Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας παιδιά και χρόνια πολλά!

Με καλοσορίζω στο φόρουμ σας και σπεύδω να ρωτήσω: γνωρίζετε το τραγούδι που παίζει στη διαφήμιση για τη σταθερή τηλεφωνία της telepassport;Τη διαφήμιση την είδα τις ημέρες του Πάσχα πρώτη φορά.Το τραγούδι το έχω ακούσει αποσπασματικά και σε ραδιόφωνο, χωρίς να γνωρίζω τίποτα παραπάνω.Μόνο που ακούγεται μια γυναικεία φωνή να λέει <<ουυυυ να να ναααα>> και μου άρεσε ηχητικά!

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει χάζεψα! Πριν λίγο το βρήκα κατά τύχη στο σκληρό μου: Didier Sinclair & DJ Chris Pi - Heavenly είναι για την ιστορία και για όποιον του κίνησε το ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και καιρό ψάχνω ένα τραγούδι απο παλια διαφήμιση της Jeans LEE -->

Robbie Bond - Naked in the sun (einai rock mou fenetai kommati)

 

den to vrisko pou8ena kai o logos--> eixe vgei palia poly palia se cd stin agglia se mikro ari8mo kai den prolave na eksaplo8ei... an kapoios edo mesa kserei kati kai to xei kai borei me kapoio tropo na mou to dosei ... 8a tou imoun eygnomon!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way.. ξέρει κανείς πως λέγεται ένα τραγούδι ψιλο-κεφάτο, που ο ρυθμός του θυμίζει κομμάτι τύπου "Easy Love" και στα φωνητικά είναι μία κοπέλα (αν θυμάμαι καλά) που επαναλαμβάνει "Can you keep it down";

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε η ΚΙΑ διαφημίζει αυτοκίνητα της VW? :roll:

 

Το ξενυχτι :roll:

Ψαχνω το τραγουδι που ειναι στην διαφημιση της KIA που ενα τζιπακι τραβαει εκτος δρομου ενα datsun-oειδες οχημα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξενυχτι :roll:

Ψαχνω το τραγουδι που ειναι στην διαφημιση της KIA που ενα τζιπακι τραβαει εκτος δρομου ενα datsun-oειδες οχημα ;)

 

Πρέπει να είναι το Yello - The Race.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...