Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει καποιος τν τιτλο τ τραγουδιου π παιζει στν διαφημιση του GRANT'S ??

 

Εδω ειναι το βιντεο :http://www.youtube.com/watch?v=qGkQ8ZUFq-0

Try a different angle - Whisky Grant's

 

ειχα ρωτησει στον best και μου ειπαν οτι ειναι του ZED ειναι Ελληνας και αυτος σοκ ! αλλα δεν μου ειπε αν ειναι σε καποια συλλογη κτλ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σας. Μήπως ξέρει κανεις το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση (trailer) του επεισοδίου Πάρης και Ελένη που ακούγεται μια σειρήνα??? Το τραγούδι είναι rnb και το τραγουδάει κοπέλα. Κάτι λέει για Let you go... Οποιος η οποια το γνωρίζει μπορεί να μου πει πως λέγεται??? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Δεν το γνωρίζει κανείς αυτο το τραγούδι???

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια ψαχνω δυο κομματια το πρωτο ακουστηκε στη σειρα του αντ1 οταν ελεγε ο τοτσικας στη μακρυπουλια να παει σπιτι του οταν θα εφευγε οκαθηγητησ απο το σπιτι της νομιζο ειναιστο τελευταιο επεισοδιο αργο κομματι και το δευετρο ακουστηκε σημερα στην εκπομπη κουσ κουσ σε video για το domino δεν εχει λογια μονο μουσικη....οποιοσ μπορει.......

 

 

-----Προστέθηκε 10/11/2008 στις 06 : 51 : 36-----

 

 

ρε παιδια sorry που ξαναγραφω αλλατο δευτεροκομματι ακουγεται και σεδιαφημιση τουαντ1 για το fame studio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ρωτησει στον best και μου ειπαν οτι ειναι του ZED ειναι Ελληνας και αυτος σοκ ! αλλα δεν μου ειπε αν ειναι σε καποια συλλογη κτλ ?

 

 

και του Johnnie walker δεν ξερω το εχει βρει κανεις το κομματι ?

http://www.youtube.com/watch?v=AYC8fTv2jp4&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες δεν ηξερα για τη παρατηρηση.οκ.λοιπον.δωστε βοηθεια.

 

στο επεισοδειο της σειρας ευτιχισμενοι μαζι οχι της βδομαδας που περασε αλλα της προηγουμενης στη σκηνη που κανουν κοπανα ο μαρκος με την ευα ακουγεται ενα κομματι που το παιζει σχυχνα και ο ροκ φμ.επειδη μου αρεσει πολυ σας παρακαλω δωστε μια βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά! Ξανά help!

 

Δείτε αυτό το Vid pl1x!

 

Ντουγλέρι και Γλεριλέα!

 

Μήπως έχει κανείς το Real τραγούδι (Ούτε ηχογράφηση απο τη σειρά, ούτε απο το YT φυσικά! :o) που το τραγουδάει ο κανονικός τραγουδιστής του να μου το στείλει??

 

Είναι λίγο κάπως ξέρω, δεν είναι αυτό το γούστο μου..Αλλα το θέλω για κάποιο λόγο αυτο το κομμάτι :P:p

 

Παλούκι σας βάζω..Εαν κάποιος το βρεί/έχει θα τον παραδεχτώ....! :shifty:

 

Thanks!

Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις , αν και το αποκλειω αν υπαρχει σε τραγουδι - ενα τραγουδακι που παιζει στην ελληνοφρενεια στο ραδιοφωνο του σκαι ...

 

 

http://www.skai.gr/master_avod.php?id=97150&cid=43346&bc=43346&lsc=2

 

στο 27.30 μποειτε να το ακουσετε και λιγο πιο πισω εχει και αλλους στιχους και γενικα το παιζει που και που τρελο γελιο !!! :cry::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά! Ξανά help!

 

Δείτε αυτό το Vid pl1x!

 

Ντουγλέρι και Γλεριλέα!

 

Μήπως έχει κανείς το Real τραγούδι (Ούτε ηχογράφηση απο τη σειρά, ούτε απο το YT φυσικά! :o) που το τραγουδάει ο κανονικός τραγουδιστής του να μου το στείλει??

 

Είναι λίγο κάπως ξέρω, δεν είναι αυτό το γούστο μου..Αλλα το θέλω για κάποιο λόγο αυτο το κομμάτι :P:p

 

Παλούκι σας βάζω..Εαν κάποιος το βρεί/έχει θα τον παραδεχτώ....! :shifty:

 

Thanks!

Maraki..

 

ΝΤΟΥΓΛΕΡΙ ΚΑΙ ΝΤΟΥΓΛΕΡΕΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Please βοηθήστε, ψάχνω τα τραγούδια από δύο σποτάκια:

1ο- από τη διαφήμιση της σοκολάτας Mars με τον τροχονόμο που κάνει τις χορευτικές φιγούρες

2ο- από τη διαφήμιση της Cosmote//What's Up call them all 600 που παίζει όμως τώρα αυτή την εποχή, μέσα στο 2008 (δεν είναι κανένα από τα παλιά της What's Up ούτε το la la mac ούτε το put your hands up for detroit), είναι μπιτάκι, δεν ακούγονται λόγια, μόνο κάτι ου ου ου

 

Please I need your help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!!ψάχνω μια διασκευή του "born to be alive" που έπαιξε στο "άγρια παιδιά' του mega stis 11/11,ήταν προς το τέλος του επισοδείου.Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...