Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 549
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Basika einai kalokairi kai einai telios xalara :). Sinithos mazeuomaste 5 atoma alla paizoume se ranked servers. Apo Septebri tha arxisoume sobara san omada to game.

Tora kathe Tetarti kai Kiriaki to bradaki kitame na pezoume ston server mas kathos erxonte kai alla members pou den exoun agorasei akoma to game opws emeis kai opws katalabenis mporoun na pezoun mono se patcharismenous servers :)

Kalokairi rulez file mou pios oreksi gia games :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalokairi rulez file mou pios oreksi gia games

Nταξει μερικοι το περιμένουν πως και πως για να ηρεμίσουν απο διαβάσματα κτλ και να παίξουν κάνα παιχνίδι....

Εμένα πάντως χειμωνας ή καλοκαίρι το ίδιο μου κάνει....

 

Σχετικά με το Β2 τι να πω? Με έχει ψοφήσει αυτό το παιχνίδι!!!! Είναι πολύ σπαστικό... ότι σετινγκς και αν βάλω τα frames παιζουν απο 80-20,25 .... πανω κάτω συνέχεια... ειδικά στις πίστες με 64 παίκτες άστα να πάνε.... Έχω δοκιμάσει χιλιάδες συνδιασμούς στα settings του παιχνιδιού.... μέχρι και σε παράθυρο δοκίμασα να το παίξω σε 800χ600 με High Set. αλλά δεν είχε καμιά διαφορά απο 1024 High Set.....

 

Τελικά τα έβαλα όλα LOw σε 1024 με 2χAΑ και τωρα τουλάχιστον είναι σταθερο (σχετικά).. δεν πέφτει κάτω απο 50 και συνήθως είναι σταθερό στο 60-70....

 

Ρε παιδιά υπάρχει κανείς στο Insomnia που να το παίζει με όλα full 2χΑΑ 2AF σε 1024 τουλάχιστον και να μην έχει διακιμάνσεις του στυλ από 80 σε 20 frames????

Υπάρχει κανείς???? Μπάαααα!!!!!

 

Εσείς σε τι settings to παίζεται και σε τι μηχάνημα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχω ξενερώσει τελείως.....

 

Το μετάνιωσα που το πήρα το κολοπάιχνιδο.... περίμενα ότι θα ήταν γεμάτο προβλήματα αλλά έλεγα ότι θα βγεί μαζί και κάνα Patch και θα είμαστε οκ....

 

Σκεφτείτε το πριν το αγοράσετε... έχει πολλά bugs είναι ασήκωτο.... και πυκνά συχνά δεν μπορείς να συνδεθείς στον account server της koloEA..... όπως τώρα δηλαδή...

 

Έλεος . Μιλάμε για πολύ μούφα η δουλειά που έχουν κάνει... Το έχουν πετσοκόψει το παιχνίδι....

 

Κρίμα...

 

ΥΓ

Πάντα έλεγα πόσο άχρηστοι είναι στην ΕΑ. Μιλάμε για βούρλα ρε παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego exo mia Asus 6600gt kai enan athlon amd 64 sta 3200+, me 1GB ram kai to paizo se analisi 1024x768 me ola sto full kai exw stathera 80fps.Pantos ta palia BTF eixan kapoio stil, auto mou fainetai ligo antigrafi diaforwn titlwn, me tin prosthiki tou multiplayer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego exo mia Asus 6600gt kai enan athlon amd 64 sta 3200+, me 1GB ram kai to paizo se analisi 1024x768 me ola sto full kai exw stathera 80fps.

 

????? 80F σταθερά??? Δηλαδή αν γύρω σου είναι πχ 5, 6 άλλοι παίκτες (ή bots) κάνα δυο οχήματα και περνάει και κανα ελικόπτερο από πάνω συν τα εφέ, σκόνες καπνοί κτλ δεν πεφτει το frame rate σου?????? Έχεις ΑΑ και ΑF ανοικτα???

 

Το παίζεις online ή μόνο single? Μάλλον για single μιλάς έτσι δεν είναι???

 

Γιατί και μένα στο single καλά πάει (σχετικά) αλλά σε multiplayer έχω αυτές τις διακυμάνσεις... οι οποίες πολύ πιθανό να ωφείλοντε και στην σύνδεση που έχω (384)... και να μπουκώνει όταν υπάρχουν αρκετοί παίκτες...(αν και μπορεί να έχω καλό πινγκ) τι να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Basika kai gw den exw problima mia xara pezi to game me tin 6600gt mou. Tora xtes ypirxe ena problima me tin EA kapioi brikan kolpo kai kseklidosan ola ta opla kai mexri na klisoun tin tripa kai na epanaferoun ta opla se olous itan kapies ores down o account server gia proti fora, egw den ksanaeixa problima panta empena kanonika. Apo kei kai pera me to 1.01fixed ta polla problimata lithikan den exei pagomata kolimata ktl ktl kai genika pezei mia xara. Teli augoustou apo oti anakoinosan tha bgi i 1.03 patch opou tha diorthoni kapia problimata kai tha exei kapia alages sxetika me to pos pernoume pontous.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστε για αυτό μου ήταν κλειδωμένο το όπλο που είχα ξεκληδώσει (πριν φάει το κόλλημα kai δεν μπάινει) με τόσο ιδρρώτα και αίμαι (και δάκρυα)....??? ( το shotgun της κλάσης του μηχανικού..τι πήγα και ξεκλήδωσα ε; )

 

Εγώ πάντως με P4 sta 3.0Ghz (533) kai 2giga ram kai x800xt AGP den mou paizei kai toso kala!! Diladi exw apisteytes diakimanseis sto frame rate. Kai o opologistis einai ka8aros... oute internet den mpainw me auton to ypologisti.....

Kai tin karta tin pira prin 1 mina.....gia na paizw B2..... :(

 

Πάντως συνεχίζει να κρασάρει καμιά φορά. Αλλά στο MP menu λύθικε το πρόβλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

????? 80F σταθερά??? Δηλαδή αν γύρω σου είναι πχ 5' date=' 6 άλλοι παίκτες (ή bots) κάνα δυο οχήματα και περνάει και κανα ελικόπτερο από πάνω συν τα εφέ, σκόνες καπνοί κτλ δεν πεφτει το frame rate σου?????? Έχεις ΑΑ και ΑF ανοικτα???

 

Το παίζεις online ή μόνο single? Μάλλον για single μιλάς έτσι δεν είναι???

 

Γιατί και μένα στο single καλά πάει (σχετικά) αλλά σε multiplayer έχω αυτές τις διακυμάνσεις... οι οποίες πολύ πιθανό να ωφείλοντε και στην σύνδεση που έχω (384)... και να μπουκώνει όταν υπάρχουν αρκετοί παίκτες...(αν και μπορεί να έχω καλό πινγκ) τι να πω?[/quote']

 

Σαφως και μιλαμε για single player, ακομη και οταν γινεται χαμος (πχ 2 ελικοπτερα, 2 τανκ και καμια 10αρια bots).Για Ιντερνετ δεν το συζηταμε με την κακομοιρα την 56K μου... :-? :-? :-?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφως και μιλαμε για single player, ακομη και οταν γινεται χαμος (πχ 2 ελικοπτερα, 2 τανκ και καμια 10αρια bots).Για Ιντερνετ δεν το συζηταμε με την κακομοιρα την 56K μου...

 

Οπότε για αυτό το Frame rate σου είναι σε καλή κατάσταση. Το multi κομμάτι μου δημιουργεί εμένα πρόβλημα. Οι 16 παίκτες είναιο λίγοι για να ζορίσουν το μηχάνημα...

Τέλος πάντων.... ορίστε ένα benchmark για Β2

 

http://www.amdzone.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=145&page=1

 

http://www.theinquirer.net/?article=23893

έχει διακυμάνσεις ή μου φαίνετε????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχει βγει το 1.2 πατσακι και ειναι για κατεβασμα

 

ενδιαφερομαι σοβαρα για clan στο bf2 να φτιαξουμε καμια ομαδα να τρελαθουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Nomizw pos me ATI to bf2 exi kapia problimata..... de kserw apo pleura apodosis emena oi filoi mou kanoun logo oti einai sketika skotino se kapia simia ..... os gnoston diafimizi tin NVIDIA to game ara tha pezi kai kalitera ekei :)

 

den isxyei panta auto...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...