνικα λόγια...Ελπίζω να κατάλαβε κάποιος! Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα! Τα λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω το τραγούδι που έπαιζε στους τίτλους τέλους (και κατά τη διάρκεια) της σειράς "Ιστορίες από την απέναντι όχθη" στο επεισόδιο της Παρασκευής που έλεγε "I want you ...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...