Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για κοιταξτε και αυτη http://www.iphone-forum.org

με αγαπη...........................................

 

πιο ευκολα

http://www.iphone-forum.org/forumdisplay.php?s=&daysprune=&f=183

 

Πρέπει να είσαι μέλος για να δεις την σελίδα.:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιδί δεν λέει το τελευταίο μοντέλο το P990 που κάνει 600+

 

λέει το πρότελευταίο που δεν το έχουν πλέον στα καταστήματα... P910i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλος τη βυσμα να υπαρχει αν ειχα βυσμα κουφοβουνο (εβρο) θα ειμουνα αλλα τωρα περιμενω μεταθεση γιατι 1300 χιλ. μακρυα απο το σπιτι σου δεν λεει!!!οχι υπαρχει κοκκινη προσοψη την ειχα δει σε μια ιστοσελιδα που εψαχνα για τη αλλο?για δωρεαν παιχνιδια,εκει το ειδα και γα..ει αν μπει στο google εικονες και γραψεις κ750ι red θα καταλαβεις.σε ποια μοναδα (κεντρο) εισαι?

 

Τώρα είμαι στο 625 Τ.Π. ΚΕΝ-ΕΚΕ για εκπαιδευση σαν οδηγος....καμμία σχέση βέβαια η εκπαίδευση...είναι σαν τις βολές...αν περιμένει κανείς να μάθεις να ρίχνεις με οπλο με το να ρίξεις 5 φορές στη ζωη σου...καλύτερα να μην πάμε για πόλεμο καθόλου..φύλαγε τον κ___ να έχεις τον μισό....

Τέλος του μήνα φεύγω για το 79 ΑΡΜΕΘ (η ήταν ΛΑΤΕΘ?) στο Ηραίο της Σάμου...ακουσα κάτι για 15 μέσα 1 εξω στην καλύτερη και ....αναμένω όπως ο γέροντας τον θάνατο....

 

Έριξα μια ματια για το κόκκινο κ750 και το βρήκα σε κάτι αλλοδαπά site ...μάλλον θα είναι κάποια μετατροπή απο κάποιους και αποφάσισαν να το δώσουν απο δω και εκεί...δε νομίζω να είναι official...αν το ξανακοιτάξεις θα βρεις site να πουλάνε την πρόσοψη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νευρα μου μαγκες sos πειτε μου αν γνωριζεται καμια καλη σελιδα για κατεβασμα metal μουσικης γιατι τα αλανια την κλειδωσαν την http://www.metalunion.org που ηταν οτι καλητερο για μενα οποις ξερει ας κανει το καλο........ευχαριστω...........................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ μπορείς να στραφείς και σε p2p ή torrents αν έχεις λίστα με καλλιτέχνες και ξέρεις τι ψάχνεις γενικά... ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι. Πήρα το Κ750i και ετοιμάζομαι τώρα να πάρω μια κάρτα. Είδα λοιπόν στο πρώτο post ότι κάποιες είναι formaρισμένες "λάθος" με αποτέλεσμα αν τις κάνεις format να μπορείς να πιάσεις τη διπλάσια σχεδόν χωρητικότητα.

Μπορείτε να μου πείτε κάποια που σίγουρα ισχύει αυτό?

Στα 512 MB και 1 GB κατά προτίμηση.

όχι ΄τιποτα άλλο, αν ισχύει γιατί να μην το εκμεταλευτώ? ;)

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...