Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισης μηπως ξερετε το τραγουδι της εμπολεμης ζωνης (επαιξε και στο πιο προσφατο επεισοδιο των singles την ωρα που ο λουκας jr πηγαινε να φυγει απο το εξοχικο της σερετη)?

Thnx in advance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, αναζητω εδω και πολυ καιρο το τραγουδι απο την διαφημιση της Honda civic hybrid για ευκολια παραθετω το link της διαφημισης στο youtube: http://www.youtube.com/watch?v=nIre6...rid/1330225842 ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα τραγουδι που το επαιζε στη διαφημιση με τα kellogs special K(σορρυ αν κανω διαφημιση)που εδειχνε μια γυναικα να προσπαθει να κουμπωσει το τζιν και το κουμπι εκσφεντονιζεται και σπαει ενα πορτατιφ.το ελεγε μια γυναικα και ελεγε κατι σαν "one way or another i'm goonna fight yeah".οποιος μπορει....

 

α και κατι αλλο.σε μια διαφημιση που λεει(ελπιζω να μην ειναι διαφημιση για ο πανεπιστημιο) BCA University Degrees για Bachelor και Master που δειχνει και παιδια που πετανε τα καπελα τους,ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει?λεει(αν καταλαβα καλα) hey we know we get better

 

εβαλα το συγκεκριμενο στιχο στο γουγλη αλλα δεν βγαζει τποτα σχετικο.ειναι επειγοπν!!!!εδω και 4 χρονια που το ακουω στη διαφημιση μου μενει μεχρι το επομενο καλοκαιρι!!!!ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα τραγουδι που το επαιζε στη διαφημιση με τα kellogs special K(σορρυ αν κανω διαφημιση)που εδειχνε μια γυναικα να προσπαθει να κουμπωσει το τζιν και το κουμπι εκσφεντονιζεται και σπαει ενα πορτατιφ.το ελεγε μια γυναικα και ελεγε κατι σαν "one way or another i'm goonna fight yeah".οποιος μπορει....

 

 

δοκιμασε Blondie - one way or another

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

α και κατι αλλο.σε μια διαφημιση που λεει(ελπιζω να μην ειναι διαφημιση για ο πανεπιστημιο) BCA University Degrees για Bachelor και Master που δειχνει και παιδια που πετανε τα καπελα τους,ξερετε ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει?λεει(αν καταλαβα καλα) hey we know we get better

[...]

 

«D:Ream - Things Can Only Get Better»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς ποιο είναι το ιταλικό τραγούδι που ακούγεται πολλές φορές στην "κλεμμένη ζωη"?

Το αντίστοιχο ελληνικό είναι το "Σε θέλω εδώ" που το τραγουδούν η Δήμητρα Γαλάνη και ο Γιώργος Καραδήμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς ποιο είναι το ιταλικό τραγούδι που ακούγεται πολλές φορές στην "κλεμμένη ζωη"?

Το αντίστοιχο ελληνικό είναι το "Σε θέλω εδώ" που το τραγουδούν η Δήμητρα Γαλάνη και ο Γιώργος Καραδήμος...

 

Καλώς ήρθες marouli.

 

«Vivo Per Lei» είναι ο ιταλικός τίτλος, από τον Andrea Bocelli σε dueto με την Helene Segara ή την Giorgia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Σόρυ που θα μιλήσω για 10η εντολή παρόλο που υπάρχει λίστα τραγουδιών που έχεουν παίξει στη σειρά, αλλά μου είναι δύσκολο να ψάξω 70+ τραγούδια για να βρω αυτό που θέλω. Λοιπόν, είχα ακούσει ένα κομμάτι, του οποίου δεν πρόλαβα να συγκρατήσω στίχους, παρα μόνο ένα a bird sings (και ούτε καν γι' αυτό είμαι 100%, μόνο το bird έχω σίγουρο 100%). Το άλλο στοιχείο είναι οτι έπαιξε ή σε ένα επεισόδιο με την Ιωάννα Παππά που σκοτώθηκε απο τον ψυχασθενή άντρα-αρραβωνιαστικό της, ή όταν έπαιζε η Βίκυ Παπαδοπούλου και τα έφτιαξε με τον πατέρα της φίλης της και τους σκότωσε στο τέλος.

Ευχαριστώ για όποια βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!

Ψαχνω δυο τραγουδια τα οποια εχω ηχογραφησει..

μπορειτε να τα ακουσετε απο εδω..

 

1. http://www.sendspace.com/file/13i952

 

2. http://www.sendspace.com/file/pknpnm

 

Δεν ξερω αν εκανα καλα που τα ανεβασα.. αλλα δεν ηξερα πως αλλιως να σας τα βαλω για να τα ακουσετε! :fear:

Ευχαριστω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...