Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια και εγω ψαχμω το οναμα του κομματιου που παιζει οταν σταρ διαφημιζει την ταινια ο αλλος.. φιλε μαλλον ο φιλος εννοει το κομματι που παιζει το σταρ και οχι το soundtrack της ταινιας εκτος και αν ειναι το ιδιο .....οποιος ξερει.... εδω ειναι και το βιντεακι του treiler ειναι http://www.star.gr/tv/tainies/711/O_ALLOS_______________(THE_OTHER_MAN)ειναι το βιντεακι κατω δεξια κατω απο κει που ΄λεει διεση......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μήπως γνωρίζετε το τραγούδι της νέας διαφήμισης ΗΒΗ ? Στη διαφήμιση είναι ένα παιδί που πέφτει από ένα ποδήλατο και έπειτα οδηγεί μια βάρκα κάνοντας κουπί!Είναι ελληνικό τραγούδι και κάποιοι στίχοι λένε: "οι ρόδες που κυλάνε αλλά δεν κολλάνε" . . . "θέλει ενέργεια το κουπί για να γυρίσει και κάπου τότε το παιχνίδι ξαναρχίζει". Έχω ψάξει σε πολλά σημεία και δεν νομίζω να υπάρχει ούτε εδώ. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε, σας είμαι υπόχρεος! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια και εγω ψαχμω το οναμα του κομματιου που παιζει οταν σταρ διαφημιζει την ταινια ο αλλος.. φιλε μαλλον ο φιλος εννοει το κομματι που παιζει το σταρ και οχι το soundtrack της ταινιας εκτος και αν ειναι το ιδιο .....οποιος ξερει.... εδω ειναι και το βιντεακι του treiler ειναι http://www.star.gr/tv/tainies/711/O_ALLOS_______________(THE_OTHER_MAN)ειναι το βιντεακι κατω δεξια κατω απο κει που ΄λεει διεση......

 

Για σένα και τον azaleo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=w5SnjjEZXLk&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά .μόλις τώρα είδα στο Mega που διαφήμιζαν την σειρά 4 του παπακαλιατη.μπορεί κανείς να μου πει πως λέγεται το κομμάτι που παίζει?μια γυναικεία φωνή πρέπει να ακούγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μήπως γνωρίζετε το τραγούδι της νέας διαφήμισης ΗΒΗ ? Στη διαφήμιση είναι ένα παιδί που πέφτει από ένα ποδήλατο και έπειτα οδηγεί μια βάρκα κάνοντας κουπί!Είναι ελληνικό τραγούδι και κάποιοι στίχοι λένε: "οι ρόδες που κυλάνε αλλά δεν κολλάνε" . . . "θέλει ενέργεια το κουπί για να γυρίσει και κάπου τότε το παιχνίδι ξαναρχίζει". Έχω ψάξει σε πολλά σημεία και δεν νομίζω να υπάρχει ούτε εδώ. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε, σας είμαι υπόχρεος! :)

 

Πολλά τραγούδια έχουν δημιουγρηθεί μόνο για τις δθαφημίσεις όπως της Molto και παλαιότερα της Lacta με τον Μουζουράκη και επειδή το ζήτησε κόσμος το ηχογράφησαν. Τώρα για το συγκεκριμένο θα ψάξω και θα σου πώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,γνωρίζει κανείς το άσμα της ΔΩΔΩΝΗΣ ΠΑΓΩΤΟ,45 ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ;η πιο πρόσφατη είναι.δεν βρίσκεται με τίποτα.

 

 

Αν έχεις FACEBOOK μπες ΕΔΩ και ρώτα. Απ' ότι είδα κάποιος έχει ρωτήσει οπότε μπορείς να ενημερωθείς. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...