Προς το περιεχόμενο

linksys


nikkeii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια χαρα.

 

Μολις εγινα κατοχος ενος linksys WAG54G. Εκανα μια μηνιαια συνδρομη στην forthnet και η γραμμη ειναι ετοιμη απο τον οτε. εχω καποιες αποριες και θα ημουν ευγνωμων αν με βοηθουσατε. προσπαθησα να συνδεθω και με το καλωδιο και ασυρματα και δεν τα καταφερα. ο υπολογιστης βρηκε το μοντεμ μια χαρα αλλα ηταν αδυνατον να συνδεθω στο δικτυο. εχω την εντυπωση οτι για αυτο φταιει το οτι το πριζακι που εχω για την τηλεφωνικη γραμμη ειναι παλαιου τυπου(δεχεται καλωδιο σαν αυτο μιας οποιαδηποτε ηλεκτρικης συσκευης). ετοιμαζομαι να το αλλαξω με ενα καινουργιο με 2 εξοδους για να μπορω ν α χρησιμοποιω και το τηλεφωνο και το μοντεμ. υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησει προβληματα αυτη διπλη πριζα? η γραμμη που ειχα ηταν ptsn. εχετε υποψη σας καποιο site που να αναφερει καποια βασικα πραγματα συνδεσης μοντεμ στην τηλεφωνικη γραμμη για ασχετους σαν εμενα?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε ενα search στο forum, και θα βρεις αναλυτικοτατους οδηγους εγκαταστασης, και ρυθμισεων.... αλλα και στη σελιδα της forthnet εχει οδηγο εγκαταστασης... καλη επιτυχια, το linksys ειναι καταπληκτικο! Με γεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...