Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 τραγουδάκια ψάχνω....Το πρώτο είναι στο τρέιλερ του ΑΝΤ1 για το Grey's Anatomy που έχει εναν κύβο και λέει εφημερεύει και μετα τις ώρες της σειράς...Συγκράτησα που λέει :Emergency....E-me-rge-ncy...Και το δεύτερο είναι στο τρέιλερ για το σημερινό επεισόδιο της σειράς...Όποιος το δει και το ξέρει ας βοηθήσει..Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα!

Μήπως ξέρει κάποιος ποιο είναι το τραγούδι από τη διαφήμιση για την κατάθλιψη με το Λαζόπουλο; Υπάρχει και εδώ η διαφήμιση: http://www.youtube.com/watch?v=ktJSv-yBpSk&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω βοήθεια!!! ξέρετε ένα τραγούδι που το λέει μια γυναίκα (ξένο τραγούδι) με χοντρί φωνή και λέει: Please don't shout....... i like me, don't shout........ please don't shoot.

έκανα ένα seasch και μου έβγαλε μια Billy Mayers αλλά δεν είναι αυτή, μάλλον αυτό που λέω είναι remix,

Βοήθεια το ψάχνω πάνω απο 2 μήνες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος μου βρει πως λεγεται το τραγουδι που παιζει κατα τη διαρκεια της εκπομπης του alter showbiz news στο backround θα τον παραδεχτς το ψαχνω πολυ καιρο τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως λέγεται αυτό το τραγούδι που παίζει στην αρχή και το τέλος βραδινής εκπομπής του love radio? :-)

 

Έχω την εντύπωση οτι είναι YANNI. Θα το ψάξω κι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διαφήμιση με ένα μωρό σε άσπρο background, όπου παίζει από πίσω ένα κομμάτι και στο τέλος η κάμερα πέφτει στο χαμόγελο του μώρου...

 

Δυστυχώς στίχους δεν θυμάμαι πολύ καλά, αλλά θυμάμαι ότι το κεντρικό μήνυμα του τραγουδιού ήταν ότι: Τίποτα δεν είναι ομορφότερο, από το χαμόγελο ενός μωρού Η τίποτα δεν είναι ομορφότερο από το χαμογελό σου...

 

Στο κομμάτι ακούγονται περισσότερο τα φωνητικά, και το λέει άντρας. Είναι σαν μπαλάντα, χαλαρό κομμάτι.

 

Αν δεν με ξεγελάει η μνήμη μου... για πάνες ήταν η διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει καποιος να μου πει ποιο ειναι το κομματι που ακουγεται στη διαφημιση της σειρας "Το κλειδι του παραδείσου" αυτες τις μερες (07-10 Δεκεμβρίου). Το εχει και στο site του ΑΝΤ1 στο τρειλερ αλλα δε λεει τιτλό. Σας παρακαλω οποιος γνωριζει κατι ας μου πει! Ευχαριστω !:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια διαφήμιση με ένα μωρό σε άσπρο background, όπου παίζει από πίσω ένα κομμάτι και στο τέλος η κάμερα πέφτει στο χαμόγελο του μώρου...

 

Δυστυχώς στίχους δεν θυμάμαι πολύ καλά, αλλά θυμάμαι ότι το κεντρικό μήνυμα του τραγουδιού ήταν ότι: Τίποτα δεν είναι ομορφότερο, από το χαμόγελο ενός μωρού Η τίποτα δεν είναι ομορφότερο από το χαμογελό σου...

 

Στο κομμάτι ακούγονται περισσότερο τα φωνητικά, και το λέει άντρας. Είναι σαν μπαλάντα, χαλαρό κομμάτι.

 

Αν δεν με ξεγελάει η μνήμη μου... για πάνες ήταν η διαφήμιση.

 

Δε ξέρω αν έχω καταλάβει καλά, αλλά μήπως εννοείς αυτό?

http://www.youtube.com/watch?v=i43fSjbEmA8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώωωωω! Να'σαι καλα! Τελειο κομματι...:-)

 

 

-----Προστέθηκε 11/12/2008 στις 03 : 13 : 19-----

 

 

@elenalda26

 

Dan Wilson-breathless

Ευχαριστωωωω!!!Να'σαι καλα! Τελειο κομματι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...