Προς το περιεχόμενο

Alcatel Speedtouch 510


NeCrOmAnCeR19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sinithos ola ta modem to exoun auto .px zyxel,jetspeed,cisco.apla mpes sto modem pigene sto advance kai sigoura tha breis kati na se boithisei.den exo mazi mou to manual gia na sou po akribos.meta apo ton makrino ipologisti xtipas tin wan ip kai oxi tin lan ip kai mpeneis mesa me to username kai password pou exeis balei.an den exeis balei tote dose dioti se kapoia montela to remote management einai anixto apo default kai exei anixtei kai topic gia auto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iparxei kapios tropos na to diaxirstw mesw internet apo allo ipologisth

 

kai giati na to kaneis ayto?

 

 

 

edit: ok, poulino με εξέπληξες. Αντι να δώσεις μια απάντηση στο ερώτημα ΤΟΥ, ή στο ερώτημά μου, δημιουργησες αλλο ένα. γιατι ρωτάς, γιατι ρωτάει.

(εσυ γιατι ρωτάς, γιατι ρωτάω, γιατι ρωτάει; :grin: )

 

Les na einai diaxirisths diktiou kai ton parexhghsa. ais8anomai typseis. de 8a koimh8w to brady

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bre paidia giati rotate giati na to kanei auto??????gia na to zitaei exei kapoio logo.poli to theloun auto idika diaxiristes diktion gia na mporoun na kanoun remote opoiadipote allagi thelei.ante tora na pareis ton ipalilo px pou den xerei kai na tou peis rithmise me consola to cisco.entaxei tha pesoun kai oi 2 apo to parathiro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw eimai diaxeiristis diktiou .. kai xreiazetai na anoigokleino kapies portes analoga me kapoies peristaseis .... Ep' aftou tha ithela na mou peite an iparxoune epakriveis vhmata gia to pws mporei na ginei afto ... kathws logo fortou ergasias ... den iparxei kairos gia na psaxoume diafora .... Thanks for all :):):):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pisteyuo oti pano apo 5 lepta den tha xriasteis gia na deis an mporeis na kaneis remote management apo default i na psaxeis to modem gia na deis pou ine.ine aplo modem kai sinithos to remote management ine xexoristi katigoria.den exo kai mprosta mou speedtouch gia na sou po.mporei kai apo default na einai open.ena link pou exei polla http://www.speedtouch.net.nz/st530.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...