Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτά τα χτυπηματάκια που λες το κάνουν όλες οι κονσόλες. Κάνε install το παιχνίδι και ο θόρυβος θα εξαφανιστεί. Αν έχεις πρόβλημα μόνο με ένα παιχνίδι, τότε το πρόβλημα το έχει το παιχνίδι. Άντε με γεια και καλό λιώσιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι 3D και μ@λ@κιες?

αυτα ειναι πραγματα :D :D

καλα αυτο θα γινει καποτε, το θεμα ειναι αν θα ζουμε εμεις τοτε. :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες οποιος θελει ας κανει add στο xbox, το gamertag μου ειναι: Christos7n7, ελατε να παιξουμε κανα black ops 2, ειμαστε και αρκετα παιδια απο ολη την ελλαδα, να γινουμε περισσοτεροι :P Αν εχετε ακουστικα να μιλαμε κ ολας ακομα καλυτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο αυτό το Tomb Raider controller, αλλά δεν μπορώ να δικαιολογήσω αγορά και 5ου χειριστηρίου, όσο κι αν προσπαθώ. Δε χαλάνε και τα άτιμα!

να σου πω εγω εναν καλο τροπο για να χαλασουνε? :D :D :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο αυτό το Tomb Raider controller, αλλά δεν μπορώ να δικαιολογήσω αγορά και 5ου χειριστηρίου, όσο κι αν προσπαθώ. Δε χαλάνε και τα άτιμα!

 

Οι μπαταρίες δεν αδειάζουν; Δεν είναι καλός λόγος για νέο χειριστήριο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μπαταρίες δεν αδειάζουν; Δεν είναι καλός λόγος για νέο χειριστήριο; 

και στο καινουριο θα αδειασουν καποτε οι μπαταριες. :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το x-box 360 με τα 4 GB τι λεει; εννοω ειδα οτι κανει γυρω στα 140 ευρω και λεω βραχυπροθεσμα να το "Χτυπησω" . Αξιζει ? Με το δισκο που ειναι 4 GB ? απλα δε θα μπορω (απ οτι καταλαβαινω) να περναω πολλα παιχνιδια στο δισκο του ε; μπορω να βαλω "δικο μου" εξωτερικο σκληρο δισκο; ή να του αλλαξω τον δικο του? :P Απο τσιπαρισμα ? Μπορω να παιρνω παιχνδια απο το dvd club και να τα "αντιγραφω" στο σκληρο του xbox? :D Συγνωμη για το καταιγισμο τον ερωτησεων , απο τη πατρα για το insomnia ,θεοδωρος ανδρεακης συγγελακης εεεεεε πανος ! :) thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εγώ δεν προτείνω να πάρεις χωρίς δίσκο. Θα σου σπάει τα @@ το drive με τον θόρυβο. Ναι μεν έχει βελτιωθεί η κατάσταση στα καινούργια Xbox αλλά και πάλι...

 

Δικό σου σκληρό μπορείς να βάλεις υπό πολλές προϋποθέσεις. Πρέπει να είναι συγκεκριμένο μοντέλο και να του περάσεις ένα firmware που θα βρεις online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...