Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


mrFrodo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια.. εχω ακουσει πριν λιγες μερες ενα ρεμιξ του τραγουδιου "Πες του- Zan Batist" το οποιο ξεκιναει με μουσικη απο τα εξης τραγουδια: Θεε μου μεγαλοδυναμε, Η τηλλυρκωτισσα(Κυπριακο τραγουδι), Τα ριαλλια(Κυπριακο τραγουδι) και νομιζω ενα ακομη κομματι και μετα μπαινει το τραγουδι "Πες του".. το ψαχνω και δεν το βρισκω..αν κανεις το γνωριζει ας βοηθησει..ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 9,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Στη διαφημιση του θετρικου "Δειπνο ηλιθιων", παιζει ως ηχος κλησης στο κινητο ενος πρωταγωνιστη ενα πασιγνωστος ρυθμος. Εχει κανεις υποψη του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

γεια χαρά παιδιά! :) 

στο επεισόδιο του 68 Κων/νου και Ελένης στο 34:34 please αν ξέρει κανείς το τραγούδι, γιατί δεν το βρίσκω στο Shazam. Κάποιο γνωστό beatάκι των 90's θα είναι, αλλά δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
2 ώρες πριν, IanSerton είπε

Eh.. με συγχωρείτε.. Μόλις είδα την νέα διαφήμιση της INTERSPORT --> 

 και δεν μπορώ να βρώ το τραγούδι.. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;;;

Το ιδιο ψαχνω κι εγω.Το μονο που καταφερα να βρω ειναι οτι ο τραγουδιστης ειναι ο elephant phinix αλλα το κομματι δεν μπορω να το βρω.

Πολυ πιθανο να ειναι μονο για την διαφημιση...

Τρελο κομματακι παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδιά! Ψάχνω το μουσικό σήμα έναρξης της εκπομπής "Η Πρώτη Σελίδα" της ΕΡΑΣΠΟΡ που ξεκινάει καθημερινά από Δευτέρα ως Παρασκευή στις 12:00 το μεσημέρι. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι σύνθεση του Jean Michelle Jarre αλλά δεν μπορώ να βρω τον τίτλο του κομματιού. Καμιά βοήθεια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotia είπε

Στείλε τους μήνυμα και μάλλον θα σου απαντήσουν ζωντανά.Σε άλλη εκπομπή είχε ρωτήσει κάποιος για κάτι παρόμοιο.

Μπα, το δοκίμασα κι αυτό αλλά τίποτα… Δεν προλαβαίνουν λένε να διαβάσουν όλα τα μηνύματα… Έχω στείλει και email πρόσφατα αλλά και εκεί απάντηση καμία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2018 στις 7:06 ΜΜ, Ferris4 είπε

Γεια σας παιδιά! Ψάχνω το μουσικό σήμα έναρξης της εκπομπής "Η Πρώτη Σελίδα" της ΕΡΑΣΠΟΡ που ξεκινάει καθημερινά από Δευτέρα ως Παρασκευή στις 12:00 το μεσημέρι. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι σύνθεση του Jean Michelle Jarre αλλά δεν μπορώ να βρω τον τίτλο του κομματιού. Καμιά βοήθεια; 

Αν είναι εύκολο, ηχογράφησέ το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια :) μηπως γνωριζουμε απο που ειναι αυτο το κομματι πιανο; ειναι σχετικα γνωστο γιατι το εχω ακουσει σαν "στοκ" μουσικη σε ρεπορταζ δημοσιογραφικων εκπομπων

http://youtu.be/qjLGGEC40-o

ζητω συγνωμη αν εχει ξαναγινει ερωτηση γι' αυτο, αλλα ειναι αδυνατο να ελεγξω 600 σελιδες :|συζητησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...