Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oti pezei pezei file mou alla to pos pezei einai to thema. Ola sto low kai isos kanena sto medium kai auto pou tha blepeis de kserw kata poso tha sou aresi..........

Distixos to game idika gia internet oi apetiseis tou einai ligaki ipsiles gia na mporis na peksis aneta kai na to euxaristitheis :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 549
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προς τον φίλο radeon9700, επειδή τελευταία γράφτηκα στους [GR-OF'] τους ρώτησα και μου είπαν ότι ήσουν μέλος της ομάδας τους σε αυτούς τους αγώνες και πολλοί από τα μέλη της τωρινής σου clan.

 

Gia na katalabeis ti kompleksikos pou einai o [gr-off]para einai file mou ekane BAN olous tous HEAT xoris kanenan logo apo ton server tous :). Fenete enoxlouse pou tous skotoname ? de tous aresoun oi mapes mas? :razz: den eixe kati kalitero na kanei??? tha se gelaso :) Etsi katapatise tous kanones tis omados me to na kataxrasti to admin tou kai klasika kaneis de tha kanei tipota :) giati oi perisoteroi kanones einai gia mostra gia tous pros ta eksw na dixnoune ti sobari omada kai kala einai omws elaxistes fores efamozonte. Etsi leitourgoun oi GR-OFF kai meta sou leei giati exoun bgalei kako onoma kai exoun parapona stous public servers tous :)

Me alla logia file mou lipame alla de tha mporesoume na peksoume mazi :)

Kai pali kali tixi me ton kopmpleksiko kai loser ipodiikiti sou :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalispera se olous..

Eimai o [GR-OF]Para.Ekeinos o "kopmpleksikos" "pou kataxrastike tin idiotita tou " kai ekane BAN ola ta melh twn Heat apo ton Server twn GR-OF''.

Den eixa skopo na simetexw olo auto to kairo kai na mpw stin diadikasia na grafw , na katigorw , kai paralila na diafimizw tin omada mou gia dio poli vasikous logous.

Prwta apo ola giati exw aksioprepeia kati pou spanizei stis meres mas kai deuterob dioti theorw pws to Gaming opws allwste simainei apo mono tou einai xara kai diaskedasi...

Ennoies pou o Dim i alliws Radeon den tis exei..Loipon akou Dim. I opws alliws se lene..kathise paikse kai diaskedase me to bf2..kanto me aksioprepreia..giati emeis stin dikia mou tin omada prwta apo ola paizoume gia to kefi mas..ftiakse tin omadoula sou kai esi kai perna wraia..giati ektos apo mikra paidia tis dimosieuseis sou tis diavazoun kai megaloi..kai ginese rompa otan enw mas katigoreis ,meta mpaineis ston server mas kai paizeis mazi mas..edw kai 25 meres peripou..

Opoios kai an itan stin thesi mou kai eixe ton stoixeiwdi sebasmo pros ton eauto tou kai tin omada tou tha ekane to idio akrivws pragma...ti itan auto?

Na zitisei eugenika prwta apo ta dio alla meli tis omadas sou na figoun kai meta otan mpikes esi kai apo esena,,alla fenere den diabazeis ta minimata stin othoni giati akoma perimenw na apantiseis......:))

Telospantwn den thelw na makrigorw..kai oute na mpainw se tetoies diadikasies...giati to theorw an mi ti allo xamilou epipedou...alla distixws anagkazomai..

 

Ean oloi ekanan auto pou orizei i leksi GAMING tote ola tha itan pio wraia..Emeis stin omada mou auto prospathoume ..

 

Euxaristw polu

 

Giannis Konstanopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ “φίλε” Radeon9700/Dim, βλέπω δεν έχασες χρόνο για άλλη μια φορά ;-)

 

Θα ήθελα να σε ενημερώσω πως η πράξη του [GR-OF]Para (το GR-OF με ένα F, τόσο καιρό και δεν έμαθες :-P ) ήταν κοινή απόφαση των μελών του BF2. Και πριν το κάνει αυτό έστειλε αρκετά μηνύματα που σας παρακαλούσε να φύγετε (να λέμε λοιπόν τα πράγματα όπως είναι, γιατι ήμουν εκεί).

 

Έχουμε μιλήσει στο Teamspeak, και πιστεύω να ξέρεις πως σε εκτιμώ γιατί με είχες βοηθήσει αρκετά, όλα αυτά λοιπόν δεν δείχνουν τον άνθρωπο με τον οποίο είχα μιλήσει, αλλά ένα μικρό παιδάκι, το οποίο δεν έχει άλλο να κάνει παρά να ασχολείται με μικρότητες. Άλλωστε και στο παρελθόν είχες μπει στον server και είχες παίξει και δεν σε είχε ενοχλήσει κανεις. Να ξεκινάς και να κατηγορείς όμως από ένα post στο οποίο κάποιος ρωτάει αν υπάρχουν Ελλήνικές ομάδες BF2 το θεωρώ πολύ “ώριμο” :confused: .

 

Μπορεί οι GR-OF να μην ανταποκρίνονται στις προσδοκίες σου και όπως πολλών άλλων. Αυτό είναι δεκτό, κατανοητό και σεβαστό και ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Από κει και πέρα όμως υπάρχουν και άλλοι οι οποίοι θεωρούν, καλώς ή κακώς, πως στους GR-OF, έχουν βρει μερικούς φίλους…

 

h**p://www.greekopforces.gr/forum/viewtopic.php?t=2533

 

και υπάρχουν στιγμές (έστω και λίγες αν θες) που περνάνε καλά είτε στο gaming…

 

gaming.jpg

 

Είτε στο partying…

 

partying.jpg

 

 

 

Γι’αυτό πήρα το θάρρος και απάντησα τώρα ενώ τα post τα έχω δει εδώ και ημέρες. Θεωρώ ότι το συγκεκριμένο site είναι σοβαρό καθώς το έχω και σαν homepage, και δεν θα ήθελα να μετατραπεί το συγκεκριμένο topic σε flame HEAT vs GR-OF.

 

Θα παρακαλούσα λοιπόν τους ADMIN να αφήσουν το post μου για λίγο για να το δεις και έπειτα αν θέλουν να το διαγράψουν.

 

 

 

Σου εύχομαι από βάθος καρδιας οι HEAT να είναι η τέλεια Clan (και το εύχομαι ειλικρινά αυτό γιατί είναι αρκετά άτομα εκεί που από λίγο που έχουμε μιλήσει παλαιότερα μου έχουν αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις), και να μην αντιμετωπίσει ποτέ προβλήματα.

 

 

 

Υ.Γ.> 1.Είναι κρίμα να χαρακτηρίζεις κομπλεξικούς ανθρώπους τους οποίους δεν γνωρίζεις και δεν έχεις μιλήσεις μαζί τους, και κυρίως όταν αυτοί δεν είναι παιδάκια (δεν μιλάω για τις στιγμές που είναι μπροστά στο Monitor :lol: ), αλλά έχουν κάποια ηλικία.

 

2. Ζητώ συγγνώμη από όλους τους ανθρώπους του INSOMNIA για αυτή μου την παρέμβαση, πιστεύω όμως ότι ο καθένας θα έκανε το ίδιο στην θέση μου. Ευχαριστώ για την κατανοηση και υπομονή σας.

 

 

 

Με εκτίμηση,

Zenko

post-24723-129062924382_thumb.jpg

post-24723-129062924383_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kata arxin me to idio account grapsate 2 atoma :) giati re pedia eukolo einai na kanete kai deutero logariasmo. Tora gia na baloume ta pragmata stin thesi tous, to deutero F to exw kai bold apo katw nomiza tha to katalabeis to "asteio". Tora den nomizw sto post na katigorisa esena file mou oute nomizw na eipa tipota anakribes :) Ean i alitheia ponaei kai gia auto bgalate ta apotelesmata kai prosblithikes den fteo egw. Apo ekei kai pera iparxoun 2500 ranked server to oti mpenw na peksw mazi sas simeni pos den exw autosebasmo? !!! eleos diladi. Malista mpenw kai 25 meres? kita na deis eixa kai pc me dsl sto eksoxiko mou 15 meres pou piga kai de to xero..... ektithese file mou para prosexe ti les :) 3-4 fores exw oles kai oles.

Tora sto ban... apantisa file mou ean de to ides den fteo egw, kai signomi epidi den ides pos apantisa rixnis ban se olous mas? !!!! me alla logia esi poi theoris ton eauto sou sobaro atomo me autosebasmo les oti de kaname tipota aprepo ston server o opios anikei stous GR-OF apo oti grafei sto welcome message alla epidi eixes "prosblithi" apo osa diabases apo mena ekrines sosto na xrisimopiisis tin eksousia sou kai na riksis ban se oli tin omada twn HEAT Auto malon einai to GAMING opws to orizeis esi.

Ksanaleo den exw tipota me sena kai me kanenan apo tous GR-OF tora giati to pires prosopika de katalabenw sto finale esi den isoun stin doiikisi tou game otan ekanan tis ittes.

 

Tora pros gia ton zenko :)

File mou kamia prothesi den eixa na grapsw edw apla to kanw giati to kseris kalitera apo mena oti ta posts sto forum ton GR-OF gia tetious logous ginonte delete gia na min disfimite i omada. Gia tou logou tou allithes o GHOSTRIDER ekane 4-5 posts ta opia sbistikan mesa se xrono recor. Tora file mou den katigorisa kanenan sas to ksanaleo rotisan gia kapia elliniki clan me kalous pextes kai eipa dite ta apotelesma tous stous agones kai krinete. Ksanaleo ean kati pou eipa einai PSEMA na mou to ipodiksete kai amesos tha to sviso kai tha zitisw signomi.

Gia na telionoume kai na min prizoume allo ta members tou insomnia :) egw milisa me ton lord opou tha sas metaferi tis apopsis mou :) sto xeri sas einai na teliosi edw i pareksigisi kai na sinexisoume opws palia pou lei kai o zenko na pezoume mazi to pexnidi pou mas aresi :). File mou kai emeis exoume kapia ilikia os gnoston :) kai epidi exi kai o para perimena megaliteri sobarotita ek merous tous apo to na ferthi san aniliko.

Photos egw den bazw giati den exw tin ekgrisi twn melwn :) episis einai akopso na tous blepis na ksekokalizoun ta paidakia !!!!

 

Auta na zitisw kai gw signomi apo ta members tou insomnia gia ta last posts alla mono edw mporouse na ginei mia sizitisi xoris na pesi delete.

 

Filika DiM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deja Vu

 

...ανά εξάμηνο περίπου, διαβάζω ένα παρόμοιο flame που έχει σχέση με τους GR-OF, σε διαφορετικό κάθε φορά παιχνίδι, σε διαφορετικό forum και με διαφορετικά άτομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζητησω συγνωμη και εγω που θα βγω εκτος θεματος αλλα οπως ειπωθηκε πιο πανω ειναι το μονο μερος που μπορω να γραψω και να το δουν και οι ενδιαφερομενοι χωρις να γινει delete.

 

Παίζω AA και CSS καποιο καιρο σε ξενα σερβερ και δεν ασχοληθηκα να δω τι γινεται με τις ελληνικες ομαδες παρα μονο προσφατα. Βλεποντας σε ενα forum διαφημιση για τους GR-OF που ελεγαν για μια οργανωμενη ομαδα κτλ. ειπα να κοιταξω το forum τους (μιας και πιστευα οτι το forum ειναι ενας καλος τροπος να κρινω την ποιοτητα μιας ομαδας, κατι το οποιο οπως καταλαβα απο εκει δεν ισχυει τελικα).

 

Αφου εκανα περιπου 5-6 posts, παρατηρησα την επομενη φορα που μπηκα οτι δεν μπορουσα να κανω login και οτι εξαφανιστηκε ενα απο τα posts μου οπου ρωτουσα την IP του honor server τους για το AA (την οποια δεν βρηκα να αναφερεται πουθενα, αν και ισως απλα να μην εψαξα αρκετα καλα). Μιας και δεν ηξερα τοτε τι ειχε συμβει αποφασισα να ξανακανω account και να ρωτησω μηπως ηταν καποιο bug του forum, γιατι μου φαινοταν αδιανοητο να με εχουν κανει ban και να εχουν σβησει και το συγκεκριμενο post χωρις να ασχοληθει να απαντησει κανεις (εστω και με ενα "Ψαξε καλυτερα"), αν και αυτη τη φορα αποφασισα να τραβηξω 1-2 screenshots για καθε ενδεχομενο (που να φανταστω οτι θα τα χρησιμοποιουσα τελικα). Οταν πηγα να ξαναδω ειχε εξαφανηστει το topic που ζητούσα βοηθεια να καταλαβω τι συμβαινει και παρατηρησα οτι το post μου που ρωταγα για την IP ειχε γινει split από το υπόλοιπο topic και ειχε μεταφερθει στο OFF-TOPIC/FLAMES forum και του ειχαν προσθεσει τιτλο The_Ungly_One SPAMMER η κατι τετοιο :shock: με ενα post ενος admin να λεει οτι ειμαι spammer και οτι με απομακρυναν :shock: χωρις εγω φυσικα να ξερω τιποτα!

 

Μετα απο αυτο και βλεποντας τα posts εδω να ειναι σχετικα με τους GR-OF αποφασισα να παραθεσω τα screenshots με το "spam" τα οποία οδηγησαν στο ban προς κριση ολων, ωστε να φανει το τι συμβαινει τουλαχιστον στα forums τους (μιας και δεν γνωριζω τι συμβαινει στην ιδια την ομαδα και δεν θα ηθελα ουτε να μαθω).

 

Screenshot 1:

s13bl.th.jpg

Το συγκεκριμενο topic εχει σβηστει τελιως απο το forum και μπορει ευκολα να το διαπιστωσει καποιος πηγαινοντας στο URL που φαινεται.

 

Screenshot 2:

s20hh.th.jpg

Το συγκεκριμενο topic υπαρχει ακομα αλλα το δικο μου post εχει γινει split και εχει παει στο OFF-TOPIC/FLAMES forum με τιτλο The_Ungly_One Spammer η κατι τετοιο.

 

Ποτε δεν ελαβα ΚΑΜΙΑ προειδοποιηση η απαντηση παρα μονο deletes(ουτε καν locks) και bans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο φιλε μου ειναι που λενε διακρισεις!Αν εχεις θεση "εξουσιας" μπορεις και παιρνεις αποφασεις χωρις να ρωτας.Τουλαχιστον στο insomnia ο admi πιστευω πως κρινει πρωτα και μετα κανει ban.Τοσο καιρο εχω δει πολλα.Υπομονη και μην μασας.Λεγε οτι θες αρκει να μην προσβαλεις τους υπολοιπους χρηστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic] Τί το ψάχνεις τώρα φίλε...

 

demeniomada4mw.th.jpg

Αυτά πρίν λίγους μήνες...

 

Πρίν λίγα λεπτά ο clanleader μου ανέφερε στο forum τους οτι παίκτης τους cheatαρε στο AA Το post αμέσως μεταφέρθηκε σε restricted area.

 

Τί να πείς...

[/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά πρίν λίγους μήνες...

ΧΑΧΑΧΑ!!! ΑΧΑΧαχ...

 

Πολύ γέλιο...

 

Πάντως εγώ που είχα γραφτεί στο φόρουμ τους, δεν μου είχαν δείξει σημάδια κομπλεξισμού κτλ... (βέβαια δεν συναναστράφηκα και πολύ... δεν έχω άποψη)

 

Αλλά λόγο αυτής της μιλιταριστικής (και οχι αληταριστικής, δεν έχω δει κατι τέτοιο) νοοτοροπίας δεν θέλησα να γραφτώ για gaming....

 

Πάντως έχουν και καλές αρχές πχ δεν επιτρέπουν άσχημη γλώσσα, βρισιές, μπινελίκια κτλ την ώρα του παιχνιδιού. Ελπίζω να το εφαρμόζουν...

 

Οφφ τοπικ...

 

ΥΣ

Το αρνητικό της ομάδας τους είναι ότι- ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ CALL OF DUTY SERVER :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena me xalase afto: i militaristiki glwssa. allo o stratos allo mia game-clan. nomizw oti tous kanei perisotero kako para kalo. mporoun na exoun kanones kai na periorizoun tin "alitheia" stis "seires" tous (pws leme "gia tis palio-seires"? :D) dixws militarismo. kata ta alla, to oti xanoun den leei tipota, isws na min einai iparxoun kaloi paiktes sta paixnidia afta, isws na einai etsi i fisi tou gaming stin ellada. twra oso gia tis fotos sto forum... no comment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...