Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

lol

devil_will_cry sou apantaw edw giati to allo topic einai gia eidiseis.

 

Egw eimai eristikos? ok.

Pare to COD ( san auto tou x360 ) kai valto sto PC sou se 1920x1200 kai ola sto full. An paikseis me 60fps na mou to peis ki emena na parw PC san to diko sou. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizw pws o slay i alla paidia apo dw mesa , pou katexoun to athlima kalytera , mporoun na sou to eksigisoun kai me perissoteres leptomereies.

 

To x360 , kai pio dynato hardware exei , kai panta ta paixndia tou tha trexoun apsoga giati tha einai grammena gi auto kai mono!

 

Antitheta to pc , tetoies analyseis ( anw tou 1280x1024 ) tha dyskolevetai na tis deiksei , kai otan vazoume AA kai AF ktl ... asta na pane.

 

Exw mia 24ara DELL sto PC kai enan kainourgio 4400+ X2 kai vlepw tin diafora kathe mera ;)

 

gi auto sou lew , mi ta sygkrineis mono apo auto pou eides stin othoni sou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ayth h synantish xbox live gamers moy fernei sto myalo mia palia tainia to revenge of the nerds.... kati tetio moy fernei sto myalo

 

Εχεις και μυαλο?Ουαου!Πηγαινε συνδεσε τα πεθαμενα PS2 σου αγορακι μου με τη γειτονισα να παιξετε τις κουμπαρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Devil,πονεμενος εγω,ειναι λιγο δυσκολο να ειμαι...Ασε τις ειρωνιες και δεξου τη πραγματικοτητα.Ενημερωσου λιγο πριν ποσταρεις οτιδηποτε,μην κανεις ακυρα σχολια του τυπου "το DOA4 ειναι μετριοτατο..."

 

Και ειναι παγκοσμιως γνωστο,πριν καν κυκλοφορησει το 360 οτι "τα γραφικα του και τη δυναμη του θα τα απολαυσεις μονο σε High Definition τηλεοραση."

 

Μην κλεγεσαι λοιπον οτι δεν παιζει καλα στο μονιτορ του PC σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eiπαμε Αυτο Το Τοπικ Ειναι Μονο Για Ειδησεισ.

 

Αντε Ξεκολατε. Βαρεθηκα.

 

Moderator Παρε Σε Παρακαλω Καποια Μετρα Μην Γινει Και Αυτο Το Τοπικ Οπωσ Το Αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den diafwnw oti den tha trexei toso kala alla ta grafika toy tha einai poly anwtera apo ta antistoixa toy 360. megalh diafora prosexa sto nfs opoy leipoyn polla apo ta efe toy pc.telospantwn den exei nohma ayth h syzhthsh.

Τα καλύτερα γραφικά από όλες τις εκδόσεις τόσο στο COD2 όσο και στο NFS τα έχει η έκδοση για το xbox360.

Όχι ότι έχουν καμία τρελή διαφορά αφού είναι ports και launch games , αλλά καμία σχέση με αυτά τα άκυρα και παραπλανητικά που γράφεις.

 

EDIT:Το μόνο που μπορεί να σου δώσει το pc είναι μεγαλύτερο AF και εάν έχεις ρίξει τρελά λεφτά για κανένα sli τέρας μπορείς να βάλεις και μεγαλύτερο AA από το 4Χ που θα είναι το στάνταρ για τα 360 games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ayth h synantish xbox live gamers moy fernei sto myalo mia palia tainia to revenge of the nerds.... kati tetio moy fernei sto myalo

Ασε τις ειρωνιες κατα μέρος...και μην ξεχνάς τι έγινε στο τέλος της ταινίας!

 

Predatorkill ανέβασε τίποτα φωτογραφίες απο την συνάντηση να δούν τι χάσανε όσοι δεν ήρ8ανε! (λες κ ήρ8α εγώ... )

 

Οι διαφορές στα γραφικα στο ΝFS k CoD2 ειναι πολύ μικρές ανάμεσα σε ένα δυνατό PC κ στο 360. Oι διαφορές στην τιμή όμως είναι τεράστιες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bale poy soy leei kamia foto na gelasei to xeilaki mas.loipon gia na teleiwnoyme prwton me kanenan sas den exw kanena problhma den sas xerw allwste. twra ama goustarete eseis na mazeyeste osoi paizete xbox live kai na milate dikaiwma sas apla emena moy fainete asteio anti na pas gia kanenan kafe me kanena filo h filh soy na pas na milas gia xbox. kai predatorkill oyte me sena exw problhma apla me enoxlei ligo ayth h eparsh poy se diakatexei. den xerw an to antilambanese. twra tha kathomastai na tsakwnomaste gia mia konsola?eleos. mhn ta pairnete ola proswpika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον δεν εχεις καταλαβει τιποτα devil will cry(στο τελος)...

 

Οταν ανηκεις σε ενα "club" ειτε αυτο ειναι με αυτοκινητα,(βλεπε p3tran) ειτε ειναι με γραματοσημα,ειτε ειναι με xbox,ειτε ειναι με PS2,ειτε ειναι για μουσμουλα,ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ λογικο η συζητηση να επικεντρωνεται στο γεγονος για το οποιο υπαρχει αυτο το "club".

 

Θα στο θεσω και αλλιως.Εδω μεσα,αυτο το φορουμ,ενα "club" δεν ειναι?Οι αποψεις μας και οι παραθεσεις μας δεν αφορουν μονο το Xbox??Ειδες κανεναν να μιλαει για ασχετα θεματα?

 

Και στο φιναλε,δεν μιλαμε μονο για το Xbox,ο καθενας εχει την δικια του ζωη και συζηταμε και αλλα πραγματα.Αμα εσυ εισαι κομπλεξας και δεν εχεις βρεθει ποτε στη ζωη σου σε μια τετοια κατασταση,μην κριτικαρεις αρνητικα τους αλλους.Στο τελος θα σου πουνε και οτι ζηλευεις τωρα.

 

Οσον αφορα την επαρση ασε να το κρινουν αυτοι που γνωριζουν προσωπικα απο εδω μεσα και απο το site μου.Εσυ δεν με ξερεις,και εσυ ξεκινησες αυτη την ατοπη,ρηχη και τιποτενια επιθεση απεναντι μου.Και αν κανουμε και μια αναδρομη στα posts που εχεις κανει στο insomnia,δεν ειμαι ο μοναδικος που εχει δεχτει επιθεση απο εσενα.

 

Οι φωτογραφιες εχουν μπει στο site μου σαν συνημενα,οποτε οποιος θελει να τις δει με το πραγματικο τους μεγεθος πρεπει να ειναι εγγεγραμενος χρηστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον δεν εχεις καταλαβει τιποτα devil will cry(στο τελος)...

 

Οταν ανηκεις σε ενα "club" ειτε αυτο ειναι με αυτοκινητα' date='(βλεπε p3tran) ειτε ειναι με γραματοσημα,ειτε ειναι με xbox,ειτε ειναι με PS2,ειτε ειναι για μουσμουλα,ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ λογικο η συζητηση να επικεντρωνεται στο γεγονος για το οποιο υπαρχει αυτο το "club".

 

Θα στο θεσω και αλλιως.Εδω μεσα,αυτο το φορουμ,ενα "club" δεν ειναι?Οι αποψεις μας και οι παραθεσεις μας δεν αφορουν μονο το Xbox??Ειδες κανεναν να μιλαει για ασχετα θεματα?

 

Και στο φιναλε,δεν μιλαμε μονο για το Xbox,ο καθενας εχει την δικια του ζωη και συζηταμε και αλλα πραγματα.Αμα εσυ εισαι κομπλεξας και δεν εχεις βρεθει ποτε στη ζωη σου σε μια τετοια κατασταση,μην κριτικαρεις αρνητικα τους αλλους.Στο τελος θα σου πουνε και οτι ζηλευεις τωρα.

 

Οσον αφορα την επαρση ασε να το κρινουν αυτοι που γνωριζουν προσωπικα απο εδω μεσα και απο το site μου.Εσυ δεν με ξερεις,και εσυ ξεκινησες αυτη την ατοπη,ρηχη και τιποτενια επιθεση απεναντι μου.Και αν κανουμε και μια αναδρομη στα posts που εχεις κανει στο insomnia,δεν ειμαι ο μοναδικος που εχει δεχτει επιθεση απο εσενα.

 

Οι φωτογραφιες εχουν μπει στο site μου σαν συνημενα,οποτε οποιος θελει να τις δει με το πραγματικο τους μεγεθος πρεπει να ειναι εγγεγραμενος χρηστης.[/quote']

adika asxolisai...pistepse me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...