Προς το περιεχόμενο

Ο,τι χρειάζεστε για το K750i+W800i+K700i+D750i, θα το βρείτε εδώ


migel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για χαρα..πηρα προσθες το κ750ι κι εχω μερικες αποριες..

1.Μπορει να απενεργοποιηθει ο ηχος που ακουγεται οταν βγαζω μια φωτογραφια?

2.Οι ηχοι στο κινητο μου δεν ακουγονται πολυ δυνατα(σε σχεση με αλλα κινητα).. Εχω τερμα την ενταση αλλα ειναι απογοητευτικα χαμηλος.. Επισης οταν ακουω ηχογραφημενους ηχους κι εχω δυνατα την ενταση κανει αρκετο θορυβο το ηχειο του κινητου..φταιει το κινητο μου για ολα αυτα η ειναι φυσιολογικο?

3.Το firmware τι ειναι ακριβως? Κατι σαν προγραμμα αναβαθμισης? Που μπορω να το βρω και τι ακριβως βελτιωνει στο κινητο?

4.Η μπαταρια εχω την εντυπωση πως τελειωνει πολυ γρηγορα..Εφτασε στο 50% μονο με μιση μερα χρησης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1. nai...pata tin # sinexomena

 

4.gia tis protes 4 fotrisis einai fisiologiko... asto na kanei 3 apoforiseis kai meta 8a dis tin kanoniki diarkia.,...

 

 

den ginetai tipota file gia ton hxo ths fwtografias..den yparxei oute stis epiloges apenergopoihshs.. yparxei periptwsh na mhn to xei h dikia mou syskevh?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den ginetai tipota file gia ton hxo ths fwtografias..den yparxei oute stis epiloges apenergopoihshs.. yparxei periptwsh na mhn to xei h dikia mou syskevh?

 

Απλά δεν το έψαξες. Κλείσε τον ήχο με το κουμπί της δίεσης (#).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

αγόρασα πριν λίγες μερες ενα K750i

θα ήθελα λίγο τα φώτα σας.

Κάποια παιχνίδια που έχς κατεβάσει που τα περνάω; στο phone memory ή στο memory stick; και σε ποιό directory.

Επίσης 3demo που έχει μέσα το κινητό απο την vodafone καθώς και ενα παιχνιδάκι που κατέβασα απο το vodafone live, δεν μπορώ να τα βρώ με τιποτα απο τον file borwser ή το MyPhoneExplorer.

 

Όλα αυτά οφείλονται σε πιθανό "κλείδωμα" απο τη vodafone;

Av ναι πώς μπορώ να "ξεκλειδώσω" το κινητό μου;

 

thanx in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

αγόρασα πριν λίγες μερες ενα K750i

θα ήθελα λίγο τα φώτα σας.

Κάποια παιχνίδια που έχς κατεβάσει που τα περνάω; στο phone memory ή στο memory stick; και σε ποιό directory.

Επίσης 3demo που έχει μέσα το κινητό απο την vodafone καθώς και ενα παιχνιδάκι που κατέβασα απο το vodafone live, δεν μπορώ να τα βρώ με τιποτα απο τον file borwser ή το MyPhoneExplorer.

 

Όλα αυτά οφείλονται σε πιθανό "κλείδωμα" απο τη vodafone;

Av ναι πώς μπορώ να "ξεκλειδώσω" το κινητό μου;

 

thanx in advance

 

bazis to paixnidi ston fakelo Άλλος kai meta apo eki patas egkatastasi kai epilegis se poion fakelo thes na gini i egkatastasi......

 

gia afot pouy les me periptosi kseklidomatos dn ksero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά οφείλονται σε πιθανό "κλείδωμα" απο τη vodafone;

Av ναι πώς μπορώ να "ξεκλειδώσω" το κινητό μου;

 

thanx in advance

Προφανως να το πας σε ενα καταστημα Sony Ericsson να στο ξεκλειδωσουν να αλλαξει και αυτο το βρωμερο :mrgreen: μενου της vodafone!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς εννοώ για κλείδωμα τον εφαρμογών.

Αυτό εχει να κάνει αποκλειστικά με το VL firmware που έχει το κινητό;

Μπορεί να μου επιβεβαιώσει κανεις τα 750 με VL όντως κολλάνε και αργούνε πολυ περισσοτερο σε σχέση με τα unbranded 750;

Yπάρχει τρόπος να κανω unbrand ενα καινούτιο 750 (CID49) μόνος μου (χωρίς κόστος)

Άν οχι το κανει οποιοδήποτε κατάστημα σε service SE γιατι είμαι σε επαρχειακή πόλη ή πρεπει να κοιτάξω για davinciteam;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...