Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδεσ.που μπορω να βλεπω αν μπαινουν καινουργια παιχνιδια για κ750ι, & αν ξερει καποιοσ καλεσ σελιδεσ για να μπαινω απο κινητο?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ,ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΡΟΣΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ Κ750Ι ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙΜΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ 43 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ+ΕΒΡΟΛΥΩΜΑΙ.(ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ,ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΑΡΟΠΟΛΙΤΕΣ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βοηθεια.....

εχω το κ750ι με δωρεαν ιντερνετ και θελω αν ξερεις καποιος να μου πει πως γινεται και αν γινεται να το συνδεσω με η/υ και να καταβαζω τραγουδια βασικα αυτος ειναι ο σκοπος μου,κατι διαβασα για το myphone explorer αλλα δεν καταλαβα τη ακριβως κανει αυτο το προγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα .

 

Δοκίμασες το MidpX και δεν δουλεύει ?

Στο δικό μου και σε άλλα δυο PC δουλεύει άψογα , το μόνο του μειονέκτημα είναι οτι δεν υποστηρίζει 3D .

 

 

Ok paidia ta katafera. kapoio la8os prepei na ekana . mia xara doulevei twra . sry paidia. Btw me voleye polu .thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia exw ena theme apo to opoio mou aresei poly h prwth eikona(desktop)kai katholou to ypoloipo...yparxei tropos na krateisw mono thn prwth eikona?

exw to w810i mporei kapoios na mou pei giati afou to xesindesw eite apo to pc souite eite apo to myphone explorer meta prepei na kane restart gia na ksanasyndethei?

 

για το δεύτερο δεν ξέρω αλλά για το πρώτο είναι πανεύκολο... το περνάς στο pc του αλλάζεις την κατάληξη .thm σε .rar και κρατάς ότι θέλεις από μέσα... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ,ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΡΟΣΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ Κ750Ι ΚΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙΜΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

 

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ 43 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ+ΕΒΡΟΛΥΩΜΑΙ.(ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ,ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΑΡΟΠΟΛΙΤΕΣ)

 

Μην ακούω τέτοια και χρειάζομαι ακόμα 315 μέρες......τρελαίνομαι....σε παρακαλώ........

ΥΓ: κανένα βύσμα παίζει?

 

Και για να μην βγω off topic...Κόκκινη πρόσοψη? απο ότι ξέρω δεν υπάρχουν προσόψεις για το k750....εκτός αν βρεις καμμία αυτοσχέδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλος τη βυσμα να υπαρχει αν ειχα βυσμα κουφοβουνο (εβρο) θα ειμουνα αλλα τωρα περιμενω μεταθεση γιατι 1300 χιλ. μακρυα απο το σπιτι σου δεν λεει!!!οχι υπαρχει κοκκινη προσοψη την ειχα δει σε μια ιστοσελιδα που εψαχνα για τη αλλο?για δωρεαν παιχνιδια,εκει το ειδα και γα..ει αν μπει στο google εικονες και γραψεις κ750ι red θα καταλαβεις.σε ποια μοναδα (κεντρο) εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kαλη σας μερα παιδες η μερα δεν ξεκινησε καλα στο διδυμοτειχο,ενα αυτοκινητο μπηκε μεσα σε μια καφετερια και καταλαβαινεται........ τ.π.

ηθελα να σας κανω μια ερωτηση αυτη η σελιδα http://maestro.intramail.ru/files/java/index.php?page=1&sort=date

 

γιατι δεν δουλευει αυτη ηταν η καλυτερη και ηθελα να τα μαζεψω ολα,αν ξερει καποιος αυτη τη σελιδα να μου την στειλει σας παρακαλω στο pro10....

ευχαριστω......... καλο υπολοιπο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...