Προς το περιεχόμενο

sites με ελληνιδες?


lazaross

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

mikaha to en logo link pou edoses einai diko mou upload se kapoio site. to insomnia den epitrepei na dinoume links me tetoiou eidous periexomeno. to iliko poy eina se auto to link, einai k o logos poy ekleise to kwtsos.net k to kwlos.net ara einai k paranoma. pou sinepagetai oti to ligotero pou tha fas einai merikes meres ban apo tous moderators. gia to diko sou kalo protimotero tha itan na sviseis to link kai na afiseis tous xristes na pane apo monoi tous ekei. min pareis ban xoris logo.

 

 

εχει πολύ δίκιο !! πράγματι είναι δικό του !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an htan toso eukolo re sy tha to eixa vrei....afto to videaki to eida prin kamia vdomada....akousa gia ena allo omws ... :D

sth selida leei oti prepei na eisai melos gia na to katevaseis....an ennoei afto to videaki tote ok toxw...

Αυτο εννοει προφανως, δεν εχει βγει βρωμα για κατι αλλο. Αυτα με τις μλκιες μονο για μελη τα θεωρω πολυ αισχρα για να κονομησουν μερικοι. Λες και ειναι δυσκολο να το βρεις σε DC, emule κλπ. Τελος παντων, αρκει που υπαρχουν τα παλικαρια που το βγαζουν free και για μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και είμαι καιρό insomniac, μόλις τώρα πήρα είδηση αυτό το ποστ. Λίγο πριν κλείσει το http://greekcelebs.maisonx.com/ κατέβασα όλο το site με έναν offline brownser στον σκληρό μου δίσκο. Είναι περίπου 1,4GB. Υπάρχει τρόπος να το ανεβάσω κάπου για να γίνει shared????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και είμαι καιρό insomniac, μόλις τώρα πήρα είδηση αυτό το ποστ. Λίγο πριν κλείσει το http://greekcelebs.maisonx.com/ κατέβασα όλο το site με έναν offline brownser στον σκληρό μου δίσκο. Είναι περίπου 1,4GB[/b']. Υπάρχει τρόπος να το ανεβάσω κάπου για να γίνει shared????

 

 

http://rapidshare.de/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν και είμαι καιρό insomniac, μόλις τώρα πήρα είδηση αυτό το ποστ. Λίγο πριν κλείσει το http://greekcelebs.maisonx.com/ κατέβασα όλο το site με έναν offline brownser στον σκληρό μου δίσκο. Είναι περίπου 1,4GB[/b']. Υπάρχει τρόπος να το ανεβάσω κάπου για να γίνει shared????

 

kane paketa me tis fwtos ana gunaika as poume i ana oti allo 8es kai sumpiese ta me winrar

 

to ka8epaketo kanto meta upload se kapoion apo autous tous free hosts:

rapidshare.de

megaupload.com

sexuploader.com

mytempdir.com

slil.ru

sendspace.com

turboupload.com

axifile.com

hyperupload.com

getfile.biz

depositfiles.com

webfile.ru

file2share.biz

rapidupload.com

yourfile.org

yourfilehost.com

filehd.com

mooload.com

scambia.com

filepost.ru

justupit.com

simpleupload.de

audiofind.ru

yourfilelink.com

files.to

savefile.com

filebest.ru

freefileupload.net

4shared.com

netload.us

uploading.com

f-forge.com

 

 

ifolder.ru

oxyshare.com

filecloud.com

datenklo.net

zshare.net

filefactory.com

filespace.ru

badongo.net

easy-sharing.com

upload2.net

hemenpaylas.com

up-file.com

rapidshare.fr

uploadyourfiles.de

quickdump.com

megashares.com

box.net

takdata.com

bonpoo.com

share.am

recfile.com

speedyshare.com

free-transfer.de

paylas.com

come2store.com

ultrashare.de

rapidsafe.de

rapidshare.ru

filecache.de

shareua.com

up.spbland.ru

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή όλο το project είναι όπως ήταν ανεβασμένο στο server, είναι δύσκολο να χωριστεί ανά γυναίκα γιατί μία γυναίκα μπορεί να είναι σε περισσότερους από 1 φάκελο, οι οποίοι είναι ονομασμένοι με αριθμούς. Λέω να το χωρίσω σε καμιά 20-αριά κομάτια πακεταρισμένα σε .rar . Νομίζω ότι έτσι ελαχιστοποιώ την ανάμιξή μου και θα πάρετε το project ακριβώς όπως το original. Και μετά με τη βοήθεια ενός webserver στο pc του ο καθένας θα ξαναζήσει το όνειρο!!!!!!

Ελπίζω να καταφέρω να το ανεβάσω όλο σε καμιά εβδομάδα. Περιμένετε για post των links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πρεπει να βρεθει οπωσδηποτε!!! ενα password γαι μελος στο paparazzigr.tv.To site ειδικα στο κομματι των big brother videos(Σουηδια,Τσεχια κ.τ.λ) πρεπει να χει πολυ 'ομορφα΄ πραγματα!Κοιταξτε το και θα καταλαβετε.Οποιος βρει ας στειλει,,,Thanks!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πρεπει να βρεθει οπωσδηποτε!!! ενα password γαι μελος στο paparazzigr.tv.To site ειδικα στο κομματι των big brother videos(Σουηδια,Τσεχια κ.τ.λ) πρεπει να χει πολυ 'ομορφα΄ πραγματα!Κοιταξτε το και θα καταλαβετε.Οποιος βρει ας στειλει,,,Thanks!!!

 

min psaxneis gia kwdikous sto paparazzi, bes sto forum tou exp0sed.com kai katevase ta videos free (rapidshare links)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ola auta ta links me big brother souidia , australia kai loipa, ta exo dei sta ellinika sites pou kikloforoun links rapidshare. oloi tous anamasane ta links tou eksoterikou. min gineste members k plironete lefta tsampa. to mono pragma pou aksizei na ginetai melos, einai to rapidshare. tipota allo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...