Προς το περιεχόμενο

epilogi modem


jimbrav

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Katarxin koita to kainourgio na exei ethernet port (pleon pistevw ola exoun) kai syndese to PC me to modem mesw ethernet kai oxi me usb.......

Arketa kollimata ofeilontai se usb drivers..........

Tha synistousa kapoio montelo ZYXEL (EXW to 651)...........to exw mesw LAN ws gateway, kai paizei ADIAKOPA apo September 2004 mexri simera.........(ektos kai an pesei to revma i exei problem o Provider i o OTE):::))))))))))))))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 520 exei ethernet port alla exw akousei genika oti kollaei.Egw eixa in a box kai twra phra to 520 mias pou ekana nea energopoihsh,8a to dokimasw kai 8a pw entypwseis.Pantws ta zyxel einai kalo alla kala logia lene kai gia to usr.Des poio se symferei kalytera kai xtypa to!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geia xara paidia. Thelw kai'gw tin apopsi sas kai idiaitera mia pio empeirh gnwmh.Exw to Jetspeed 520 kai mou'xei bgalei thn psyxh!!!Exw ADSL 512 kai ayto to ''modem/router'' einai thewrw gia klwtsies....! Kolaei synexeia kai to epidiorthonw me reset(???)Den kserw an kanw kala...??? Meta exw parathrisei oti katebazei kanonika......mexri na ksanakolhsei! An mporei kapoios na me diafwtisei... Eyxaristw poly a priori!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geia xara paidia. Thelw kai'gw tin apopsi sas kai idiaitera mia pio empeirh gnwmh.Exw to Jetspeed 520 kai mou'xei bgalei thn psyxh!!!Exw ADSL 512 kai ayto to ''modem/router'' einai thewrw gia klwtsies....! Kolaei synexeia kai to epidiorthonw me reset(???)Den kserw an kanw kala...??? Meta exw parathrisei oti katebazei kanonika......mexri na ksanakolhsei! An mporei kapoios na me diafwtisei... Eyxaristw poly a priori!!!

 

 

to idio provlima eixa kai egw kai pira ena usr 9106 kai vrika tin igia moy!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exaristw jimbrav gia thn apanthsi!!!Tha to meletisw kai tha sou pw....!Den mou les gia ta NetGear exeis akousei katholou?????Exeis apopsi????Na sou pw epishs, oti eixa prin PSTN grammi kai den exw to 520i alla to 520! Eyxaristw a priori!!!Oxi oti to 520i den kollaei.........!Eisai eyxaristimenos m'ayto to modem-router?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia eyxaristo !

exo vrei ena d-link 504 etoimoparadoto .kserei kaneis an aksizei?

poylietai sta 100 eyro.

ναι το DSL-504

ADSL Router with 4 Built-in Switched Ports ειναι οκ.

Για την τιμη δεν ξερω.

χαρακτηριστικα εδω(http://www.adslguide.org.uk/hardware/reviews/2001/q4/dlink_dsl504.asp)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exaristw jimbrav gia thn apanthsi!!!Tha to meletisw kai tha sou pw....!Den mou les gia ta NetGear exeis akousei katholou?????Exeis apopsi????Na sou pw epishs, oti eixa prin PSTN grammi kai den exw to 520i alla to 520! Eyxaristw a priori!!!Oxi oti to 520i den kollaei.........!Eisai eyxaristimenos m'ayto to modem-router?????

 

gia net gear den xero!

me to 9106 eimai poli eyxarestimenos! kamia sxesi me to 520i.

to kalo einai oti me to analogo flasharisma doyleyei kai gia pstn kai me isdn!!!

ayta poy kikloforoyn stin xwra mas einai gia annex a (pstn).

alla poli eykola flashsarontai kai gia isdn opos ekana kai ego.

sta forums toy adslgr.com tha vreis polles plirofories!!!

ayta!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το DSL-504

ADSL Router with 4 Built-in Switched Ports ειναι οκ.

Για την τιμη δεν ξερω.

χαρακτηριστικα εδω(http://www.adslguide.org.uk/hardware/reviews/2001/q4/dlink_dsl504.asp)

 

se eyxaristo alla epeleksa telika to usr 9106.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia net gear den xero!

me to 9106 eimai poli eyxarestimenos! kamia sxesi me to 520i.

to kalo einai oti me to analogo flasharisma doyleyei kai gia pstn kai me isdn!!!

ayta poy kikloforoyn stin xwra mas einai gia annex a (pstn).

alla poli eykola flashsarontai kai gia isdn opos ekana kai ego.

sta forums toy adslgr.com tha vreis polles plirofories!!!

ayta!!!!!!!

 

 

 

S'eyxaristw poly! Tah koitaksw gia usr 9106!!! Eyxaristw kai gia thn apantisi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...